5

To nie może być prawda...


4

@kundee Tu masz poradnik.


0

@bartekvisca Gdyby nie to że tu wchodzę to bym nie wiedział że w tym tygodniu jest coś takiego jak tłusty czwartek. Mam ochotę na pączki to sobie kupuję a nie czekam na czwartek. A tu widzę cały dzień przygotowań i rozkminy co i jak. To samo sernik z rodzynkami czy bez gdyby nie to forum to bym nigdy nie wpadł na to że to dla kogoś może być sprawa do dyskusji...

1

@Kgorecki2500 Najlepiej nie jeść wcale to nie będzie co spalać.

1

@Czajka90 Na 114% jak Stalin swego czasu.

0

@Kgorecki2500 Tyle to ja dalem w 2020 za całego PC...

1

@Ojciec5tkidzieci Flinstonowie to nie jest prehistoria tylko przyszłość podobno. W którymś odcinku nawet Jetsonowie ich odwiedzili.

1

@Kgorecki2500 Według mnie skolioza to jest w tym wypadku najmniejszy problem.

0

@Comentateiro Potężny Baja dopiero na drugim? A cóż to się stało?

0

Co nam daje 8 miejsce w tym konkursie skoków?

0

@Michu94 FERRANA TORRESA? Tego FERRANA TORRESA co u nas gra? Za 80 milionów? To chyba jest błąd i chodzi o Fermina bo nie wierzę w to że ktoś chce dać za FERRANA TORRESA 80 baniek. Mi to śmierdzi jak fake.

0

@Popitek12 Trzy cyfry 000.

1

@blakkudium Tam jest Krzysztof Piątek? Chłop co mu wyszło pół roku w Genoa i w sumie na tym jedzie całą karierę...

0

Ładnie. Rozjebał teraz 3 krótkie proszę.

2

Trzeba obniżać bo zaczyna to jakoś wyglądać...

0

@Katalończyk 99 Czyli się opłaca bo ona to zrobi za 50 a teraz robią to samo ale za miliony...

0

@Matheu12 Szkoda tylko że AI i mechaniki coraz głupsze. Czasem mam wrażenie że rozwija się tylko grafika. Ostatnio było tu chyba porównanie nowych gier i Far cry 2 albo 3. W grze sprzed lat chop dostaje w nogę i pada. Inni mu biegną pomóc albo on się cofa kulejąc. Teraz taki trash to są worki gdzie walisz ile wlezie a on będzie stał dopóki HP nie spadnie do 0. Ostatnio też była gra Award czy coś takiego i jak zaatakowaleś kogoś to straż nie reagowała gdzie w 20 letnim Morrowind świat jest w porównaniu z tym jak żywy. Dużo bardziej bym wolał rozwój AI niż grafiki. No ale łatwiej jest zawinąć za przeproszeniem gówno w ładne opakowanie i to sprzedać niż sprzedać coś co nie wygląda jakoś super ładnie.

0

@LjakRoberciik Mój rekord to w szpitalu było od 7:15 do 14:45. A najzabawniejsze jest to że:
A) Przed wizytą w tym chorym miejscu powiedzieli przyjdz pan wcześniej bo o kolejności decyduje kolejność rejestracji a rejestrować się można od 7:00.
B) Co mnie rozwaliło. Przychodzi baba pyta kto ostatni? Od której czeka? Po czym na luzie puka do gabinetu i lekarz ją przyjął.... Od tego momentu robię tak samo czasem wejdzie czasem nie. Ale siedzenie tam cały dzień to dramat jest.

0

@mr Barca Myślę że to zależy od wielu czynników. Np Marie Fredriksson zawsze miała krótsze i moim zdaniem była ładna. Chociaż ogólnie wole dłuższe włosy.

3

Zero tituli u siebie remis z Kostką brukową. I to mi się podoba i o to chodzi.

0

@FcPortoFan1999 Arka to są frajerzy jak można takie coś od... 2:0 do 90 i dwie takie same bramki stracić.

1

@Hosh Widocznie Huja grał.

3

@Gary Czasem gra jak sześciolatek.... To w sumie wyjaśnia wiele.

0

@kubix05 Rękę to ja mam ciężką...

1

@Criss18Barca Najlepiej by było gdyby karny był z połowy jak w hokeju... A jeszcze lepiej żeby faulowany musiał wykonywać. Jak chłop leci sam na sam to dopiero są emocje.

0

@Arden Powiedzieli mu "sorry Robert musisz uciągnąć jeszcze z 5 lat bo z Ferranem to się nie da na dłuższą metę".

0

@Gall Tym że jeden potem wyjdzie do kamery i będzie opowiadał jak trzeba ratować świat ograniczać zwykłym ludziom wszystko oczywiście dla dobra planety i ogólnie o tym jak nam będzie przychylał nieba i wszyscy będą klaskać a drugiego no cóż nikt nie słucha ba nawet nie dostaje możliwości się wypowiedzieć haha.

0

@Faro I przez miesiąc nie było ładniejszego?

1

@don'T.R.I.P.e Rosja jest ostatnio dla każdego dobrą wymówką. Ja bym bardziej stawiał na Izrael. On ma żydowskie korzenie. I jak o nim słuchałem to gość się nagle pojawił praktycznie nie wiadomo skąd w świecie finansowym. Ta jego baba chyba też coś ma z Mossadem wspólnego. Ruscy są wygodni ale nie odpowiadają za całe zło świata.

Druga sprawa to i tak nie ważne kto bo nikt nikogo nie zmuszał do gwałcenia dzieci. To te zgniłe "elity" musieli chcieć robić takie rzeczy na tej wyspie. Bo ofiary nie mają nic do gadania ale sprawcy już tak i bez woli nic by się nie działo i jakoś mnie nie interesuje kto to organizował. A za chwilę się skończy na tym że jedyny winny to będzie ten c... i ta jego żona a pseudo celebryci dalej beda zgrywać moralistów przy każdej okazji.

0

@Faro Albo strzelali same szmaty totalne albo akcja której nie pokazali była fenomena ewentualnie z litości bo sam gol szału nie robi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?