0

Wsadził ładnie. Dobre rozegranie.

Edit: Chociaż w sumie to chłop z City zgrał.

1

Dobrze niech wyczerpią limit głupich błędów w towarzyskim.

0

Dobrze że towarzyski o czapkę gruszek.

0

@PatrykBarca No tak. Ale tam też jest w grze kasa a co za tym idzie ten cały limit płacowy.

2

Ciekawe że Auba gra. Trochę ryzykowne.

0

@FearTheBeard Aha. Kiedyś chyba robili LM o 12 a LE o 13 w ten sam dzień.

0

Równie dobrze mógłby siedzieć na trybunach. Mam nadzieję że to nie jest prawda.

0

@Gall Dlaczego żart? Bo mi się wydaje żartem rozdawanie i obiecywanie kasy na lewo i prawo byle by się utrzymać / dorwać do koryta. Nie patrząc na to co będzie za x lat bo co nas to obchodzi my jesteśmy tu i teraz.

Albo zachowanie guru lewicy komucha Czarzastego który najpierw mówi "ludzi na granicy z Białorusią należy wpuścić do Polski bo marzną i są zakładnikami reżymu" a po tygodniu czy dwóch zmienia narrację o 540 stopni :)

Dobry żart ale jakoś naród się nie śmieje.

PS: Nie mówię że Pan Janusz się nadaje do polityki. Mówię że ma rację w wielu sprawach zwłaszcza jeśli chodzi o to jak powinno działać państwo. Przykład z lat 90 gdy chciał by do konstytucji wpisano zakaz ustalania budżetu z deficytem czego nie zrobiono. I teraz jest dług publiczny większy niż za czerwonych.

0

Dobrze że przypomnieliście bo myślałem że losowanie w piątek.

1

@Rl9k1nG To jest firma grzecznościowa.... Tak samo mówił na każdego innego chłopa.... Ale jak się ktoś chce doczepić to zawsze się doczepi.

JKM: Porozmawiajmy o podatkach lub gospodarce.
Lewica / "dziennikarze": A Hitler?

Masakra.

20

@Rl9k1nG No nie wiem czy włażenie w d.... narodowi który jest nastawiony do nas co najmniej negatywne to jest dobre zachowanie.

Kilka przykładów
Jeszcze przed wojną rok 2022 w Kijowie (o ile dobrze pamiętam) był rokiem tego c... bandery (specjalnie mają literą)

Ukraińcy ustalili że Polska będzie odbudowywać Donbas (czyli już praktycznie ruską kolonie)

Już w czasie wojny kiedy Polacy się zmobilizowali Ukraińcy blokowali nasze ciężarówki.

My nie mamy polityki zagranicznej nasi umiłowani przywódcy zrobią wszystko żeby ktoś ich poklepał po pleckach nie patrząc na konsekwencje dla Polaków.

Wyrwaliśmy się przed orkiestrę jak klarnet i już bodaj w marcu / kwietniu zablokowaliśmy handel węglem i nawet nie sprowadzili tego co już było ZAPŁACONE. A tymczasem Unia co? A no jeszcze kilka miesięcy robiili interesy.

Wysyłamy za darmo sprzęt za który MY zapłacili z podatków i co? I nic może się skończyć tak że rusek przyjdzie a my wtedy będziemy znów liczyć na kogoś ( oby jednak było inaczej niż w 1939 i te sojusze faktycznie coś dały).

Rozdajemy pieniądze Ukraińcom tak jakby w Polsce nie było komu pomagać. Za chwilę w Polsce Polak będzie obywatelem drugiej kategorii. Ale spoko inflacja może być 70% ważne żeby poklepali po pleckach.

Poklepują po plecach wykorzystają i kopną w d.... Jak zawsze.

0

@GeneralXavi Ciekawe czego się spodziewał? Wiadomo było że prędzej czy później i tak wyjdzie kim jest.

IQ poziom kostki brukowej lub niżej...

0

@tomek8756 Myślę że za chwilę jakieś dziecko zrobi sobie krzywdę bo zobaczy to w internecie i będzie chciało być jak jakiś że tak powiem "internetowy bohater" a wtedy będzie płacz i zgrzytanie zębów.

Ludzie "kuszą los" a potem opowiadają jacy są pokrzywdzeni.

1

@MrShakira Najpierw niech odejdą ci "znani z nazwiska" a potem ten tajemniczy. Bo my tu gadu gadu a czas ucieka.

0

@Kessie Człowiek tyle w życiu nie przepłynie :)

0

@Encore Czas ucieka. Tik tak tik tak :). Jak nie zagra w LM to trzeba będzie wysłać psychologów bo będzie doskonały obiekt do badań nad depresją i to od samego początku rozwoju tej przyjemności.

4

@Lionel_Messi10 Mi go szkoda. Nie jest stary. Zarabia pewnie też nie niewiadomo ile. Przydał by się jako zmiennik (jeśli by mu to odpowiadało).

0

@MarcinVeB10 DC lepsze :)

1

Moim zdaniem do momentu gola on nic nie wnosił. Nawet komentarzy zauważyli że wraca wersja gorsza że jest irytujący i że to iż dobrze mu szło w presezonie nic nie znaczy.

Mam nadzieję że ten gol mu pomoże bo to nie był mimo wszystko dobry mecz w jego wykonaniu.

Ferran tak samo ale on chyba miał kontuzję.

1

@macio_944 No zobaczymy. Jest jeszcze gra od twórców Nioh. Wo Long: Fallen Dynasty która może tak nie wygląda ale też zapowiada się ciekawie.

Mam tylko nadzieję że w tych grach będzie 21:9 bo dla mnie to jest minimum w nowej grze. I że FPS będą na poziomie a nie ładny wygląd a nawet na nowym sprzęcie działa w 20 klatkach.

Ludzie chwalą Elden Ring że gra roku ochy i achy w recenzjach 10/10 albo jak kogoś poniesie fantazja 11/10 a moim zdaniem gra która jest tak tragiczna techniczne z miejsca nie zasługuje na premierowe 10.

Może teraz jest lepiej nie wiem bo nie odpalam tego do czasu aż będzie oficjalnie wsparcie 21:9 / 32:9 jest 2022 rok i granie z czarnymi polami z boku ekranu to komedia. Wiem że są mody ale żeby to działało musi być offline a do tego można złapać bana.

0

@Culer_1906 Cavani nie był czasem gdzieś dogadany?

0

Nie wiem czy Deppay albo Abua kwalifikują się jako "wysoka" pensja.

Może Umtiti?

0

@gumaz Raczej wątpię bo Ivan chyba ostatnio nie miał jakiegoś sezonu życia.

Chociaż podobno oni nam kiedyś dawali za niego sporą kasę ale barto się nie zgodził. A za rok oddał go za darmo do Sevilli. Geniusz jak kojot z kreskówek.

0

@Encore Dawno w to nie grałem to może mi kto powie taką rzecz.

Jak wygląda w fifie tryb a la "zostań gwiazdą"? Ostatnio jak grałem w to chyba na Fifie 2016 lub 17 trening był strasznie nie zbalansowany. Wiem że można było samemu ustawić między meczami trening 4-5 razy w tygodniu. Po jednym roku gry dzięki takiemu rozwiązaniu zrobiłem skill ogólny 91 i wyłączyłem ten tryb bo to nie jest normalne żeby tak szybko się rozwijać.

Strasznie mnie denerwowało też to że praktycznie nie było tam zmian albo się grało cały mecz albo wcale (co jest biedne bo już w PES 2010 jak nie grałeś to mecz się symulował z prędkością x5 i trener mógł cię wprowadzić).

Trening też był dobrze rozwiązany w PES żeby coś osiągnąć musiało się zagrać kilka dobrych sezonów (moim zdaniem to jest gra z najlepszą karierą zawodnika).

Jak to wygląda teraz?

0

@Janas11224 Ta. Mi się to bardziej podoba. Może inaczej patrzy na to ktoś kto zbiera LEGO.

0

@skarfacze No i dobrze bo ktoś na to pracuje nie po to żeby inny cwaniak przyszedł i zabrał.

7

Dla śmiechu.

Pani w szkole pyta dzieci:
- Co to jest: zazwyczaj czarno-białe, daje mleko, jada trawę i robi muuuu, na pięć liter, pierwsza K ostatnia A!
Zgłasza się Dorotka i mówi:
- Krowa!
- Bardzo dobrze, Dorotko, podoba mi się Twój tok myślenia. To może ktoś teraz mi zada zagadkę w podobnym stylu?
Zgłasza się Jasiu:
- Proszę pani, co to takiego: jest długie, często się napręża, na trzy litery, w środku U!
Pani czerwienieje!
- Jasiu, natychmiast wyjdź z sali!!!
Jasiu wychodzi, jednak obraca się w drzwiach i mówi:
- Proszę pani, ŁUK.... ale bardzo podoba mi się tok pani myślenia!

39

Wiadomo wszyscy źli tylko ja byłem super.... Masakra chłop u 4-5 trenerów się nie przebił i takie rzeczy pier.....

W czasie gdzie Pedri Gavi czy nawet Nico go zjadają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?