0

@Barcasub Czyli jestem rasistą... A może tylko spostrzegawczy?

0

@Mns21 Kiedyś grałem w New Star Soccer ale przestałem bo musiałem ładować telefon 3 razy dziennie.

0

@FCB_dimiC Psy nie jedzą tygrysów więc nie został zjedzony haha.

1

@Comentateiro W erze kamer praktycznie wszędzie jak nie ma zdjęcia to w takie coś nie wierzę. Tym bardziej że to niby żyje na lodzie. A nie gdzieś c... wie gdzie w oceanie. Taki sam jak i yeti niby jest a nikt nie widział a jak są zdjęcia to jakość poziom wczesnych aparatów w komórkach 144p.

1

To było jakieś wyzwanie typu "spróbuj się nie zaśmiać"? Xavi mistrz mówi to z kamienną twarzą...

0

@Barcasub A nie wiem. Po prostu mi wyskoczyło na Twitterze nie oglądałem tej "bitwy o głosy" bo tak się to chyba nazywa. Tak jak nie oglądam debat (szkoda mi na to czasu).

34

Ale pięknie miny "dziennikarzy" haha.


0

@Herato W świecie ślepców jednooki zezowaty będzie królem.

0

@Uukasz_93 Oni wygrywali wtedy 5:0 czy co? Masakra za takie coś to aż wstyd.

0

To już była ewidetna chamówa. Nawet go nie trafił w nogę którą piłkę kopnął.

0

Lepiej niech się przebudzą bo biali cisną.

1

@Barcasub Black Sails. Punisher.

6

Ekstraklasa.

6

@kanver_ No nie wiem czy pół roku temu. Wczoraj 80 minut nie zagrał dobrze i gdyby on zszedł a nie Torres to by nie mógł być zdziwiony. Zdaję się że komentator mówił wczoraj coś w okolicy 75 minuty że Lewandowski ma 0 strzałów celnych 0 kluczowych podań i chyba 1 udanych dryblingów. Dobrze że strzelił potem 2 bardzo mnie to cieszy ale to nie zmienia faktu że ostatnie mecze nie są dobre (no chyba że patrzymy tylko na liczby) i chyba każdy to widzi.

0

@PatrychoO Czyli kolejny serial / filmz cyklu "nie ma co tego oglądać".

0

@Medium Coś tu jest nie tak. "Kiedy Peter Crouch przybył do Liverpoolu w 2005" "recepcjonistką jest żona Xabiego Alonso" Xabi ma faktycznie żonę ale od 2009 roku z tego co napisane jest w google. Więc to się nie dodaje.

18

Wiadomo że napastnik żyje z goli i chwała mu za to że strzela. Ale to nie zmienia faktu że ostatnio irytujące są pewne aspekty jego gry. Przykładowo kiedy piłka odskakuje mu jak w ekstraklasie. Albo jak się zbiera do strzału przez 5 minut. Mnie denerwuje jak schodzi na skrzydło i się bierze do rozegrania przez co brakuje go w polu karnym (na co chyba i Xavi zwracał uwagę).

0

@PatriBarca Akurat na Celtę to bym też nie rotował oni zawsze są dla nas trudni (co zresztą było widać). Prędzej w tym meczu w LM można było coś kombinować.

0

@MesQueUnClub96 Wiadomo że to pytanie jest sarkastyczne. Lepsze by było coś w stylu "czy ktoś jeszcze tęskni za kimś takim jak Dembele"?

1

@Salchent Barcelona = fart i słaby rywal.

Real Madryt = przeciwnik zawsze nieustępliwy i najbardziej zmotywowany + mental.

Wiadoma sprawa.

2

Nie no ale nie róbmy sobie jaj.

1

Dawać rozdupcymy ich.

1

No w końcu. Ledwo ale wpadło. Dawać dalej.

0

Kurwa mać.... Oby się tylko znów nie zaciął.

0

Szczerze mówiąc nie wiem co Lewandowski robi na tym skrzydle. Już nawet Xavi mówił o tym ostatnio a ten dalej swoje...

0

Lewy się miesiąc zbiera.

1

Cancelo już 2 duży błąd.

0

@Barcelonka070 Nie mówię cxy zle czy nie tylko że coś takiego jest. Ja bym tego nie sprzedał bo się w Polsce może przydać krwi nigdy za dużo (jak by co).

@kamyk_23 jak to gdzie jest kasa. W kieszeniach mają pochowane dokładnie tak samo jak za aferę węglowa czy hazardową albo paliwową pochowały platformersy. Tak samo jak Miller z Kwachem schowali za więzienia CIA chyba z 10 baniek a Polska potem miała płacić terrorystą odszkodowania.

Niestety tak to w Polsce jest. Jest władza i kradnie potem jest podmianka raz na 4-8 latek (tylko uwaga żeby się czasem nic nie zmieniło) i się tak kręci. Nie ważne kto wygra wybory ważne żeby były one wygrane.

0

@kamyk_23 Myślę że Ameryki by to nie powstrzymało. Tusk też się non stop chwali jakie to on ma znajomości na zachodzie. Dlaczego nie prosił o pomoc międzynarodową? Dlaczego zaproponował Putinowi żeby to było w konwencji chicagowskiej (czyli lotnictwo cywilne)? Oni są po prostu siebie warci.

A Macierewicz to szkoda słów bo to jest chory na głowę chłop i tylko robi kabaret z było nie było tragedii narodowej.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?