Wypożyczenie Marca byłoby istnym grzechem, Bartra może być jeszcze lepszy od Pique, oby Lucho stawiał częściej na niego niż Msthieu, na razie widać że Enrique woli francuza, ale zagrali dopiero zagrali dwa spotkania więc nie ma co jeszcze przesądzać o pierwsze 11.
Mnie do tej pory niczym nie zachwycił, nie jestem jasnowidzem ale wątpie że osiągnie poziom Iniesty i Xaviego. Halilović i Denis Suarez według mnie mają więcej talentu.
0
Badanie nic tu nie rozsądzą, forma i szczęscie będą kluczowe.
1
Tak klauzula brzmi niepokojąco, ale wieże że Muni i Samper myślą tylko o Barcelone. Lubie Wengera ale zaczyna mnie facet wkurzać..
0
Chłopak talent na pewno ma, ale nie wiadomo jeszcze czy będzie świetnym piłkarzem, czas pokaże.
0
Łapy precz od naszego diamentu, nie można im pozwolić aby go oszlifowali.
3
Taka wiadomość powoduje u mnie banana na twarzy. ;)
0
Hmm Jasnowidz czy Czarnowidz..
0
Może mieć wejście smoka. ; )
0
Mam nadzieje że z Bilbao w środku zagrają Pique i Bartra, Mathieu z Villarreal zagrał mocno przeciętnie.
Wie ktoś może jak tam Vermaelenen?
0
Na pewno duże znaczenie będzie miało to że Lucho zna Barcelone bardzo, dobrze, ja jestem bardzo zadowolony że Barca wybrała Enrique.
0
Mam nadzieje że będzie świetnym piłkarzem a ma na to warunki.
1
Ale media są upierdliwe w sprawie Pique drążą temat aby się tylko do czegoś przypieprzyć..
0
Dobry pomysł jestem za!
0
Miałem nadzieje że zobaczę go na europejskich boiskach..
0
Wolałbym aby grał w pierwszej drużynie zamiast Roberto
0
Wielkie wyróżnienie dla młodego chłopaka. Powodzenia.
0
Nie jestem pewien czy to dobra decyzja. Z jednej strony mnie to cieszy, mam nadzieje że będzie wspaniałym kapitanem!
0
W Kamerunie pewnie chyjowa atmosfera.
0
Jakoś go nie kojarzę.
0
Skąd wiesz? myślisz że być asystentem to coś gorszego od trenera.
Wiadomo że jest to nierealne. Nie spinaj się wyluzuj troszkę stary. ;) Idź na piwko.
2
Mieć w jednej drużynie taki duet to skarb.
0
Jeśli Lucho nie widział go w swoich planach nie było sensu kupować.
0
Wypożyczenie Marca byłoby istnym grzechem, Bartra może być jeszcze lepszy od Pique, oby Lucho stawiał częściej na niego niż Msthieu, na razie widać że Enrique woli francuza, ale zagrali dopiero zagrali dwa spotkania więc nie ma co jeszcze przesądzać o pierwsze 11.
0
W 100% się zgadzam.
0
Mnie do tej pory niczym nie zachwycił, nie jestem jasnowidzem ale wątpie że osiągnie poziom Iniesty i Xaviego. Halilović i Denis Suarez według mnie mają więcej talentu.
0
Moim zdaniem nie jest tyle wart, choć i tak wolę jego niż Mathieu.
Ile kosztował Benatia Bawarczyków?
0
Ja się cieszę że kupili Ivana, na pewno Chorwat nie jest gorsy.
0
No i prawidłowo, oni mogą być przyszłością Barcelony!
1
Jakby było okienko otwarte, pewnie gazetki by się doszukiwali transferu do białych.
2
Wiadomo że chodzi co innego. ;)
0
To był cięzki mecz..