Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gumaz Ironia ironią ale on jak i Tusk mają już 68+ lat i powinni się zawijać na emeryturę zresztą jak masa tych gości co w sejmie siedzi. Ale prawda jest taka że oni prędzej umrą niż skończą.
1
@PatrychoO 5/10 czyli szału nie ma raczej.
5
@NeroTFP1 Choćbyś żył i 1000 lat pewnych rzeczy nie doświadczysz.
2
@macio_944 Powinni być zamienieni miejscami. Bo gdyby to szło dalej to Mbappe wygrywa.
0
@LeoMessiiBarcaPepa Aż mi się przypomniało...
0
@Popitek12 Żeby VAR wkroczył to już musisz strzelić a nie chcieć.
0
@Jakchcesz Teraz będzie ciemniejsza skóra jak będziesz dobry a jaśniejsza jak zły. A już najgorszą możliwą postacią będzie biały heteroseksualny z żoną kobietą i dwójką dzieci.
21
Czyli już jest "bóg ojciec Arbeloa "syn boży Vini męczennik" i w sumie "duch święty Perez".
5
@KrwawiaceoczyVEB Masakra 18 lat... W pierwszej drużynie piłkę kopnął 3 razy i taka kasa. Piękne życie piłkarza teraz jest w takich wielkich klubach.
0
@Popitek12 Na 5 granych? Czy piąty grany teraz?
3
@Filipem No bo on nie jest zły tylko szklany. Przecież gdyby on strzelił gola jak YL to bark wybity albo ręką złamana.
0
@directedbyfcb Ja rozumiem. Ale mimo wszystko jak mam walczyć o gola to bym wolał żeby nie ryzykować zdrowiem. W takich warunkach nie jest trudno o poślizg i będzie problem. Gdyby to była 50-60 minuta to by pewnie zatrzymali granie.
6
Mógłby to skończyć w 90 i spokój. 3:0 leje jak... po co to przedłużać.
2
Olmo w pierwszej irytował a teraz gol i asysta.
0
No i dobre. Bo szło dziś ciężko.
0
No i to chodzi.
1
Zamiast uderzyć to podają zamiast podać to strzelają...
0
@Aragorn33 "Dokładnie tak działa ubezpieczyciel" właśnie ubezpieczyciel a nie poszkodowany. Rząd Polski nie jest ofiarą Niemców winny nic (mimo wszystko).
0
@kanver_ To samo pomyślałem haha.
0
Szkoda. Ale coś się rozkręca.
0
@Czyhrynski Myślę że kiedyś dojdzie do tego że ludzie będą żyć 500 -1000 lat. Ale za powiedzmy 70 lat bym się nie spodziewał żeby było dużo więcej niż obecnie. To raczej będzie szło etapowo po prostu będzie się wydłużało po kilka lat dzięki rozwojowi nauki i zrozumieniu procesów starzenia. Aż w końcu opanujemy możliwość "cofania" tego procesu ( a w zasadzie może nie cofania tylko drastycznego spowolnienia). Okres gdzie człowiek jest w najlepszej formie będzie rozciągnięty na setki lat. Ale będzie to dla wybranych a nie szarej masy (przynajmniej na początku jak ze wszystkim).
0
@cracker Pewnie faul na nim. Nie widzisz że się przewrócił?
0
@Aragorn33 To ja mam propozycję. Podaj adres ja podjadę rozwalę Ci np samochód. Potem Ty groźnie kiwniesz palcem w bucie i powiesz "pośpiesz się i zapłać za szkody. A jak nie to "jedynie tymczasowo pokryję z własnych środków"" i ciekawe kto będzie zadowolony. Ludzie przecież takie zdanie od człowieka który rządzi w tym kraju w stosunku do sprawcy szkód to jest absurd.
Co do LOT to nie będę się kłócił bo może masz rację że PiS dostał zdrową spółkę. Ale w google wyskakuje coś takiego "Szacunki z początku 2016 roku wskazywały na stratę netto za 2015 rok w wysokości nawet 250 mln zł" (PiS przejął władzę w listopadzie 2015). No minus ćwierć miliona złotych to bym nie nazwał zdrową sytuacją.
A tu po pisie "W 2023 roku Polskie Linie Lotnicze LOT osiągnęły rekordowe wyniki finansowe, wypracowując ponad 1 mld zł zysku netto" więc kto tu dostał zdrową spółkę?
0
@Aragorn33 Np tu. To są słowa jakie powinien mówić premier tego kraju?
To na szybko. Gdyby mi się chciało to bym szukał więcej albo nawet z poprzedniej kadencji gdzie LOT był w takim stanie że Lufthansa robiła podchody. A dziś się chwali że kupują jakieś samoloty. Trzeba być zaślepiony żeby nie widzieć że to szkodnicy są razem zresztą z Kaczorem tylko że ten klęczy np w Izraelu (przykład ustawy o mieniu bez dziedzicznym co ją zaorali x lat temu).
0
@Aragorn33 Nie mówię że Tusk ale jego pomagier Trzaskowski już takie teksty opowiadał. Ja tym zdaniem "Szkoda że mógłby to samo powiedzieć o swoim zapleczu politycznym" się odniosłem do całej popisowskiej "klasy politycznej".
0
@Aragorn33 Już same teksty typu "po co lotnisko w Warszawie jak jest w Berlinie" które wychodziły z tego środowiska to powinien być sygnał ostrzegawczy.
1
Dialog polskiej "elity".
Ale w sumie celnie prezydent. Szkoda że mógłby to samo powiedzieć o swoim zapleczu politycznym.
0
@marcin62 Fakt faktem zdrowy psychicznie człowiek nie może uważać np że "mężczyzna może rodzić dzieci" albo że "jest 77 płci". A to jest domena lewicy. Potem depresja jak u Stana w "Żywocie Briana" bo nie może urodzić dziecka...
0
@ZwyklyCuler48 Raczej:
1. Negreira
2. Przegrana z Villarealem przez Negreire.
3. Negreira
0
@clyde W DoS 2 grałem lata temu przed BG3 i gram teraz już po. Są tam aspekty lepsze (oczywiście moim zdaniem). Np mi się podoba losowy drop z questów czy skrzynek. System pancerzy też nie jest zły. Moim zdaniem szkoda że nie będzie w nowym zwłaszcza losowego dropu bo to zawsze coś ciekawego przy graniu kilka razy. W Baldura grałem 4 razy i już wiem co gdzie jest. Pancerz będzie jakiś inny z tego co mówili na AMA.