Kazragore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@zodiak_10 Dzień który przywrócił mi radość z oglądania piłki nożnej. Po wielu kompromitacjach / rozczarowaniach które we mnie siedziały.
0
@FutbolFan Tesla miał podobno ciekawe koncepcję.
0
@Emhyr Na 5 minut bym został premierem i bym ich nauczył rozumu. Oświadczenie prezesa rady ministrów " W związku z wrogim dzialaniem Ukrainy Polska naklada embargo na wszystkie produkty z Ukrainy oraz wstrzymuję transport uzbrojenia przez swoje terytorium aż do odwołania". Ale to by był premier który po pierwsze myśli po polsku i o Polsce. Czyli w naszym wypadku science fiction.
1
@Borneo Ale nie będzie bo wiedzą że prędzej czy później stracą władze i ktoś by się za nich wziął. Pis też miał zamykać platformersów i co? I nic. Gadać każdy może a układ trwa.
1
@Comentateiro 800+ nie 500. Bądźmy uczciwi stać nas.
0
@MarcepanowyKsiaze Co to w ogóle jest Wieruszów? Od wczoraj piszą o tym a to jest jakaś mała wieś.
2
@JimMorrisonFCB Kiedyś do odtwarzania tego był Daemon tool ale nie wiem czy to jest jeszcze. Ale żeby zrobić obraz to się chyba robiło w programie Cloneiso.
0
@Aragorn33 Poseł Łajza w natarciu. Ja bym chciał żeby zamiast gadać faktycznie kogoś wsadzili ale nie mam złudzeń chociaż by wygrali wybory z poparciem 90%. Zasada "My nie ruszamy waszych wy nie ruszacie naszych" obowiązuje.
4
Pali się pod dupą to już nie taki do przodu. Ale tak niestety wygląda dziś świat "rzuć g*****m coś się może przykleić" a potem"a nie sorry nie mam dowodów". Zasada domniemania niewinności już nie obowiązuje (przynajmniej w sferze publicznej).
Mam nadzieję że i tak pozwą tych co pisail brednie o Klubie. Niech najmniejszy leszcz zapłaci nawet symboliczną kwotę to na drugi raz się zastanowi i kogoś nie będą oskarżać bez dowodów.
4
@Faro Przeczytałem transpłciowa i wyłączyłem przeglądarkę. Szkoda czasu na takie wynalazki.
1
Nie podniecamy się jeszcze dużo czasu.
0
@RomanHoffer Wystarczyło by mi żeby wróciło wszystko do c+. Niby jest na polsacie ale jakoś nie przepadam za tamtejszymi komentatorami. Kiedyś był c+ i była LM LE LL PL ekstraklapa i nawet ta francuska od biedy i było bardzo dobrze. Teraz eleven viaplay i pieron wie co jeszcze.
2
@draxidox Serio rok? A nie dwa? Przecież Lewy jest już ponad rok.
2
@Kapitan hawk Nie rozumiem dlaczego w takiej sytuacji płaci kościół kuria czy inna diecezja. C... molestował niech on płaci. To jest tak jakbym ja miał firmę i jeden z jej pracowników popełnił przestępstwo a ja miał za to zapłacić.
0
Leo się przypomniał. Oby więcej.
0
W sumie Xavi mówił że w tym sezonie będą więcej strzelać. Bo w ostatnim sezonie liczyło się żeby mistrzostwo odzyskać. Wiadomo że to trochę pieprzenie bo i tak chcieli strzelać a nie wygrywać po 1 ale może więcej luzu faktycznie pomaga.
5
Brawo konkurencja robi swoje. Jeden coś gra to drugi chcę coś pokazać.
0
Ponad 2 lata to zajęło matko....
0
Teraz z wolnego Cancelo.
0
Był? Bo na Gaviego nie patrzyłem.
0
Lewy na swojej połowie. Niby fajnie bo przejęcie ale jednak mnie to jakiś denerwuje.
1
Brawo Ferran. Musimy bić częściej za szesnastki.
0
Brawo. Teraz ich dalej mulić. Brawo Felix
0
W momencie jak Balde opanuje podanie w pole karne jak Alba to będzie masakra na tym skrzydle.
1
Wcale nie faul.
0
Poszedł ładnie za piłką.
1
Fart. Ale szczęście też trzeba mieć.
0
@Przemek2323 Tzn że tusk kupi wyspę? Bo przecież jeśli chodzi o imigrantów to już jest do tego tusk nie potrzebny.
0
@tomek8756 Przygotowuje ofensywę.
0
@Kozinho. Ale kto wie może by się dało zrobić żeby taka psina poszła głosować? Albo nawet pobierać na nią 800+? Przyszłość pokaże.