0

@Kgorecki2500 Jest jeden sposób ale w Europie raczej nie przejdzie - strzelać do nich.

0

@DonMatteo901 Szczerze mówiąc myślę że ją " nerwy zjadły" babka pewnie pierwszy raz w radiu / tv i zdenerwowana. Ona startuje z 18 miejsca więc jest pewnie "noname" totalny (ja ją widzę pierwszy raz w życiu). Wiadomo że to wygląda głupio ale w sumie potrafię ją zrozumieć.

0

@Robert_Kubica Mało jest takich gier żebym do nich wracał (głównie starsze tytuły) a co dopiero żeby po zagraniu odrazu odpalać drugi raz. W sumie w życiu miałem tak raz po Baldur's Gate. Skończyłem i mówię "k... szkoda że się skończyło". Teraz w BG3 mam podobne wrażenie ale nie wiem czy odpalę nowe podejście jak skończę.

0

@MESSIah16 A to jest jakiś synalek "znajomego królika" że trzeba było nacisku internautów i tv?

1

@Comentateiro Jak większość od MP.

1

@tarczon To jest oficjalna strona PZPN? Nie wiedziałem że oni mają takie rzeczy.

1

@JimMorrisonFCB W takiej sytuacji zawsze mi się to przypomina.


4

@Kgorecki2500 Widzę tego gościa to mi się robi słabo.... To jest tak niewiarygodny chłop że aż dziwne że mają takie poparcie. Masakra oni JUŻ rządzili przez 8 lat naprawdę wystarczy. Niech bierze Kaczafiego pod rękę i idą chłopaki na grzyby i dadzą ludziom spokój. Nawet niech będzie pis po jako partie polityczne ale dajcie młodych ludzi a nie goście bliżej emerytury (a w niektórych jak to mój ojciec mówi "ledwo się duch pląta") i dalej ciągną. W życiu nie robią nic tylko w sejmie od 30 lat... Naprawdę dwie max trzy kadencję i wypad powinno być. Tu i tak jak się kończy kadencja i jest podmianka władzy nie ma ciągłości polityka państwa zmienia się o 180 stopni więc niech chociaż kadry się zmieniają może w końcu się trafi dobre rozdanie.

0

@LS Z tego filmu wynika że nie za ciekawe to jest.

0

@th@les No to nie masz wyjścia. Zrób o co proszą :)

0

@LS Dzięki popatrzę.

0

Kto grał w Dragon's Dogma? Widzę że jest to na PC i chciałem to sprawdzić. Więc pytanie czy warto? Z tego co widzę po screenach ze steam to mam wrażenie że to coś jak Dragon Age. Czy to dobre spostrzeżenie? Czy to jest w ogóle gra solo? Jak rozwój postaci i "czucie" walki?

PS: Pytałem wcześniej ale nikt nie napisał nic więc ponawiam pytanie.

3



Nie jest to w tweecie napisane ale gra wychodzi też na PC (wczesny 2024).
Dobrze bo to w sumie jedyna gra która na ps5 mnie interesuje a tak to nie muszę kupować.

1

No nie będziemy wygrywać wszystkiego. Szansę były szkoda bo Raph miał na 2:1 Felixa obronił.... No trudno. Przede wszystkim w obronie głupie błędy ale no cóż chłopy bez gry po urazach a i Marc nie pomógł.

3

Marc dziś jakiś taki dziwny.

0

Ale my dziś przyjmujemy piłkę.

0

Brawo. Dawać następną. Bez wylewów w defensywie.

2

Cóż tak to jest jak się wysyła sędziemu toster a on chcę mikrofale...

4

Po powtórce był kontakt.

0

Nie wiem czy on go trafił.

0

Chlupie jakby lało 5 godzin hehe.

0

Dobra dawać do sześćdziesiątej 2:2.

1

Niewykorzystane sytuacje się mszczą.

1

Brawo. Na taką ciasną obronę walić z dystansu.

0

I tak pewnie faul wcześniej był.

10

Xavi dalej lepszy niż większość.

3

Chyba głową by było lepiej.

1

Spartacus dobry.

0

@Kitek1640 Nie ma szans żeby ktoś obejrzał po tym zdaniu "Ale uwaga, tak wielkiej dawki żenady ze strony przedstawicielek z partii lewicy, po oraz PSL, nie widzieliście" haha.

Tu ludzie są przeciw konfie (w większości). Więc jak im coś nie wyjdzie to lata non stop. Każdy post po 50 zielonych 70 komentarzy.

Ale jak coś w drugą stronę to nikogo nie obchodzi.
A co do samej debaty no to Ewa je tam zniszczyła w każdym calu. Ale oczywiście najważniejsze wg mediów było jak powiedziała do blondynki "blondynka" (mniej więcej).

0

Kto grał w Dragon's Dogma? Widzę że jest to na PC i chciałem to sprawdzić. Więc pytanie czy warto? Z tego co widzę po screenach ze steam to mam wrażenie że to coś jak Dragon Age. Czy to dobre spostrzeżenie? Czy to jest w ogóle gra solo? Jak rozwój postaci i "czucie" walki?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?