1

@MesQueUnClub96 Szczerze mówiąc myślałem że to od aktualizacji telefonu.

0

@Janas11224 @DonCarletto Pies jest dobry bo się zawsze cieszy jak wracasz. Koty które miałem nigdy się nie cieszyły jak już były w domu a czasem się zdarzało że poszedł i go nie ma tydzień albo dwa. Kot zawsze mi wygląda jakby coś knuł haha.

0

@agaFCB Fakt że skrzydłowych to mamy udanych. Przed każdym meczem stają przy maszynie losującej. Problem jest w tym że rzadko kiedy trafią dobry rezultat.

W sumie bez wypłaty my wydali ze 270 milionów ( o ile dobrze pamiętam) i mamy praktycznie dwóch bez dryblingu i jednego co się bardziej by nadawał do placówki medycznej niż na boisko patrząc na całokształt.

0

@Kgorecki2500 W sumie też teraz gram w grę o strażniku granicznym ale raczej z państwa totalitarnego to chcą wjechać.

0

Z racji że jest mecz w środku tygodnia nie jestem w stanie oglądać. Ale z tego co widzę na forum. To na boisku śmietnik my nie gramy nic. W ataku impotencja totalna w obronie Alonso jak zwykle. Zmiany nie dały nic. Prawie wszyscy się nadają do tarcia chrzanu.

2

@creativeopinion Nie wiem czy "2x większą kasę niż Real" to prawda bo w przypadku Barcelony to chyba nie tylko o stadion chodzi.

0

Jak nasi spece pozwalają to niech jeszcze ze 2 tygodnie poczeka.

1

@Pawel13sz Ja poczułem się stary jak w managerze można było pierwszy raz ustawić mój rok urodzenia.

2

@Criss18Barca Stroje jak i babki nie za ładne....

0

@Lucerfi Ale by było rasizmo.

0

@Criss18Barca Moj jadł vidaXL Sucha karma dla psów, Adult Sensitive Lamb & Rice trzeba popatrzeć czy są takie o jaką ci chodzi.

0

@FCB24 Sporo było dla mnie niezrozumiałych.

Coutinho bo był na pozycji Messi
Griz z tego samego powodu
Dembele bo w sumie miał u niemca ile? Jeden sezon?
Pjanic bo wiadomo
Nasi cudowni obrońcy zwłaszcza na bokach.
Tu się nie da jednego wymienić

2

@Medium Ewidentnie kolano.

0

@Criss18Barca Komentarz taktyczny. Jutro Ci napisze co jadł mój ale muszę popatrzeć czy jeszcze znajdę w domu. U mnie psina miała bardzo wrażliwy żołądek i chore uszy więc weterynarz polecił tą karmę pies miał 17 lat i jadł ją z 5 ale już psa nie ma ponad rok więc nie pamiętam jak to się nazywało.

1

@Firestone Cytat ze spotkania "sorry Marcos nie mamy żadnych ofert".

1

@marcin62 No fakt dziwne że mu zabrali. Tak jakby flagę wisły wywiesił na stadionie Cracovii i był zdziwiony że mu zabrali.

3

@lucas/catalan A gdyby tak wystartować? Aktywiści powinni być gotowi na poświęcenie dla sprawy a zakładam się że i tak bt spierniczali aż by się kurzyło.

1

@PJ777 26? Myślałem że 24. Szkoda tych samobójów bo było by bodaj 2 więcej.

1

@Colon Wracaj Panie do domu je..... cały Paryż.

0

Dobrze że wygrana ale fakt że posinny być ze 3 bramki a nie 1:0 i nerwy.

2

No co za idiota no co za idiota..........

0

Nie no jak.....

0

Lewy ostatnio tryb ekstraklasa.

5

Alonso zamotany.

2

@Awtameok_Klana Może kiedyś ale najpierw muszę ogrodzić dom. Druga sprawa to mimo iż psa nie ma rok to nie wiem czy jestem gotowy na innego bo to jest jak zastapienie przyjaciela innym. Jedno wiem na 99.9% jak będzie to inna rasa. Z jednej strony pewnie było by fajnie z drugiej dziwnie po tylu latach.

1

@Sandman21 @Bykunn Nie mówię że wszystko jest dobre źle czy lepsze czy gorsze. Przykład z całowaniem w rękę to był tylko nomen onen przykład. Chodziło mi o to że powinno się uczyć dzieci zachowania w stosunku do innej płci a nie wmawiać że każdy może być kim chce i jest 150 rodzajów płci.

Co do zagrożeń w internecie to wybacz ale tego nie rozumiem. Jeśli ktoś nie "zleca wychowania dziecka telefonowi komórkowemu" to nie powinno być takiego problemu. Bo co to jest za zagrożenie że ktoś mi napiszę coś w internecie? To jest powód żeby 18% planowało samobójstwo? Z dziećmi się rozmawia. Kiedyś u mnie była sytuacja że sąsiadka w wieku ginnazjalnym wracała do domu z płaczem. Pytam co jest a ona (z opowami) powiedziala w końcu że w szkole chłopaki zabrali jej buty. No to poszedłem pod szkołę i chłopaki powiedzmy że buty oddali. Bo dzieci czy młodzież ogólnie powinna mieć kogoś kto reaguje a nie przejmować się wszystkim i być wychowywane przez telefon. Rozumiem że dziecko też nie o wszystkim chcę gadać z rodzicami dlatego musi mieć przyjaciół w życiu realnym a nie tylko masa "przyjaciół" w internecie.

1

@Awtameok_Klana @norbi77 No nie wiem. Miałem psa ponad 17 lat i nigdy mu się nie udało mnie zmęczyć żebym miał go dość haha.

1

@norbi77 Jakiego masz psa? Na filmie to chyba Spaniel.

@Awtameok_Klana Jak się psa nie traktuję jak "tylko psa" to nie jest męczące.

0

@Kondziubarca To w ogóle prawda? Bo coś mi się nie wydaje. Źródło by się przydało jak jest cytat a nie tak bo tak to można napisać byle co.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?