0

@Jasialdinho Ciekawe jaki mamy plan B na LO. I czy w ogóle jest.

0

@tristan87 Dobrze że nie wiem kto to jest. Bo wnioskując z opisu to nic ciekawego.

0

Raczej dlatego że jest (przynajmniej obecnie) słaby. To nie tak że jeden czy dwóch trenerów się na nim nie poznali. On nie przekonał przynajmniej czterech trenerów w tym Xaviego który (przed przyjęciem) strasznie go chwalił. Nawet chyba go chciał do Kataru. Ale jak go zobaczył to się tak załamał iż Riqui się praktycznie przyrosł do ławy.

0

@Pawel13sz Pasuje do Hollywood jak żaden inny piłkarz.

1

Rozumiem że mu się to należy bo ma umowę. ALE po co zrywać umowę jak i tak mu zapłacimy tyle że z góry? On zyska po dostanie kase i pójdzie ZA DARMO gdzieś gdzie mu będą płacić a my co z tego będziemy mieć?

Albo rozwiązuje i ewentualnie dostaję jakąś część albo niech siedzi na ławce do końca umowy.

0

@AmigoBlancos Najlepszy bug jaki trafiłem w fifie to był rzut rożny ze środka boiska.... Piękne czasy gra za ponad 200 (wtedy).

0

@Vhaeraun Myślałem że to fifa jakaś

0

@Vhaeraun Jaki poziom trudności?

0

@wojopancer Ale za to jakim.

A tak na poważnie oceniam(y) piłkarzy przez pryzmat ligi. Tego jak sobie nasze kluby radzą w Europie. Tego że nie raz przyszedł tu chłop z 3-4 ligi hiszpańskiej i z miejsca był gwiazdą. I ogólne jak wygląda granie w piłkę w ekstraklasie. Jakby ktoś włączył równolegle angielską i polską ligę to zupełnie inny sport.

2

@adi7adi8 Niesamowite to jest to że znając ich umiejętności ktoś im za to płaci.

0

Nie wydaje mi się żeby akurat do MLS chciał iść.

3

No cóż. Nie mam do niego nic. Każdy na jego miejscu gdyby pojawiła się oferta by poszedł do Barcy. Nie jego wina że w zarządzie byli totalni kretyni i mu płacili dużo więcej niż powinni.

Coś tam strzelił ale to nie ten kaliber piłkarza. Mam nadzieję że nie zmieni zdania i odejdzie.

1

@denis9401 Ja też nie ale bardziej ze względu na jego zachowanie i (mam nadzieję) dawne podejście do treningu.

Liczby też nie ma szału ale przynajmniej ostatnio coś ruszyło.

0

Lewy ława niestety

0

Roberto spec.....

0

@Seledynowy Jak? To nie jest Roberto?

0

Ciekawe czy by mu podał.

0

Trener tam zyga

0

Szkoda... No ale pamiętajmy że nawet gdyby strzelił tu 20 to się uj liczy

0

@Pilka_jest_okragla Za Lewego bo slabo haha.

0

@Sau_Ron Kto to jest Komar i dlaczego?

7

Mam nadzieję że Dembele w lidze dalej będzie taki sam jak teraz a nie wróci do walenia 10 metrów nad bramką.

1

Lewy ucz się od speca.

0

@Przemooooo95 Buffstreams.sx nie wiem dlaczego sx ale działa.

0

@B4rtosz Może to nie on? Szkopy sprzedały podróbkę.

1

@luna666moon Niech da pół tego co Luis to będzie dobrze.

0

Nie wal na siłę...

0

Kur.... Lewy........

1

Chyba jak ma 12 to nie strzeli.

0

Ten znowu swoje xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?