Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jasialdinho Ciekawe jaki mamy plan B na LO. I czy w ogóle jest.
0
@tristan87 Dobrze że nie wiem kto to jest. Bo wnioskując z opisu to nic ciekawego.
0
Raczej dlatego że jest (przynajmniej obecnie) słaby. To nie tak że jeden czy dwóch trenerów się na nim nie poznali. On nie przekonał przynajmniej czterech trenerów w tym Xaviego który (przed przyjęciem) strasznie go chwalił. Nawet chyba go chciał do Kataru. Ale jak go zobaczył to się tak załamał iż Riqui się praktycznie przyrosł do ławy.
0
@Pawel13sz Pasuje do Hollywood jak żaden inny piłkarz.
1
Rozumiem że mu się to należy bo ma umowę. ALE po co zrywać umowę jak i tak mu zapłacimy tyle że z góry? On zyska po dostanie kase i pójdzie ZA DARMO gdzieś gdzie mu będą płacić a my co z tego będziemy mieć?
Albo rozwiązuje i ewentualnie dostaję jakąś część albo niech siedzi na ławce do końca umowy.
0
@AmigoBlancos Najlepszy bug jaki trafiłem w fifie to był rzut rożny ze środka boiska.... Piękne czasy gra za ponad 200 (wtedy).
0
@Vhaeraun Myślałem że to fifa jakaś
0
@Vhaeraun Jaki poziom trudności?
0
@wojopancer Ale za to jakim.
A tak na poważnie oceniam(y) piłkarzy przez pryzmat ligi. Tego jak sobie nasze kluby radzą w Europie. Tego że nie raz przyszedł tu chłop z 3-4 ligi hiszpańskiej i z miejsca był gwiazdą. I ogólne jak wygląda granie w piłkę w ekstraklasie. Jakby ktoś włączył równolegle angielską i polską ligę to zupełnie inny sport.
2
@adi7adi8 Niesamowite to jest to że znając ich umiejętności ktoś im za to płaci.
0
Nie wydaje mi się żeby akurat do MLS chciał iść.
3
No cóż. Nie mam do niego nic. Każdy na jego miejscu gdyby pojawiła się oferta by poszedł do Barcy. Nie jego wina że w zarządzie byli totalni kretyni i mu płacili dużo więcej niż powinni.
Coś tam strzelił ale to nie ten kaliber piłkarza. Mam nadzieję że nie zmieni zdania i odejdzie.
1
@denis9401 Ja też nie ale bardziej ze względu na jego zachowanie i (mam nadzieję) dawne podejście do treningu.
Liczby też nie ma szału ale przynajmniej ostatnio coś ruszyło.
0
Lewy ława niestety
0
Roberto spec.....
0
@Seledynowy Jak? To nie jest Roberto?
0
Ciekawe czy by mu podał.
0
Trener tam zyga
0
Szkoda... No ale pamiętajmy że nawet gdyby strzelił tu 20 to się uj liczy
0
@Pilka_jest_okragla Za Lewego bo slabo haha.
0
@Sau_Ron Kto to jest Komar i dlaczego?
7
Mam nadzieję że Dembele w lidze dalej będzie taki sam jak teraz a nie wróci do walenia 10 metrów nad bramką.
1
Lewy ucz się od speca.
0
@Przemooooo95 Buffstreams.sx nie wiem dlaczego sx ale działa.
0
@B4rtosz Może to nie on? Szkopy sprzedały podróbkę.
1
@luna666moon Niech da pół tego co Luis to będzie dobrze.
0
Nie wal na siłę...
0
Kur.... Lewy........
1
Chyba jak ma 12 to nie strzeli.
0
Ten znowu swoje xd