0

@mauerinho Słowo klucz "robi" u nas by nie robił nic bo by mu było ciężko grać więcej niż po kilka minut (o ile w ogóle). A tak to pogra rozwinie się i może wróci.

2

@GeneralXavi Chłop 17 razy zaszczepiony nosi po 4 maski a i tak 12 razy chory już był....

1

@denis9401 Czyli podobnie jak Dembele xD

0

Aha... Ile nas to będzie kosztowało? Żeby się nie okazało że mu wypłacą wszystko na raz i out.

0

@fmX Boli mnie obłuda. Wszyscy klękają a kibice biją brawo ale jak na euro karnych nie strzelili murzyni to było wyklinanie.

2

@ObiwanKenobi Kara śmierci musi wrócić. Są sytuacje bezsprzecznej winy jak ta tu i nie ma mowy o skazaniu potencjalnie niewinnego człowieka.

0

Szkoda że sprzedaż nie zależy tylko od niego. Tu powie nie piłkarz to będzie nie a że nasi mają penje wysokie to nie będą chcieli iść. Prędzej trzeba będzie rozwiązać kontrakty albo czekać do końca i nie popełniać takich błędów w przyszłości.

6

@michal26 Prawda jest taka że jeśli Dani chce jechać na mundial to musi grać a tu by nie grał tyle żeby pojechać z Brazylią. Tam nikt kto gra ogony i to nie zawsze nie pojedzie to nie jest Polska reprezentacja.

0

@Suzu Sorry moja wina nie zwróciłem uwagi. Przyznaję się do błędu.

Zmyliło mnie to że ta babka mogłaby spokojnie coś takiego napisać. A w parlamencie europejskim też mogliby na coś takiego wpaść i by nie było szoku.

2

Panie i Panowie. Kupuje 10 myszy i kasa będzie XD


https://zapodaj.net/70aa01a9f0c96.jpg.html

0

@Wiktorek2002 Chyba nie ma varu.

0

@mateusz1989VeB Nie. Alemany to jest taki macher że oni wszyscy myślą że rozmawiają z Xavim a tak naprawdę to im się wydaję.

Za chwilę będą filmy jak jeden z drugim mówią do siebie haha.

1

@FC1899Barca Również proszę o oznaczenie. Nawet nie tylko o piramidach. Interesuje mnie ogólne historia starożytna.

0

@Kondziubarca Nico dużo lepiej zostawić bo jest młody a Pjanic w sumie prawie po drugiej stronie rzeki.

0

@Janas11224 Jeśli nawet bez sprzedaży za duże pieniądze można by wszystkich zarejestrować (dźwignia załatwiła by problem limitu) to potrzebujemy się pozbyć 5-6 z tych wymienionych. Żeby zarejestrować 25.

Więc moim zdaniem Mingueza Neto Umtiti Puig Pjanic Braithwhite out nawet jeśli by trzeba rozwiązać kontrakty.

PS: To nie tak że my nie potrafimy sprzedać u nas po prostu mają chore pieniądze przez rzady B. i nikt im tyle nie da więc i oni nie chcą iść.

0

@Azi Która by nie była pomylić Fatiego z Rikim to jest skandal.

1

Nie sprzedawał bym MD bo on na pewno nie zarabia nie wiadomo ile a widać że gra coraz lepiej.

5

Komentatorzy to chyba śpią...

0

@kiper09 Moim zdaniem dał grać mniej więcej 30 minut tym wazniejszym i tyle.

0

Szkoda ale strzały ładne.

2

Dest słabo... Znowu

0

Widać że chłop wali z dystansu jak trzeba.

0

@Filipppe Od tej przerwy w 30 to chyba nie doszedł do piłki.

0

Brawo Dembele graj tak dalej a będę miał do Ciebie inne podejście.

2

K.... Dest zostawia 10 metrów.

0

@Borneo Ładnie wszedł.

0

@MESSIah16 Dzieci się nie wybiera. To jego syn i jakieś uczucia do niego pewnie ma. Nie ważne jaki jest.

5

@Peszko07 Za takie pułapki to powinien być ban....

0

@Cule1234 Czyli my mamy płacić za transfery a jak ktoś chce kogoś od nas to za darmo..... Rozumiem że my płacimy chore pensję ale bez przesady bo za chwilę będzie tak że rozwiążemy kontrakt on pójdzie za darmo a my mu jeszcze wypłacimy odszkodowanie za rozwiązanie umowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?