Kazragore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Yoshi94 Z jednej strony tak z drugiej nie. Bo w przypadku Dembele to nie jest pierwszy raz a o nim były różne informacje jeśli chodzi o jego podejście do pracy ( niby teraz jest lepiej ale nigdy nie wiadomo).
1
Ale pier.... Ludzie on już powinien dawno być gotowy. Tylko że albo nasz sztab to jest banda kretynów którzy nie wiedzą co robią. Albo też specjalne podają datę na zasadzie " Zdzisiu powiemy że za tydzień będzie to się ludzie nie wkur...". Widzę jeszcze trzecią opcję to jest wina Dembele. Może być tak że oni mu dają jakieś zalecenia albo leki pieron wie a on się nie stosuje ale to już by był hardcore totalny. Ale na pewno nie ramadan no chyba że on ma wieczny haha.
3
@Zoker Skoro on "nie wyróżnił się niczym szczególnym" to trzeba zadać pytanie za co w ataku my płacimy pieniądze?? Chłop który będzie za chwilę kończył do tego jakby nie było obrońca wchodzi i robi w 15 minut więcej zamieszania niż trzech skrzydłowych + Lewy...
3
@LM10GOAT Średnią trofeów do meczów ma dobrą.
1
@SteuerFreiMoney Kto wie co się tam w biurach dzieje xd
11
Reszta to zakamuflowana opcja madrycka hehe.
0
@LM10GOAT Czy jest ktoś kogo sytuacji nie śledzi Barcelona?
0
@BorzyKrzys No faktycznie piękne jak .... zwłaszcza jak jest obok teojego domu...
0
@Encore Dembele się wyrobi na przyszły sezon?
W sumie z naszym sztabem to i inni nie są pewni haha.
1
@wasacz Zależy. Bo jeśli obaj tylko na rok to wolał bym Leo. Ale jeśli Leo do końca kariery i Pep do końca kariery to tu wiaomo że Pep bo on może trenować i 30 lat (ma 52).
0
@prokofiew No tak bo ci "o zdrowych zmysłach" głosują od 30 lat na tych samych a potem się dziwią że:
Inflacja
Nowe podatki
Korupcja
Afery
W kraju nic się nie zmienia na lepsze od lat
Wszyscy w koło nas robią w ....
Rozdawnictwo
Coraz trudniej prowadzić firmy
Proszę sobie wyobrazić odpowiedź która najpardziej pasuje.
Przypominam jeszcze że wariatem jest ten co robi dokładnie taką samą rzecz non stop i liczy na inne rezultaty.
2
@Kinginiesta Najlepsze w tym wszystkim jest to że nawet nie wiadomo co on mu tam powiedział. Druga sprawa że jeśli faktycznie powiedział co się mu zarzuca to powinien na boisku dostać w mordę. Przykład Zizu w finale mistrzostw świata. Tak reaguje facet a nie na parkingu żebym nie dostał zawieszenia (chociaż ostatnio słyszałem że i tak może dostać).
3
Przynajmniej Narc jeden bliżej do rekordu bo na szczęście chłop zmaścił.
0
Strzał rozpaczy.
0
Alba Torres Kessie - najlepsze co jest na ławce w Barcelonie.... Masakra.
1
Lewy dramat dziś.
0
Ciekawe czy u nas komuś może się "Messi włączyć" hehe....
2
Że nie ma goal-line to śmiech swoją drogą.
2
W przerwie bym zmienił Lewego. Po co chłop ma grać jak ewidentnie mu się coś dzieje.
1
Ciekawe. Chłop w Barcelonie. W ofensywie i on nie wie co chcę zrobić.
0
@Zoker W sumie ja ich nie znam ale on jest specyficzny i wiem że robi cyrk z kartkami. Każdy inny jest mi obojętny bo mimo iż popełniają błędy to nie chcą przy każdej okazji być w centrum wydarzeń.
1
O k... ten sędziuje to pewnie będzie cyrk.
0
@MesQueUnClub_87 Myślisz że znają chociaż Hiszpanii?
0
@Emhyr To była obrona czy faule?
0
@Comentateiro Pomyśleć co było gdyby sowiety zaatakowały bezcenny naród ukraiński kilka lat wcześniej. Antonio był by bohaterem który być może zdobył by Moskwę a to nawet Napoleonowi się nie udało haha.
0
@sevs Różnica między Muskiem a innymi jest właśnie taka że on daje prywatne pieniądze. Wcześniej tym zajmowały się agencję rządowe i mięli wywalone na to czy to wróci bo tracone były pieniądze państwowe czyli w rozumieniu dużej części urzędników niczyje. Zajął się ttm chłop za swoje to szybko doszedł do wniosku że to się nie opłaca bo jemu się pieniądze "magicznie" nie pojawiają.
0
@Tasde Ale w 2034 jeszcze będą i gdyby wymienił silnik w grudniu 2034 to chwilę powinien pojeździć bo wejdzie w 2035 z nowym.
1
@sevs Niestety. Ale jak się chce coś osiągnąć to tak jest. Porażek nie ponosi tylko ten co nic nie robi.
3
@jedrek7000 Moim zdaniem największą tragedią był pożar biblioteki aleksandryjskiej a nie żaden kościół katolicki. Tam została utracona wiedza z setek a może i tysięcy lat. Bo co się tam tak naprawdę znajdowało to tylko przypuszczenia.
0
Kiwior wszedł a Arteta myśli za chwilę "czy ja dobrze zrobiłem"?