Kazragore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamyk_23 Jak się odnosisz do komentarza to wypadało by do całości a nie tylko do części która Ci pasuję. Może i masz rację może to Duda robił mało ważne ale to MSZ powinien się zająć sprowadzeniem tego wraku a nie żeby to tam leżało i czekało na nie wiadomo co. Tylko żeby się odnieść to byś musiał jednak skrytykować PO a to Ci chyba przez gardło nie przejdzie. Pora się pogodzić z tym że państwo z dykty istniejące teoretycznie tak jest za PiS jak i było za platformy. I popierając tych oszołomów głosuje się na to samo w innym opakowaniu.
0
@kamyk_23 Coś mi się nie wydaje żeby Duda organizował coś w 2010 bo przecież jego Jarek wystrugał z banana chyba w 2015 ale mogę się mylić bo oni mnie c... obchodzą.
Druga sprawa to tylko pokazuję jak jedni i drudzy są udani. Chociaż po 5 latach od zdarzenia to i tak nic by nie dało. Ten wrak tu powinien być tydzień po zdarzeniu i taka jest prawda ale taki skuteczny był Radek Sikorski z kolegami. Wyobraź sobie co by było gdyby tam się rozbił amerykański producent. Śmiem twierdzić że Ruski by tam się nie zbliżyli na 10 kilometrów.
1
@Luciano99 Takich masz pracowników udanych w warsztacie.... Myślisz że jak napiszesz "kiep" to się nikt nie kapnie?
2
@tomek8756 Ktoś jak jest martwy to zawsze jest takie gadanie "o jaki on dobry był" "o jaki on zawsze uczciwy" "on to by na to nie pozwolił". A prawda jest taka że Kaczyńskie i Tusk to jest jedna klika i jak ktoś pamięta czasy pierwszych rządów PiS to wie że na koniec PO nie mówiła "PiS rządzi źle" tylko "my możemy lepiej" im zawsze chodziło o duopol polityczny niby opozycja a tak naprawdę jeden c...
Dopiero po Smoleńsku zaczęli szczuć jedni na drugich. Bo jeden myśli że zamach i mu brata zabili a drudzy też mają za uszami. Bo dlaczego od razu nie sprowadzili wraku do Polski? Dlaczego Tusk pozwolił żeby to było traktowane jak zwykły lot pasażerski? A i sytuacja z ciałami też to pogłębiła gdzie Kopaczka twierdziła " wszystko my sprawdzili wszystko jest dobrze" a potem po 2 głowy w trumnie. I zdjęcia jak z imprezy z ruskim lekarzem.
1
@SteuerFreiMoney Ale pier..... Pojadę na wakacje do Niemiec to ja się mam zastanawiać czy ten park jest bezpieczny czy może mi jednak w nim rozwalą łeb? Nie każdy musi wiedzieć że tam jest jak jest. Kraj cywilizowany w Europie a do parku się strach wybrać.
Tym bardziej że mówisz "i to miejsce jest takie juz od lat 70-tych" no to gdzie jest policja albo wojsko? Nie da się tam zrobić porządku bo kolorowi grasują czy co?
0
@Dalhi Nie wiem jakie są najnowsze dane ale w artykule z 20 sierpnia było że "Let's take a look at the numbers as of August 16, when this article was written. The game sold 5.2 million copies on the PC Steam platform".
0
@Criss18Barca Bo lewicy nic więcej nie interesuje tylko kto z kim i jak.
1
@Tasde Ale że aż tak nie docenili Baldura? Po udanym DOS i DOSII po tylu sprzedanych kopii wczesnego dostępu? Przecież hype na tą grę był od dawna. A i warto dodać że marka Baldur's Gate mimo upływu lat wciąż istnieje w świadomości graczy bo to nie tylko gry.
0
Ciekawe czy to jest prawda.
Dużo portali się na to powołuje. Ale te kwoty to jakaś masakra zwłaszcza jak porównać niektóre do tej Baldura.
0
@cules100pro Czyli ta składana murawa to może i fajny bajer ale wcale nie taki funkcjonalny.
0
@cules100pro A co się dzieje?
2
Jak on tego nie trafił....
1
@DawidekFCB Jeszcze jedna i jesteśmy na + jeśli chodzi o transfery. No chyba że tebas tam wpisał 100 milionów hehe.
1
@Limit_l3ss Chodziłby jak w PSG hehe.
0
Pięknie. Chłop jak mu się chce to jest prze c...
1
@Comentateiro No nie ma kraju idealnego bo nie ma idealnych ludzi. Ale jakoś w innych krajach rządy działają na korzyść kraju i nie ma gadania że komuś się coś nie podoba. Ok my się rozwijamy ale nie dlatego że dobrze się rządzimy. Nawet bym powiedział że mimo rządów. Przedsiębiorcy tu działają ale może sam wiesz jak to wygląda. Rządy tylko patrzą żeby im płacić co raz więcej. Coraz trudniej jest tu prowadzić mały biznes. A wielkie obce korpo mają się dobrze.
"Oczywiście, to, że jest naprawdę nieźle nie unieważnia skali niegospodarności, głupich pomysłów i rozkradania. Tu się podpisuję obiema rękami" o to właśnie chodzi a mimo to wciąż ludxie chcą głosować na tych co to robią od 30 lat. Czy konfa będzie robić inaczej? Nie wiem. Ale szczerze? Wolał bym zaryzykować zmianę i się rozczarować niż trwać w tym samym. Szaleństwem jest robienie czegoś non stop w kółko i oczekiwanie innego efektu.
Tu już przez 30 lat rządził każdy tylko nie prawica. Nawet komuchy z SLD (W kraju który tyle lat walczył żeby się spod czerwonego buta wydostać demokratycznie wybrali komunistów.... straszne).
2
@Comentateiro Czy Polska się świetnie rozwija patrząc na potencjał i położenie to nie wiem ale nie wydaje mi się. I to nawet nie o to chodzi tylko o to że tu chcesz coś zrobić to słuchają każdego po kolei. Nic nie potrafią załatwić.
Przykład mienie bezdziedziczne mięli robić ustawę (czy dobra czy nie nie ważne nie o to chodzi) to się wycofali bo żydzi się oburzyli.
Był plan CPK od razu problem bo przecież w Polsce nie trzeba jest w Berlinie lotnisko.
Elektrownia atomowa 34 lata gada o tym każdy rząd i co? I właśnie tylko gada.
Kopalnie czy stocznie w Polsce nie bo po co? A np Niemcy kopalnie otwierają.
Chiny chciały tu robić szlak handlowy (czy dobrze czy nie to by się trzeba zastanowić) ale nawet nie było mowy bo my jesteśmy za Ameryką więc nawet gdyby Chińczycy nam dawali 100 miliardów dolarów to byśmy nie wzięli.
I tak można wymienić z każdego rządu jakieś kwiatki.
To że cię ktoś chwali w polityce nic nie znaczy Ukraińcy też nam mówią jak im pomagamy "dobre polaki" a potem kop w d... i embargo.
8
@tristan87 A na broń nie? To może niech nasz premier pokaże inicjatywę zawsze taki do przodu.
0
@negreanu Podejrzewam że w Polsce jest wiele związków które się nadają do zaorania bo korzenie mają jeszcze z czasów komuny i tak siedzą te dziady chcąc wytrwać aż do śmierci.
Moim zdaniem powinno być prawo że nie można pełnić funkcji publicznych po osiągnięciu wieku emerytalnego. Niech się zajmą prywatnymi interesami albo rodzinami (niech się spotkają ze skutkami swoich działań). A nie siedzą na stołkach aż ich nie wyniosą w workach.
0
@Bobert_Kubicki Szkolenie nie trwa rok czy dwa. A poniekąd za jego namową zdaję się Cracovii zainwestowała w bazę gdzieś koło Krakowa (Rączna) czy jak to się nazywa. Ma rację z tym szkoleniem ale fakt że sam nie wiem może zrobić.
3
@Blantozaur Szkoda tylko że cała reszta z tym "stołem" nie chce nic zrobić. No chyba że zabetonować żeby trwało wiecznie. Napuszczanie jednych na drugich a Polska zdycha. Politycy mam wrażenie że dbają o wszystko tylko nie o interes Polski.
0
@Deviler Akurat tu rację miał nic się nie dzieje od razu. A w Cracovii mimo wszystko wygrał puchar Polski i superpuchar. Więc na jego wyszło.
13
@macio_944 Naprawdę bym chciał żeby oni mieli z 20% w tych wyborach (stawiam że będzie koło 10%) po prostu chciałbym zobaczyć ten kwik w mediach (i tu też) bo wam się chyba Panowie naprawdę nudzi wystarczy napisać konfederacja a już wszyscy lecą.
Ale spoko jeszcze miesiąc musicie walczyć w obronie układu okrągłostołowego a potem już na spotkanie można narzekać że nic się nie zmieniło haha
0
@Antimadridista_WR No tak ale jednak nie powinniśmy się obawiać mistrza Belgii. Mimo wszystko.
0
@dAvi_2 No jednak szkoda. Z całym szacunkiem ale z takim rywalem to my powinni rezerwą wygrać. Sezon długi trzeba rotować a kiedy jak nie z takimi rywalami. Za chwilę będzie że jeden czy drugi zajechany.
6
@Death_voice Co Ty chcesz "elyta" nie będzie siedzieć z plebsem.
1
@JimMorrisonFCB No wiadomo. Przeoczenie czasem się zdarza.
1
@escarabajo Raz się zdarzyło że sędzia się pomylił na niekorzyść Legii i latum. Wszyscy ich przepraszają. Ale jak jest sytuacja w drugą stronę to ok.
2
@macio_944 Według "ekspertów" Barcelona nigdy nie wygrała z mocnym rywalem.
My nie gramy dobrych meczów tylko przeciwnicy słabi.
Dlatego nie oglądam "ekspertów".
0
@mattinho No przez 15 minut aż "bohater Europy" Żeleński by zadzwonił przeprosić.