0

@Zoker Chyba dla bukmachera hehe.

4

@marcin62 Prawo same się absurdalne nie zrobiło. Nie ma się co dziwić skoro takie są tu władze. 30 lat to samo tylko z innym znaczkiem. Niby każdy wspiera przedsiębiorcze osoby a tak naprawdę to kop w d... na każdym kroku. Ale z tego co widzę tu jest wielu zwolenników tego samego. Nie będę przekonywał ich do niczego. Mogę tylko powiedzieć "powodzenia" jak tak ma ten kraj wyglądać. Wszyscy zwolennicy tego co już było. Przeczytajcie to wyżej i zadajcie sobie pytanie " czy tak ma w Polsce być"?

0

@MarcepanowyKsiaze Bardzo dobry film. I moim zdaniem to nie jest film o boksie. Wiadomo że jest tam boks i Rocky jest bokserem ale film jest przede wszystkim o tym żeby wierzyć w siebie. Żeby dążyć do celu i się nie poddawać nie ważne co się dzieje. I wykorzystać szansę. Bo kim on był na samym początku? Praktycznie zbirem bez perspektyw na lepsze życie. Coś tam robił ale non stop stał w miejscu.

A scena z Rocky I jak z tą babką są w łóżku i Rocky mówi coś że " nie chodzi o to żeby wygrać. Tylko żeby sprostać i nie paść bo wtedy pierwszy raz w życiu nie będzie się czuł jak zero" to jest majstersztyk. Najlepsza w całej serii. Chociaż tam jest dużo fajnych monologów / dialogów jak się słucha co mówią a nie tylko patrzy jak się nawalają haha.

0

@misterio A to oni robią łaskę że pracują? No chyba nie (przynajmniej moim zdaniem) a jak tu pracują / żyją to płacą jak każdy.
Nikt ich tu nie trzyma niech wracają do domu.

Za to pobieranie socjalu jako nawet nie obywatel to inna sprawa. Z jakiej paki ja mam się na nich składać skoro ja ich nawet nie lubię.

Niech jadą do siebie pobierać socjalne albo walczyć za "nas bo inaczej by nas ruski podbił". Tak jak pisałem wcześniej droga wolna.

2

Najlepsze zagranie Lewego - Zatrzymanie ochrony.

11

Wynik nie zmienia faktu że za ten mecz powinno być im wstyd. Gdyby nie to że karny to kto wie czy by to wcisnęli z takim graniem.

1

Wstyd. Modlą się o karnego z Wyspami Owczymi.

0

Dzwonimy do Araba zapytać czy jeszcze chcą Lewego.

0

@Ojciec5tkidzieci Szukają kasy gdzie mogą każdym możliwym sposobem.

0

@Rust_Cohle Szczerze mówiąc myślę że w tym meczu można stawiać ilość goli więcej niż 4-5 bo na wkur.... ich będą chcieli ich zniszczyć. Ale na takie coś pewnie nawet kurs nie jest duży.

0

@Kgorecki2500 Ale czy dla ludzi siedzących w HoI4 to jest normalna cena za taki dodatek? Bo z tego co napisałeś to jak za 90 to nie wydaje mi się jakiś szał.

1

@John_Doe Ale komu by się chciało? Przecież to tylko chodzi żeby się przyczepić bo Mentzen a nie po to żeby rzetelnie coś sprawdzić.

3

@Kgorecki2500 Co tam jest ciekawego? Bo cena jak za "dodatek" "ciekawa". Ostatnio była afera bo dlc do Total War kosztowało 8 dych a tu widzę 9. I dlatego mnie zastanawia czy to coś dużego czy raczej "materiał na aferę" haha.

0

@_barti Ale w Polsce się nie da być trochę z jednej strony bo cię nikt nie słucha. Przykład konfederacji. Ile miesięcy temu mówili że jest problem ze zbożem z Ukrainy? I co? I wszystkie media czy inni "internetowi guru" mówili "agenci Putina". A teraz co jest - wszyscy się zorientowali "chłopaki mamy problem ze zbożem no kto by pomyślał". To samo jest z socjalem dla nich. Ile było gadane że to się źle skończy? Bo po wojnie dalej im będziemy płacić (bo tak robią tu prawo). Dopiero jak Braun zaczął urządzać marsze pod tytułem"stop ukrainizacji Polski" to ktoś zwrócił uwagę.

5

@_barti Tylko że my w przeciwieństwie do nich mamy za sobą NATO. Jasne że nie wiadomo czy NATO nie zachowa się jak Francja czy Anglia w 39 ale skoro my tego nie wiemy to ruski też nie.

A ukrów to nawet mi się nie chce komentować. Przypominam tylko że jak się ich krytykuję to się jest ruską onucą haha. Niech co niektórzy dalej im wchodzą w .... zobaczymy ilu się zmieści. Chociaż przed wyborami podejrzewam że będzie mniej chętnych.

0

@sila101 Zależy. Czy w tej grze jest bohater narzucony z góry? Czy tak jak w Baldurze jest multum klas ras? Bo jeśli jest opcja kobieta i mężczyzna zawsze człowiek to faktycznie bieda bo to w sumie tylko dwóch aktorów i był by głos ale jesli masz masę opcji to się nie ma co dziwić.

0

@pioz123 Gdyby adkurat Vini to pewnie stadion został by zrównany z ziemią.

1

Z obozu wroga.



No trzeba przyznać że jest to ciekawy patent. U nas chyba tak nie będzie a szkoda. Chociaż z zewnątrz to ten stadion strasznie zje....

5

@Kgorecki2500 Znów chcą kogoś wciągnąć w nie swoją wojnę. Z nami próbowali tego samego a przy okazji zabili dwóch polskich obywateli i nawet "przepraszam" nie było.

0

@mekston No dobra ale "Dołączył/a: wrzesień 2023" to i tak kilka dni. Co innego Jacol bo tu fakt dziwne że ktoś zakłada konto i w 1400 dni napisał jeden komentarz. Trochę bez sensu. Ale kilka dni to jeszcze nic dziwnego hehe.

0

@Kapitan hawk Może ktoś po prostu założył konto dziś. I co z tego? Każdy kiedyś zakładał.

0

@MatBac1991 No chyba nie bardzo. Wydaję mi się że my strzelili w poprzednim sezonie z rogu. Jestem pewny na 99% że Araújo strzelił.

0

@marcin62 Podobno dobra gra. Nawet ponoć lepsza od Baldura. Nie wiem czy to prawda bo nie grałem w Starfield ale Baldur to jest u mnie gra dekady przynajmniej. Więc trudno mi w to uwierzyć chociaż kto wie może faktycznie dwa dobre rpgi wyszły w krótkim czasie.

1

@TheNekro94 Moim zdaniem Hoży doktorzy lepsi są i oczywiście Świat według Bundych.

0

Ciekawe czy trafi.

1

Lewemu się ostatnio nie wiele udaje.

0

Prze c.... normalnie nie mogę z nim.

0

@Kgorecki2500 Jedyni których można by było wziąć. Nie chcą socjalu. Robią swoje. Z biegiem czasu nie robią się roszczeniowi.

0

@DonMatteo901 Messi 87strzały powinno być z 90.

0

Grupa F dobra a reszta bez szału.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?