Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LAMC_10 Będzie brakowało nie długo. Cieszmy się sezonem póki trwa.
0
@Criss18Barca Patrzę na skrót i jak widzę co mu się z nogą dzieje to się nie zgadzam.
0
@esem91 Śmiech. Chłopu się tak noga wygięła a oni anulują bo nie czerwo... Powinni wprowadzić przepis "jak przeciwnik wstanie to bez faulu" i spokój....
1
@TR3YWAY A może po prostu to kobieta która się poczuł mężczyzną w chwili pisania ogłoszenia szuka? Dziś to nigdy nie wiadomo...
0
@MessiForeverTheBest Gadać o zmianach każdy może. Nikt się na to nie zgodzi bo partia platforma obywatelska jak i prawo i sprawiedliwość dobrze sobie żyją na obecnym układzie wymieniając się co kilka lat. Tusk x lat temu opowiadał o usunięciu Senatu o zmniejszeniu liczby posłów (ludzie my mamy więcej parlamentarzystów niż w USA a nasza liczba ludności jest z 10 razy mniejsza) i co? No nic chciałoby się powiedzieć legendarne "cóż szkodzi obiecać". Na system prezydencki nie zgodzi się żaden premier (a takie rozwiązanie zawsze proponuje opozycja) bo po co oddawać władzę? Dobrze się rządzi jak jest degrengolada gdzie nie wiadomo co kto robi i jakie są zasady (co nawet pokazuje zamieszanie z sędziami które trwa od lat bo jedni wsadzili swoich a drudzy się do tańca dołączyli i wojenka trwa).
1
@PatrychoO Jeszcze bym na plecach napisał "Chuggo Bozz" wtedy nikt cię z nim nie będzie porównał przynajmniej jeśli chodzi o poziom materialny.
1
@Bocheno1 Raczej chcielibyśmy zostać profesjonalnymi piłkarzami.
0
@addept Z tego co widzę to bardziej są lekarze niż klawisze... A chodzą za nim żeby krzywdy sobie nie robił (sam zdaje się pisał że głównie to go bronią przed samym sobą).
6
@MirusAmisz Dobrze że nie "Tańcz chłopaku należy ci się ta samba".
1
@malypuzon Chyba w zawieszeniu.
0
@Sulimo No nie wiem. Szczerze to z tego mi wychodzi że Probierz jego podsumował. Siedzieć na dupie zgrywać eksperta i krytykować to może każdy (co pokazuje przykład Wichniarka).
1
@Popitek12 Mylisz się ja chętnie zobaczę jak Arsenal się wszędzie wywala metr przed metą.
0
@MOLESTA Tak to jest jak liga jest wygrana w drugiej kolejce hahaha.
0
@Roobo Coś mi się wydaje że nawet jak by był otwarty cały stadion ba nawet gdyby było 1.5 stadionu to napiszą że brakuje....
0
@Wossi61FCB Ja bym na taką kadrę nie dał ze swoich ani grosza haha.
0
@takisobiektos W stosunku do tych co oglądają z legalnego będą wyciągane konsekwencje tzw "podatek od dobrobytu".
0
@tomek8756 Będzie fikał to padnie rozkaz "rozstrzelać".
0
@Wossi61FCB Czyli ile? Bo oszczędności można mieć np 200 milionów albo 200 złotych i wtedy c... z tego.
0
@Kgorecki2500 A co by było gdybym się nie połączył z internetem? Wywalą mi gry czy co?
0
@Wossi61FCB "Ile bym dał żeby zobaczyć taką kadrę na przyszły sezon" tak z ciekawości. Ile jesteś w stanie przeznaczyć na ten cel? Bo zawsze można wysłać pieniądze Leporcie haha.
7
@Lionel_Messi10 Niech Laporta odpali streem tygodniowy "Fight for the 1:1 rule" i jedziemy.
0
@mekston WoW umiera od startu w 2004 i dalej jakoś żyje.
0
@Cochise Czyli radzisz jej:
"Run to the hills
Run for your lives"
2
@Aequlibre Najbardziej w tym meczu to liczę że obie odpadną hahaha.
16
@Arden Szkoda że przy golu dla Interu już go VAR nie poprawił.
1
Przecież można grać w Gironie albo Espanyolu... Ewentualnie co by nie mówić Barcelona to turystyczne miasto zawsze w jakiejś knajpie znajdzie robotę.
0
@dzefrej234 Czy faulowany przeżył?
2
@blakkudium Przeszło koło nosa...
0
@WiernyKatalonii "Pamiętaj. Wielkie majtki oznaczają wielką właścicielkę" - Al Bundy
1
@blakkudium Kiedyś było "on jest 10 Barcy" i ego w kosmosie ale życie nauczyło pokory.