Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gall Tym że jeden potem wyjdzie do kamery i będzie opowiadał jak trzeba ratować świat ograniczać zwykłym ludziom wszystko oczywiście dla dobra planety i ogólnie o tym jak nam będzie przychylał nieba i wszyscy będą klaskać a drugiego no cóż nikt nie słucha ba nawet nie dostaje możliwości się wypowiedzieć haha.
0
@Faro I przez miesiąc nie było ładniejszego?
1
@don'T.R.I.P.e Rosja jest ostatnio dla każdego dobrą wymówką. Ja bym bardziej stawiał na Izrael. On ma żydowskie korzenie. I jak o nim słuchałem to gość się nagle pojawił praktycznie nie wiadomo skąd w świecie finansowym. Ta jego baba chyba też coś ma z Mossadem wspólnego. Ruscy są wygodni ale nie odpowiadają za całe zło świata.
Druga sprawa to i tak nie ważne kto bo nikt nikogo nie zmuszał do gwałcenia dzieci. To te zgniłe "elity" musieli chcieć robić takie rzeczy na tej wyspie. Bo ofiary nie mają nic do gadania ale sprawcy już tak i bez woli nic by się nie działo i jakoś mnie nie interesuje kto to organizował. A za chwilę się skończy na tym że jedyny winny to będzie ten c... i ta jego żona a pseudo celebryci dalej beda zgrywać moralistów przy każdej okazji.
0
@Faro Albo strzelali same szmaty totalne albo akcja której nie pokazali była fenomena ewentualnie z litości bo sam gol szału nie robi.
0
@Karol145 Przecież słupki to był tylko przykład. Żeby było wiadomo o co chodzi bo wyżej napisałem o słupkach Wyżej masz interwencje poselską w skarbówce.
Druga sprawa ile w Polsce jest takich "słupków" na które się spala masę kasy.
0
@Karol145 No nie wiem nie śledzę tego co robią politycy jakoś wybitnie. Ale przykład z przed pięciu dni wystarczy wpisać w google Mentzen interwencje i wyskakuje.
https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=1240929517976045&id=1471659691193608
Gdyby się komuś chciało patrzeć na Bosaka Mentzena Bryłkę czy innych codziennie to pewnie by znalazł i inne przykłady.
Tu jest o słupkach co kojarzyłem
https://www.facebook.com/watch/?v=958850809125355&vanity=KONFEDERACJA2019
Ale tak jak mówię ja nie patrze na to co robią politycy co chwila bo mnie to c... obchodzi. Zakładam że każdy coś robi. Ja nie mam problemu powiedzieć że tu Zandberg dobrze zrobił mimo że dla mnie jest całkiem "nie głosowalny".
0
@Karol145 Pare razy pokazywał absurdy po miastach (kible parkingi jakieś paliki) ale nie o to chodzi. Tylko o pokazanie hipokryzji.
2
@arasz1819 Myślę że są tu tacy że gdyby zamiast Zandberga w tym poście był Mentzen znaleźliby powód żeby się prz.... bo to "prawak potworny" parafrazując kolegę @Bykunn a że jest Zandberg to będą "klaskali uszami".
0
@4drian0 Tak z ciekawości co to jest "7 Big Chances Missed" ile xG to jest wielka szansa?
15
@europejczyk Wie i widzi to 90% ludzi co tu przyjeżdża z zachodu. Ale niestety są siły polityczne w Europie które bardzo by chciały żeby to się zmieniło. I musimy dla własnego dobra jak najdłużej się opierać. Zrobili burdel u siebie i chcą zrobić u nas.
0
@MichuZ44 Cudowna gra w obronie.
Podobno Netflix robi jakąś piłkę.
1
@Chimera Zależy co chcesz robić. Np jeśli Twój szczyt marzeń to zamiatamie chodników w mieście żaden przedmiot Ci się nie przyda. Jak chcesz budować rakiety to biologia jest nic nie warta ale jak chcesz być lekarzem to by pasowało co nie co z tego wiedzieć a możesz nie znać fizyki.
0
@BorzyKrzys Żebyś się chłopie nie wywrócił ze zmęczenia.
5
@Safrani Najbardziej mnie śmieszy "tłumaczenie" że to wszystko "sprawa polityczna" i nie mówię tu tylko o nim bo z drugiej strony Giertychy i inne Nowaki mówili to samo. A jaka ma być jak gość większość życia nie robi nic tylko udaje polityka.
0
@mmaciass Czyli jednak PLANdemia.
2
@barcanawieki Za chwilę będzie out i artykuł "Nawet bóg potrzebował więcej czasu żeby wszystko zniszczyć".
1
@robsesh Szkoda że jak przyjdzie do gry z kimś lepszym niż druga liga to najpierw wylew w obronie ---> załamanie nerwowe ----> pielgrzymka ----> kilka tygodni przerwy.
7
@Criss18Barca Ten co żyje we własnym świecie od lat.... Chłop tak długo kłamie że sam uwierzył we własną propagandę.
0
@draxidox Gonią liczbę odcinków mody na sukces.
0
No nie jest to porywający mecz.
11
Coś na poprawę humoru:
https://zapodaj.net/plik-4Kj5g8sl2X
2
@bart_azz U nas mu płacą wypłatę.
Mimo wszystko dziś nie powinien grać od pierwszych minut. Bo to rywal którego my powinni przejść bez podstawkowych zawodników.
2
@blakkudium My jesteśmy "VERY CLOSE" non stop aż mam wrażenie że to nie tyle my gonimy tą zasadę co ona nam ucieka. Potrzeba 30 baniek mamy 30 baniek to nage trzeba jeszcze 20...
0
@BorzyKrzys To jest serio Helena w tym filmie?
1
I tak nie powinien grać. Yamal to samo Pedri (gdyby był zdrowy) następny na ławę w takim meczu. Wiadomo że mogliśmy trafić lepiej w losowaniu ale biali odpadli i czeka nas trudny mecz ale też bez przesady haha.
0
@Borneo Nie rozmawiam z Tobą pierwszy raz. I dobrze wiem że nawet gdyby PiS przejął władzę i "dał" 10 razy tyle jak teraz PO i był jakiś kretyński materiał w TVP to byś pierwszy beczał o pieniądze dawane na telewizję. Ale rozumiem honorowy rzecznik prasowy nie może przyznać że jak my coś robimy to jest źle. Mimo że wcześniej inni robili to samo i my krzyczeli że jest źle.
1
@Borneo W tych Twoich hieroglifach najważniejsze jest ostatnie zdanie paradoksalnie napisane najbardziej czytelnie "naprawdę wyzwań finansowych nie brakuje" otóż to wyzwań finansowych nie brakuje a mimo to rząd znajduje 3 miliardy na TVP od dwóch lat w likwidacji tylko i wyłącznie po to żeby pier... takie brednie jak to o HoI. A wszystko się sprowadza do zdania "nie jesteś z nami jesteś ruską onuca".
0
@Borneo Zawsze mogą dać te 3 miliardy więcej. Chyba że uważasz że to by było za dużo i lepiej na TVP to ok.
1
@Vegeta88 Szczerze to mi się wydaje że to jest wina jednych i drugich. 30 lat się nauczyli robić z ludzi idiotów i nie znają granic bo odbiorcy łykają wszystko. Gdyby ktoś wymagał minimalnego poziomu merytorycznego od władz tv to takie coś i wiele programów nie dotarło by do etapu emisji. Bo ktoś by się puknął w głowę dużo wcześniej. A że robią papkę z mózgów ( i to jest główny cel TV) to nikt się nie zastanawia.
4
3 miliardy złotych rocznie idzie na to... A jeszcze kilka lat temu było gadanie że TVP trzeba zlikwidować i pieniądze dać na dzieci walczące z rakiem. Ale cóż świnie przy korycie inne to Pan premier problemu nie widzi.
https://www.gry-online.pl/newsroom/tvp-info-ostrzega-przed-hearts-of-iron-4-wielka-strategia-paradox/zf30192