Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mauerinho Słowo klucz "robi" u nas by nie robił nic bo by mu było ciężko grać więcej niż po kilka minut (o ile w ogóle). A tak to pogra rozwinie się i może wróci.
2
@GeneralXavi Chłop 17 razy zaszczepiony nosi po 4 maski a i tak 12 razy chory już był....
1
@denis9401 Czyli podobnie jak Dembele xD
0
Aha... Ile nas to będzie kosztowało? Żeby się nie okazało że mu wypłacą wszystko na raz i out.
0
@fmX Boli mnie obłuda. Wszyscy klękają a kibice biją brawo ale jak na euro karnych nie strzelili murzyni to było wyklinanie.
2
@ObiwanKenobi Kara śmierci musi wrócić. Są sytuacje bezsprzecznej winy jak ta tu i nie ma mowy o skazaniu potencjalnie niewinnego człowieka.
0
Szkoda że sprzedaż nie zależy tylko od niego. Tu powie nie piłkarz to będzie nie a że nasi mają penje wysokie to nie będą chcieli iść. Prędzej trzeba będzie rozwiązać kontrakty albo czekać do końca i nie popełniać takich błędów w przyszłości.
0
Ciekawe czy to tylko onetowskie pier... czy jednak coś jest na rzeczy.
https://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/nowi-koledzy-i-jeden-wrog-lewandowski-w-cichym-konflikcie-z-napastnikiem-barcy/2dzs7g2?utm_source=api.recsys.opera.com_viasg_sport&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2
6
@michal26 Prawda jest taka że jeśli Dani chce jechać na mundial to musi grać a tu by nie grał tyle żeby pojechać z Brazylią. Tam nikt kto gra ogony i to nie zawsze nie pojedzie to nie jest Polska reprezentacja.
0
@Suzu Sorry moja wina nie zwróciłem uwagi. Przyznaję się do błędu.
Zmyliło mnie to że ta babka mogłaby spokojnie coś takiego napisać. A w parlamencie europejskim też mogliby na coś takiego wpaść i by nie było szoku.
2
Panie i Panowie. Kupuje 10 myszy i kasa będzie XD
https://zapodaj.net/70aa01a9f0c96.jpg.html
0
@Wiktorek2002 Chyba nie ma varu.
0
@mateusz1989VeB Nie. Alemany to jest taki macher że oni wszyscy myślą że rozmawiają z Xavim a tak naprawdę to im się wydaję.
Za chwilę będą filmy jak jeden z drugim mówią do siebie haha.
1
@FC1899Barca Również proszę o oznaczenie. Nawet nie tylko o piramidach. Interesuje mnie ogólne historia starożytna.
0
@Kondziubarca Nico dużo lepiej zostawić bo jest młody a Pjanic w sumie prawie po drugiej stronie rzeki.
0
@Janas11224 Jeśli nawet bez sprzedaży za duże pieniądze można by wszystkich zarejestrować (dźwignia załatwiła by problem limitu) to potrzebujemy się pozbyć 5-6 z tych wymienionych. Żeby zarejestrować 25.
Więc moim zdaniem Mingueza Neto Umtiti Puig Pjanic Braithwhite out nawet jeśli by trzeba rozwiązać kontrakty.
PS: To nie tak że my nie potrafimy sprzedać u nas po prostu mają chore pieniądze przez rzady B. i nikt im tyle nie da więc i oni nie chcą iść.
0
@Azi Która by nie była pomylić Fatiego z Rikim to jest skandal.
1
Nie sprzedawał bym MD bo on na pewno nie zarabia nie wiadomo ile a widać że gra coraz lepiej.
5
Komentatorzy to chyba śpią...
0
@kiper09 Moim zdaniem dał grać mniej więcej 30 minut tym wazniejszym i tyle.
0
Szkoda ale strzały ładne.
2
Dest słabo... Znowu
0
Widać że chłop wali z dystansu jak trzeba.
0
@Filipppe Od tej przerwy w 30 to chyba nie doszedł do piłki.
0
Brawo Dembele graj tak dalej a będę miał do Ciebie inne podejście.
2
K.... Dest zostawia 10 metrów.
0
@Borneo Ładnie wszedł.
0
@MESSIah16 Dzieci się nie wybiera. To jego syn i jakieś uczucia do niego pewnie ma. Nie ważne jaki jest.
5
@Peszko07 Za takie pułapki to powinien być ban....
0
@Cule1234 Czyli my mamy płacić za transfery a jak ktoś chce kogoś od nas to za darmo..... Rozumiem że my płacimy chore pensję ale bez przesady bo za chwilę będzie tak że rozwiążemy kontrakt on pójdzie za darmo a my mu jeszcze wypłacimy odszkodowanie za rozwiązanie umowy.