Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moim zdaniem powinien Dembele zejść a nie Raph.
1
Ludzie chyba myślą że my wygramy wszystkie mecze w sezonie.
1
Co ten sędzia odje....
0
K... Jaki strzał.
1
Wygląda na "papierze" dużo lepiej niż w zeszłym sezonie. Ale jak to zawsze boisko zweryfikuje.
Jeszcze Kunde i jedziemy.
0
Szkoda że nie ma listy piłkarzy których chcą zarejestrować. Mianowicie chodzi mi o to czy chcą np Martina albo Samuela.
Jeśli Xavi na kogoś nie liczy to nie powinien być ten ktoś zgłaszany.
3
@Qaz123 Totalna amatorka doprowadziła do tego co teraz jest. Przez lata w zarządzie byli totalni amatorzy i teraz inni muszą robić "fikołki" żeby to posprzątać.
No chyba że zgodzimy się na alternatywę w postaci przeciętności poprzez brak wzmocnień. Można by zrobić i tak ale w takim wypadku zamiast z Dembele Lewym Raphinhą czy Kunde na nowy sezon szli byśmy z Abde Braithwaitem Jutglą i Lengletem. Za chwilę poszedł by Padri Gavi pewnie nawet Fati bo nie było by szans na nic jak przez lata w Milanie a to była by katastrofa.
16
Szczerze mówiąc nawet jeśli ich zarejestrują przed 2 kolejką to wielkiej krzywdy nie będzie. Wiadomo że szkoda ale też nikt się nie spodziewał że La Liga nie zaakceptuję całości z poprzednich "dźwigni".
0
Niech pokaże że mu się to należy. Presezon miał dobry i oby tak dalej a nie l4 po mundialu i wyj...
0
@Szreko Dlaczego rozczarowaniem?
Wiadomo było że na początku nie będzie IE. I porównując do I i II razem to będzie mniejsze. Ale traktując to jako pojedynczego total wara to jest bardzo dobra gra moim zdaniem.
Ludzie narzekają na mechanikę tych portali. Ale po ostatnim patchu można to łatwo "obejść".
Gdy portal się otwiera zamykasz to bohaterem. A w momencie gdy komputer zdobędzie 4 dusze wchodzisz portalem do kuźni niszczysz go jak wejdzie i oni tracą wyszystkie 4.
Międzyczasie grasz w mormalny total war. Bo zamim to się otworzy 4-5 razy to jest z 80-100 tur (a i tak nie musi w tym czasie 4 dusz zdobyć jedna frakcja). Teraz działa to dokładnie jak w II z tymi zwojami czy co tam było.
0
@Szreko Kuresh i Ind na 99.9% będą bo są na mapie ale na razie bez prowincji. Więc musiała by się stać totalna katastrofa żeby to nie weszło.
Interesujące są te nazwijmy to "kryzysy" i mid i end game o których mówili w blogu.
Ciekawe jak to będzie działać. Bo takiej wielkiej mapy jeszcze nie było.
3
Dla zainteresowanych serią Total war.
23 sierpień i do boju parafrazując Tolkiena:
Arise, arise, Soliders of the Empire!
spear shall be shaken, shield shall be splintered,
a sword-day, a red day, ere the sun rises!
Ride now, ride now, ride! Ride for ruin and the world's ending!
Death! Death! Death!
For Sigmar!
0
@Medium Jacyś antysemitnicy w natarciu xD.
Dla przypomnienia: Antysemita - człowiek mówiący niewygodną prawdę na temat Żydów lub Izraela.
4
Powinni zostać zidentyfikowani i dostać bana na mecze Barcelony. A po drugie można by skontaktować się z ich pracodawcą żeby im obniżył wynagrodzenie mimo umowy jaką obie strony podpisały.
0
Może jednak ktoś go weźmie.... Nadzieja umiera ostatnia. Wiadomo że każdy teraz liczy na mundial a bez grania nie pojedzie. Dobrze wie że w Barcelonie grał nie będzie.
1
Martin trybuna i bym go nie rejestrował do rozgrywek.
1
Madakra chłop podpisywał umowy które tworzyły dług na przyszłe lata w momencie kiedy wiedział że nie będzie on się z nim mierzył.... A żeby było śmiesznie to po podpisaniu jednej z umów podał się do dymisji.
Mam nadzieję że będzie jakieś zwarcie w matrixie i chłop pójdzie siedzieć a nie skończy się tylko na gadaniu.... jak zwykle.
1
Abstrahując od tego czy ta konkretna sytuacja to jest prawda fakt że nikt z poprzedniej ekipy jeszcze nie siedzi to jest skandal (i pewnie nikt nie będzie siedział).
1
"Nowonarodzony Ousmane Dembélé"
Spokojnie jeszcze się liga nie zaczęła takich co strzelali w sparingach to było w c.... i trochę.
0
@Krystian1588 Całkiem poważnie. Kto to jest?
0
@GeneralXavi Sens życia wg Monty Python'a polecam.
0
@Uukasz_93 Ile taka karta ma + do ogólnego skilla? 10?
0
@taris Sprzedał mecz chyba....
0
Niech rozwiąże kontrakt za porozumieniem stron i droga wolna.
1
@Essos Znam ten ból. Mój kochany psiak umarł w styczniu miał 17 lat i 7 miesięcy a i tak za krótko był... nigdy nie byłoby wystarczająco.
0
@banann16 Gdyby czasem Leo wrócił to Fatiego też się nikt prosił nie będzie tylko mu 10 zabiorą i tyle. No chyba że Messi powie nie. Takie życie przyszedł lepszy to dostał numer.
0
@Rl9k1nG Jaki jest sens bać się czegoś na co się w zasadzie nie ma wpływu? Można tylko robić swoje i zadbać o swoją przyszłość a na świat to i tak mamy minimalny wpływ o ile jakikolwiek.
0
@Krystian1588 No właśnie oni nie byli obojetni. Za Wikipedią:
"Miałem okazję obserwowania jednego z badanych – dojrzałego i zrównoważonego biznesmena, wchodzącego z uśmiechem i pewnością siebie do laboratorium. Po 20 minutach ten sam człowiek był trzęsącym się i wiercącym, jąkającym się nerwowo wrakiem na granicy załamania psychicznego. Bez przerwy wyłamywał sobie palce i pociągał się za ucho. W pewnym momencie przyłożył obie pięści do czoła ze słowami: „Boże, niech się to wreszcie skończy”. A jednak reagował na każde słowo badacza i posłusznie ulegał jego poleceniom aż do samego końca"
Tak nie reaguje obojętny człowiek.
1
@Vampir707 Nie wiem czy się śmiać bo żartujesz. Czy płakać bo masz prawo głosu w wyborach.....
0
@Krystian1588 Czy wytłumaczenie jest takie że są źli?
Moim zdaniem nie. Że większość jest zła można by stwierdzić jeśli ci ludzie odczuwali by przyjemność z tego eksperymentu (może nawet gdyby byli obojętni).