Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blakkudium Kiedyś było "on jest 10 Barcy" i ego w kosmosie ale życie nauczyło pokory.
2
@Encore 1. Braveheart
2. (raczej) Gladiator (chociaż ciężko zdecydować)
3. Troja
4. 300 ale w porównaniu z wcześniejszymi to jest moim zdaniem słaby film.
0
@TR3YWAY Ciekawe jakie jest źródło tych prognoz...
0
@Azazel_Pazuzu To by trzeba było kolejy tydzień tam siedzieć.
0
@Laminedependencia Ale tak szczerze. Lecąc pozycja po pozycji kogo bym od nich wymienił za naszego? Mbappe i nic więcej....
0
@Majkel34 Niech sobie wsadzą do gabloty te 2 zwycięstwa razem z mistrzostwem z października.
0
No i spokój. Ciężko szło.
0
Mecze z Getafe to jest zawsze katorga.
0
@lithotripter Tego akurat nie oglądałem.
0
@MessiForeverTheBest Mało ketchupu i chleba...
3
@esem91 Niech ktoś ich zapyta czy była ręka w drugiej czy trzeciej minucie.
1
@gumaz A mogę poczekać aż się potopią i płynąć w stronę zachodzącego słońca?
1
@Kgorecki2500 @FCKubanczyk89 w temacie piratów niedługo wychodzi potencjalnie ciekawa gra. Mi się to kojarzy ze starym Sid Meier’s Pirates!
https://store.steampowered.com/app/2397510/Corsairs__Battle_of_the_Caribbean/
9
"Był też bardzo wyraźny rzut karny w pierwszej połowie" mówi o ręce z drugiej minuty? Hahahaha...
0
Za chwilę zagwizda faul na tym p.....
1
@Eklerek Ja bym coś śmiesznego wymyślił żeby im ego opadło.
1
@Eklerek Ciekawe czy chłop odpowie...
0
@Rifek tebas mówił że jeszcze nie koniec sezonu. Wie co mówi.
2
Wychodzimy w okres największych bredni w sezonie.... Znów będzie kilka miesięcy pierniczenia o setce różnych piłkarzy a prawda jest taka że transfery lubią ciszę. I nasi dyrektorzy nie powinni gadać że chcemy tego czy tego a już na pewno nie że tylko ten nas interesuje tylko robić. Ostatnio było Nico Nico i wyszło wielkie NICO. Pomijam czy to dobrze czy źle ale myślę że gdyby Deco siedział w pewnym momencie cicho to Nico by u nas był.
2
@urbipl Mogłem zostać artystą.... Tu piosenki o aborcji za bodaj 60 tysięcy za chwilę bym rzeźbę z jakiejś deski drutu i złomu strzelił potem obraz z gówna i bym był ustawiony....
1
@CurryTheGoat30 Koncertów nie mogą to chociaż w tenisa zagrają.
1
@NeroTFP1 Jedyna książkę jaką czytałem więcej niż raz to był Władca pierścieni. I to tylko dlatego że byłem w szpitalu jak byłem młodszy i nie było nic do roboty. A potem po latach drugi raz. Mam za mało czasu na czytanie żeby czytać powtórki.
1
@FcPortoFan1999 Najlepiej ja. Podpisał bym chętnie kontrakt do 2040 w kilka miesięcy zrobił podobne wyniki jak ten ostatni i zabrał odszkodowanie za zwolnienie.
2
Sędzia robił co mógł ale koniec końców wygrana.
0
Ciekawe czy nie było spalonego w tej akcji.
0
@Coutinho007 On to nawet Henry z Temu nie jest ostatnio.
1
Faule widmo spalone widmo jeszcze karny dla Celty za zagranie piłki ręką przez napastnika Celty i będzie wszystko....
0
@Nazio_87 Szkoda. Ale mamy dobrą przewagę i powinniśmy sobie poradzić.
1
@Ilka To jest tak smutne że aż smieszne co się dzieje w tej lidze.
3
Piękny spalony....