Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Borneo Gdzie są takie dane i ilu było badanych?
2
@barcelonaLM Już się tak nie popisuj xd
3
@PatrychoO 10-13 lat temu jak wygrałem mistrzostwa świata świata w karierze na PES to było cudowne uczucie. Mógłbym to przeżyć jeszcze raz haha.
0
@Zoker Nie wiem jak można oglądać filmy na tvn przecież tam raczej jest przerwa w reklamach (czyli film) a nie przerwa w filmie (czyli reklama). Tam filmy trwają dwa razy dłużej niż normalnie....
2
@Pawlak1992 Ulubiona to chyba Celine Dion. Jak bym miał więcej wymienić to dużo słucham Amy Lee z Evanescence i Roxette - Marie Fredriksson to tyle. Lubię jeszcze ze dwie piosenki Heart (Ann Wilson) i od biedy Britney Spears ale tu też bym wymienił z 2-3 piosenki których nie przełączam jak leci w tv.
Co do nielubianych to nie mam takich bo jak nie lubię to nie słucham. Bardziej bym się nad wyglądem scenicznym zastanowił może jakaś Lady Gaga albo inna Katy Perry.
0
No to jest wręcz genialne że aż muszę wam to pokazać (mimo iż to sprzed kilku dni ale nie patrzyłem na Latian ostatnio). W zeszłym roku było OnlyFangs a teraz to... Szkoda że to na prima aprilis i nie będzie takiej opcji w grze.
0
Gdyby się tak zastanowić przed tymi transferami to było by inaczej ale zrobił się hype.
Torres za 55 milionów to kolejne nieporozumienie. Jak do nas przychodził to musiałem sprawdzić kto to jest i skąd przychodzi (ale nie śledzę PL jakoś wybitnie).
Raphinha tu szczerze mówiąc byłem za. Ale za 20 milionów gdyby spadli. Bo dawanie za niego takiej kasy jak my dali to wielkie ryzyko. On miał ile jeden dobry sezon w PL (może dwa).
Nie wiem jak on w Anglii grał ale musiał być dobry aktor bo oszukał wszystkich na tyle że uznali iż chłop ma drybling bo nie wierzę że ktoś w klubie powiedział "bierzemy skrzydłowego bez dryblingu za 60 baniek".
Lewandowski tu pomimo tego że cieszy mnie Polak w Barcelonie byłem przeciwny nie ze względu na poziom sportowy a wiek. Gość ma 34 lata a my za niego dali masę kasy. Nie wiem czy on wygenerował taki hype że to się opłacało finansowo jak np Messi w PSG. Pewnie nie. Liczby ma i to jest plus ale jednak ile mu zostało? 2-3 lata max i to nawet nie wiem czy tyle bo ostatnio słabo do formy wraca.
Fati to pół biedy bo on jest za darmo (nie licząc pensji bo płacić to trzeba każdemu).
4
@MrPGG Mam takie podejrzenia że jedyną zmianą w tej grze będzie zmiana nazwy haha.
PS: Dawać Leo do Barcelony i na okładkę a nie jakiś Makembe.
3
@hayek Ukraina może nie ale reszta się zgadza. W zależności kto rządzi to wtedy dane stronnictwo wysuwa się na prowadzenie.
PO - szkopy
Pis - amerykańska żydokomuna
Teraz mamy jeszcze Hołownie to też Amerykanie.
Zdrajcy to wszyscy co siedzieli przy stole z czerwonymi.
0
@Kgorecki2500 Nie pewnie tylko na pewno przecież ona jest jakimś wykładowcą.
0
@sokot Brakuje tego Duńczyka i jest dramat. W październiku po reorganizacji wypadł Urugwajczyk i nas to sporo kosztowało.
1
Przy pierwszej Alonso powinien kopać.
Przy drugiej Kessie .... Szkoda komentarza.
Dalej to już poszło. Alonso Ferran Raphi się tu nie nadają. Jeden nie umie bronić a oni to skrzydłowi bez dryblingu. Liczby może i Rap ma ale jest tak irytujący jak Dembele.
0
@sokot Nie o to chodzi. Chodzi o to że jak jadą nasi to kontuzja zawsze kluczowych ludzi.
1
Znowu załatwiły nas reprezentację. Obrona niby jedna zmiana a taki dramat pomocy praktycznie nie ma a ataku nie ma wcale.
0
K... Skrzydlowi bez dryblingu...
1
Jak można tak stracić...
0
Wszedł jeden udany za drugiego.
0
Więcej zrobił niż Rap.
0
Masakra żeby nie było lepszego w klubie obrońcy niż Alonso....
8
Barcelona grała defensywie??? Haha.
0
@Faro No ale z tego konkretnego nie ma bo z tego co napisane to policja zabrała. A że w innym debil to nie znaczy że zawsze prawda??? Prawda?? Haha...
0
Bardzo ciekawe co ten koleś za kawał robił. Bo kiedyś jakiś idiota udawał np zombie i o ile wiadomo że zombie nie ma to jak ktoś w nocy na ciebie biegnie wydziera się albo się na ciebie rzuca to strzał i tyle.
https://www.ppe.pl/news/316632/youtuber-zostal-postrzelony-podczas-robienia-pranka-tworca-chcial-zrobic-prosty-zart.html
0
@insp1re Fakt faktem że sprawdzałem ile tych kresek jest i to być może kosztowało mnie zwycięstwo.
1
@Sulimo Tym że on na swój los (tortury i kula) zasługuje a te dzieci nie zasłużyły na to co je spotkało.
0
@KrychaFCB Będzie relacja z każdej minuty. Celują w najdłuższy film świata. Warto dodać że nie przewidziano przerw na reklamę.
3
@BorzyKrzys Ona nie jest normalna śmiało mogłaby takie coś zrobić.
0
@Sau_Ron Window.... Nosz k... Myślałem że pierwszy raz zobaczyłem pytanie jako pierwszy....
0
@tristan87 Dlaczego? Też na niego głosowałem (w prezydenckich). Przecież my nim nie kierujemy. Zakładając że i tak chcesz iść głosować i oddać ważny głos to powiedz mi za kogo byś się nie wstydził? Głosujesz na to co mówi albo robi w momencie wyborów a potem to już nie masz się za co wstydzić bo nie masz na nic wpływu. Polityk będzie robił co chcę jak już jest przy korycie. Dlaczego dziwi mnie np podejście pana Janusza Korwin-Mikke zamiast obiecać ludziom 1000+ i mieć szansę nawet wygrać wybory (a potem robić na odwrót) on opowiada o tym że żeby rząd coś dał musi zabrać czego większość ludzi i tak nie zrozumie bo nawet nie zdają sobie sprawy że płacą VAT. I nie chodzi mi tu konkretnie o JKM ale o prawdziwą prawice w Europie a nie takie byle co jak pis.
0
@gumaz Uważam że w przypadku takim jak ten powinny być dozwolone tortury. A na koniec akt łaski czyli kula w łeb.
1
@FcPortoFan1999 Chyba jak sobie w managerze włączy.