Kazragore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barcasub Czyli jestem rasistą... A może tylko spostrzegawczy?
0
@Mns21 Kiedyś grałem w New Star Soccer ale przestałem bo musiałem ładować telefon 3 razy dziennie.
0
@FCB_dimiC Psy nie jedzą tygrysów więc nie został zjedzony haha.
1
@Comentateiro W erze kamer praktycznie wszędzie jak nie ma zdjęcia to w takie coś nie wierzę. Tym bardziej że to niby żyje na lodzie. A nie gdzieś c... wie gdzie w oceanie. Taki sam jak i yeti niby jest a nikt nie widział a jak są zdjęcia to jakość poziom wczesnych aparatów w komórkach 144p.
1
To było jakieś wyzwanie typu "spróbuj się nie zaśmiać"? Xavi mistrz mówi to z kamienną twarzą...
0
@Barcasub A nie wiem. Po prostu mi wyskoczyło na Twitterze nie oglądałem tej "bitwy o głosy" bo tak się to chyba nazywa. Tak jak nie oglądam debat (szkoda mi na to czasu).
34
Ale pięknie miny "dziennikarzy" haha.
0
@Herato W świecie ślepców jednooki zezowaty będzie królem.
0
@Uukasz_93 Oni wygrywali wtedy 5:0 czy co? Masakra za takie coś to aż wstyd.
0
To już była ewidetna chamówa. Nawet go nie trafił w nogę którą piłkę kopnął.
0
Lepiej niech się przebudzą bo biali cisną.
1
@Barcasub Black Sails. Punisher.
6
Ekstraklasa.
6
@kanver_ No nie wiem czy pół roku temu. Wczoraj 80 minut nie zagrał dobrze i gdyby on zszedł a nie Torres to by nie mógł być zdziwiony. Zdaję się że komentator mówił wczoraj coś w okolicy 75 minuty że Lewandowski ma 0 strzałów celnych 0 kluczowych podań i chyba 1 udanych dryblingów. Dobrze że strzelił potem 2 bardzo mnie to cieszy ale to nie zmienia faktu że ostatnie mecze nie są dobre (no chyba że patrzymy tylko na liczby) i chyba każdy to widzi.
0
@PatrychoO Czyli kolejny serial / filmz cyklu "nie ma co tego oglądać".
0
@Medium Coś tu jest nie tak. "Kiedy Peter Crouch przybył do Liverpoolu w 2005" "recepcjonistką jest żona Xabiego Alonso" Xabi ma faktycznie żonę ale od 2009 roku z tego co napisane jest w google. Więc to się nie dodaje.
18
Wiadomo że napastnik żyje z goli i chwała mu za to że strzela. Ale to nie zmienia faktu że ostatnio irytujące są pewne aspekty jego gry. Przykładowo kiedy piłka odskakuje mu jak w ekstraklasie. Albo jak się zbiera do strzału przez 5 minut. Mnie denerwuje jak schodzi na skrzydło i się bierze do rozegrania przez co brakuje go w polu karnym (na co chyba i Xavi zwracał uwagę).
0
@PatriBarca Akurat na Celtę to bym też nie rotował oni zawsze są dla nas trudni (co zresztą było widać). Prędzej w tym meczu w LM można było coś kombinować.
0
@MesQueUnClub96 Wiadomo że to pytanie jest sarkastyczne. Lepsze by było coś w stylu "czy ktoś jeszcze tęskni za kimś takim jak Dembele"?
1
@Salchent Barcelona = fart i słaby rywal.
Real Madryt = przeciwnik zawsze nieustępliwy i najbardziej zmotywowany + mental.
Wiadoma sprawa.
2
Nie no ale nie róbmy sobie jaj.
1
Dawać rozdupcymy ich.
1
No w końcu. Ledwo ale wpadło. Dawać dalej.
0
Kurwa mać.... Oby się tylko znów nie zaciął.
0
Szczerze mówiąc nie wiem co Lewandowski robi na tym skrzydle. Już nawet Xavi mówił o tym ostatnio a ten dalej swoje...
0
Lewy się miesiąc zbiera.
1
Cancelo już 2 duży błąd.
0
@Barcelonka070 Nie mówię cxy zle czy nie tylko że coś takiego jest. Ja bym tego nie sprzedał bo się w Polsce może przydać krwi nigdy za dużo (jak by co).
@kamyk_23 jak to gdzie jest kasa. W kieszeniach mają pochowane dokładnie tak samo jak za aferę węglowa czy hazardową albo paliwową pochowały platformersy. Tak samo jak Miller z Kwachem schowali za więzienia CIA chyba z 10 baniek a Polska potem miała płacić terrorystą odszkodowania.
Niestety tak to w Polsce jest. Jest władza i kradnie potem jest podmianka raz na 4-8 latek (tylko uwaga żeby się czasem nic nie zmieniło) i się tak kręci. Nie ważne kto wygra wybory ważne żeby były one wygrane.
0
@kamyk_23 Myślę że Ameryki by to nie powstrzymało. Tusk też się non stop chwali jakie to on ma znajomości na zachodzie. Dlaczego nie prosił o pomoc międzynarodową? Dlaczego zaproponował Putinowi żeby to było w konwencji chicagowskiej (czyli lotnictwo cywilne)? Oni są po prostu siebie warci.
A Macierewicz to szkoda słów bo to jest chory na głowę chłop i tylko robi kabaret z było nie było tragedii narodowej.
0
@kamyk_23 @Barcelonka070 @tristan87 Tu kolega Kamyk ma chyba rację w Google znalazłem coś takiego z marca bodajże:
https://www.fakt.pl/pieniadze/ministerstwo-zdrowia-odsprzedaje-krew-i-osocze-od-honorowych-dawcow-krwi/xvtc397