Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janas11224 Po pierwsze ja nie wierzę w żadnych bogów trzymam się twardej logiki.
Po drugie to nie instytucja jest zła tylko ludzie problem jest w tym że jak ksiądz x popełni przestepstwo to przypisuję się wine całemu kościołowi. A taki ksiądz powinien być wy.... ze stanu duchownego i ponosić konsekwencje. Nie może być tak żeby kościół płacił za czyny jednostki bo czy jeśli dochodzi do molestowania w np szkółce tenisowej to czy powinien odpowiadać cały związek czy może tylko przestępca?
Moim zdaniem powinien odpowiadać ten co popełnił przestępstwo a nie firma w której on pracuje.
Argument że do barów chodzi coraz więcej ludzi jest taki sobie.
Do sklepów chodzi więcej ludzi niż do barów przerobimy bary na sklepy.... idiotyczne.
Kościół mi jako budynek nie przeszkadza może sobie być co to szkodzi? Nawet jak w nim będzie sam ksiądz może ktoś nagle poczuje potrzebe się przejść. Gdyby je zamknąć to by nie miał takiej możliwości.
0
@Janas11224 A ile masz w Polsce klubów lub pubów? Może by tak przerobić kilka na kościoły?
0
@Mario96w Ja rozumiem że to było pół żartem.
Odniosę się do drugiej części. Nie oczekuje od niego żeby zszedł z pensji o np 50%. Ja bym chciał żeby on nie traktował Barcelony jako koła ratunkowego a gry w piłkę jak zabawę. Obawiam się że podpiszę kontakt i znowu znacznie robić cyrk.
Można komuś płacić jak ktoś na to zasługuje on miał swój czas tutaj. 5 lat i nie zrobił nic żeby udowodnić że zasługuje na tyle ile chcę bo przepraszam ale 3 ostatnie miesiące kontraktu mnie nie przekonują.
Podpiszemy kontrakt 25 milionów brutto i premie. 45 milionów dla pijawki sorry agenta + pewnie coś za lojalność (XD) żadko używam emotikon ale tu muszę) (takie kwoty wczoraj były podane na Twitterze). A on powie że go boli brzuszek i przestsnie chodzić na trening.
Nie przeczę że on ma umiejętności talent czy potencjał ale na razie to on zrobił większą karierę w fifie. Może i ma puchar świata (chociaż nie pamiętam czy był wtedy w kadrze) ale to nie jest jego zasługa. Trzeci bramkarz Hiszpanii też ma.
0
@Mario96w Jest różnica między negocjacjami nowego kontraktu z szacunkiem a tym co robi Dembele. On jest miły jak mu się opcję jedna po drugiej zaczęły wysypywać zorientował się że PSG go nie chce a Chelsea nie zapłaci ile on chce to przychodzi do Barcelony z podkulonym ogonem.
0
Jego to by trzeba utopić.
2
@CZAJUN_119 Zagłosowałem tak bo on miał 5 lat kontrakt z czego 4 lata leczenia kontuzji. 3 miesiące dobrej gry i cała mase zmarnowanych sytuacji.
0
@sebsbastiams.fcb.fan92 Nie do końca rozumiem.
Mówię tylko że uważam ewentualne sprowadzenie RS za bardziej korzystne niż sprowadzenie RL jeśli trzeba by zapłacić za obu po 50 milionów.
0
Myślę że lepszy on za 50 niż Lewy za 50. Nie taka sama pozycja ale jest znacznie młodszy. A od biedy to na środku też zagra. Albo ktoś z naszych.
Szkopy Lewego nie chcą oddać za mniej. I mają do tego pełne prawo.
0
Dzieki za pozwolenie.
1
I co z tego że firma z nimi współpracuje? Pewnie nie tylko z nimi.
2
@Zoker Po pierwsze to może być ściema.
A gdyby nie odrazu przychodzi do głowy pytanie gdzie te zwierzęta mają mózg? Nie wiem czy istnieje organizm który mózgu nie ma w głowie. Ale ewidentnie bo odcięciu głowy ten robak (czy co to jest) żyje.
A bez mózgu nawet najbardziej prymitywnego by ginął. Więc może jego "ośrodek pamięci" nie znajduje się w głowie. Może dla niego głową jest jak dla nas ręce.
1
@Kgorecki2500 Ostatnio za mną chodzi żeby zagrać w coś jak Baldur.
Grałem w divinity original sin I i II ale skończyłem i znowu nie ma w co grać. Może coś będzie na promocji.
0
Źródło jest jakie jest ale coś takiego mi się pokazało ciekawe ile w tym prawdy
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/1006972/niespodziewany-zwrot-akcji-gwiazdor-zdecydowal-sie-przyjac-oferte-fc-barcelona
0
@Messiah10 Nie to była codzienność.
1
@Tasde Pamięta co ważne było i co wpłynęło na jego życie bo to spotkanie w Holandii było momentem przełomowym.
0
Mam nadzieję że się nie skończy na tym że im zapłacimy ile chcą. Rok kontraktu 34 lata nie opłaca się płacić ile niemiec chce. Bo za chwilę zapłacimy i 80 milionów.
0
@Kondziubarca I dobrze lepiej każde euro obejrzeć pięć razy niż bez sensu dać 150 milionów na Dembele 80 za Griza i bodajże 120 za Cou.
2
@Compadre B. Już nie jest prezesem.
1
@Kgorecki2500 Z czasem pewnie i tak będą powiększać istniejące tak jak było w II pamiętam że Imperium miało prowincje dwu miastowe a potem zrobili cztery (o ile dobrze pamiętam prowincja na T z drzewem w herbie).
I tak sporo dodali bo w II (Mortal Empire) nie było południa Lustrii ani tej niby Afryki (jak to się nazywa nie pamiętam). I do tego cały Cathay.
4
Total war Warhammer III - Immortal Empire Map. Cudownie to wygląda byle do sierpnia i gramy :)
https://zapodaj.net/08412956b54d1.jpg.html
5
Mam nadzieję że nie przedstawimy mu nawet o centa lepszej oferty. A gdyby to ode mnie zależało wycofał bym i ostatnią i EWENTUALNIE (jak go Xavi faktycznie tak chcę) przedstawił niższą.
2
Dobrze się krytykuję z boku jak by był na miejscu prezesa to by gadał co innego a ciekawe co by zrobił. Swoje w kampanii też obiecywał ale obiecywać to można wszystko.
1
@Pawel13sz Jeśli to prawda to dobrze. Niech się postara na pewno nam to nie zaszkodzi.
Łatwo mu nie będzie bo lata lecą.
PS:
Był przez lata po CP najlepszy wygrał wszystko co się dało a tu widzę straszny brak szacunku.... wstyd a nie kibice Barcelony.
0
@patrykzmc2000 60 plus zmienne haha niech ktoś zadzwoni po lekarza bo tam ktoś udaru dostał.
1
@blizniakpiotrek To jest dokładnie jak napisał kolega kinioo. Nikt nie chce płacić tyle ile my płacimy bo nikt nie chcę brać udziału w patologii kontraktowej jaka u nas była przez lata (a z którą ciężko jest sobie teraz poradzić). Nasi są przepłaceni i każdy w Europie to wie. A odchodzić nie chcą bo wiedzą że tu mają el Dorado.
I można różnie mówić o Laporcie ale zakładam się że gdyby u steru był B. to np Moriba czy Dembele dostali by ile chcą tylko czy warto? Czy tak powinien działać klub?
0
"Pensja Francuza jest wysoka, więc kluby chciałyby, by jej część pokrywała Barca" to już jakiś plus za B. byśmy opłacali całą jego pensję a on by był w innym klubie.
0
@Kgorecki2500 Środzina niech kupuje bilet do Afryki albo Azji i niech ich ubogaca tam..... Chociaż kto by ją chciał dopiero by się uchodźców narobiło.
0
@AlexDark00 No nie wiem ile mamy dokładnie ale z tego co mówili to jak Neymar poszedł do Paryża to ekonomicznie się opłacał za kilka dni.
0
@AlexDark00 Z jednej strony tak. Z drugiej nie bo patrząc na cene koszulek 150€ (wczoraj na sklepie oficjalnym) wystarczy że sprzeda 500 tysięcy koszulek i finansowo będzie plus. Myślę że to jest realne w samej Polsce.
1
Jeśli chcę jechać na mistrzostwa to nie. Nikt go do kadry Brazylii nie weźmie za bycie w Barcelonie. A czy by grał tyle ile by potrzeba nie wiadomo. Raczej nie.