0

@Marcelinho99 To nie jest trzymanie na siłę. Podpisał kontrakt i tyle chcę odejść niech za niego zapłacą ewentualnie niech sam zapłaci.
Nie może być tak żeby piłkarze byli panami klubu. Bo klub podpisując umowę zakłada że będzie miał piłkarza przynajmniej do jej końca i na tym opiera strategię działania na rynku i ogólnie funkcjonowanie.

Można by zadać takie pytanie: Co powinno zrobić PSG z KM jeśli ten za rok albo dwa stwierdzi idę do Realu? Oddać go za pół darmo? Bo on ma kaprys.
Chłop podpisał kontrakt dostał kasę za podpis dostaję wypłatę to powinien słuchać klubu.

Nie mówię że Lewandowski to jest taka sama sytuacja bo ma już swoje lata i dawanie za niego 40-50 baniek trzeba przemyśleć. Ale nad tym to się powinni w Barcelonie zastanawiać a nie liczyć na dobrą wolę niemców albo na to że Lewy zrobi focha i cena spadnie.

Kontrakt podpisany. Chcemy za ciebie tyle. Nie dają. Nie odejdziesz prosta sprawa.

0

Jeśli miał bym możliwość doradzić im odnośnie funkcjonowania klubu w przyszłości to powiedział bym jedną rzecz.
Mianowicie powinien zostać wprowadzony system płynnego przejścia między rezerwą a pierwszą drużyną.

Nie może być tak jak było kiedy mieliśmy nazwijmy to"złotą drużynę" i z rezerwy przez x lat praktycznie nikt nie wchodził nawet na rezerwę.

Nie wierzę w to że w rezerwie nie ma jednego gościa na rok który prezentuje sobą poziom taki żeby wchodził na końcówki i łapał doświadczenie. Bo jeśli tam jest taka bieda to coś jest nie tak.

Ostatnio wszedł Gavi, Nico czy Fati nawet Mingueza i Puig ale to nie powinno tak wyglądać że przykładowo 10 lat nikt a potem nagle połowa drużyny. Bo kto przed nimi faktycznie dostał szansę?

W przyszłości jak (mam nadzieję) sytuacji finansowa się poprawi. Zamiast robić transfery uzupełniające ławkę rezerwowych powinni wprowadzać młodych.

Dobrym przykładem jest Martin Braithwaite gość kupiony bodaj za 10 milionów nie wiadomo po co. I teraz nie ma jak się go pozbyć bo ma dobry długi kontakt i może siedzieć (wcale mu się nie dziwię). Czy naprawdę nie było w rezerwie napastnika który by mógł dostać szansę?

Kiedyś też byli goście jak Song czy Hleb (mam nadzieję że nie przekręciłem nazwiska) nie mam do nich nic że tak powiem personalnie ale piłkarsko było wiadomo że to rezerwa i to dobrze opłacana bo cytując Alexa "w Barcelonie stawałem się milionerem".

Nasza szkółka była dawniej uważana za jedną z najlepszych (obok Ajaxu) co się z tym stało? Bo moim zdaniem to że zobaczyli młodzi iż nie mają szans wejść nawet na rezerwę i co lepsi szli gdzieś indziej.


0

@waletpl Dokładnie o tym samym pomyślałem. Bo to się nie opłaca na tak długi okres. PL jak sprzedaję prawa do transmisji to za taką kasę że te dziady w La Liga nie widzieli ale to nie znaczy że wartość ligi będzie taka sama na przestrzeni 50 lat i nie da się finansowo dorównać PL.

0

Mnie zastanawia jak to jest.

Przykładowo odchodzi Dembele czy automatycznie możemy podpisać kogoś o kontrakcie jaki miał Dembele?

I drugą sprawą która mnie nurtuje ostatnio gdzieś wyczytałem że to całe CVC dało by nam dodatkowe 40 milionów budżetu płacowego. Bo dla nas ma być PODOBNO 280 milionów ale nie wszystko można dać na płace.
Coś mi tu śmierdzi bo CVC jest przedstawiane przez ligę jak cudowne uzdrowienie finansów ale to się nie dodaje że się tak wyrażę.

1

@taris Czyli podpisujemy wszystko bo potrzeba pieniędzy a co będzie jak nas nie będzie to już nie ważne.

Właśnie przez takie podejście jesteśmy teraz w ..... Podpisywali kontrakty z każdym nie myśląc o skutkach jakie to przyniesie za parę lat.

3

Tez bym nie chciał iść jakbym miał kontakt wysoki tak że nigdzie indziej nie dostanę lepszego.

0

Co by nie mówić będzie go brakowało. Puyola dalej my nie zastąpili w sumie.

0

No i bardzo dobrze.

2

@Toretto Jak byś poszedł z tą babką gdziekolwiek to byś był zwykły c.... i moim zdaniem powinieneś dostać w mordę sorry za ostre słowa ale taka jest prawda.
Czy był byś zadowolony jakby Twoja dziewczyna poszła z jakimś ledwo poznanym facetem na drinka bo jest daleko od domu w delegacji... Masakra.

Nie trzeba się z kimś zabawiać żeby postępować nie właściwie w stosunku do osoby którą się kocha moim zdaniem. Może flirt i drink to nie zdrada ale tak jak mówię postaw się w sytuacji odwrotnej bo zakładam że Tobie by przeszkadzało jakby Teoja flirtowała nie mówiąc o czymś więcej.

0

Mam nadzieję że to nie prawda. Bo nasz defensywny (raczej) nie jest wieczny. Szkoda by było Frenkiego stracić nawet za 80 milionów uważam taki ruch za stratę.

2

@siara10 Jeszcze jest kwestia czy to się uda. I kwestia pensji.

Ale fakt faktem że dawanie takiej kasy na rok przed końcem kontraktu za gościa w wieku Lewego to nie jest dobry interes.

4

Niektórzy w komentarzach to piszą tak jakby inne kluby nie jeździły po świecie dla kasy. Otóż przypominam że innym też płacą za takie mecze.

Przylecimy zapłacą i nara normalne na całym świecie.

1

Widzę że zaczyna się zajeżdżanie Ansu. Ledwo parę meczy po kontuzji i już na reprezentację i to w sumie jakby turniej towarzyski.... No brawo.

0

@robertocarlos76 Szkoda że nie zrobił chyba jednego podania do przodu.

0

@lukasz159 Pożegnanie RP.

0

@Yoshi94 Nie jestem hejterem Dembele poprostu mam pamięć większą niz 4 ostatnie miesiące.

0

Adaaaaama!!! Szkoda słów.

3

Dobrze że bramkarz wie że biedak w obronie zamotany.

0

Podajcie jakąś strone żeby ten mecz obejrzeć.

28

Co jak co to tytuł newsa debilny.

0

No dobra tylko czy to oznacza karę dla klubu? Bo ostatnio było że jak nie będzie wszystkich zdrowych to będzie kara.

1

@IronSanHybrid Na jego miejscu pewnie zrobił bym tak samo.
Po pierwsze to jest taka kasa za sam podpis że większość nie zarobi przez kilka pokoleń.
Po drugie co by nie mówić o PSG to jest dalej klub który ma szansę wygrać LM i gra w tak zwanej lidze z topu. Bardziej bym się zastanowił czy bym poszedł np do Chin gdzie poziom jest słaby albo do USA w wieku 20 kilku lat.

Tak w życiu jest że chcesz mieć więcej niż masz nie ważne ile masz. Song poszedł do Barcy bo stał się tu milionerem. Wiadomo że KM to inna sytuacja ale powód jest ten sam chce zarobić więcej niż ma i tyle.

Też nie ma co mówić o tym że on o marzył o Realu. Dali mu nieporównywalnie więcej i sobie to przeliczył.

Jak by wam ktoś zaproponował np 10zł na godzinę więcej za tą samą robotę niż w waszej wymarzonej firmie to raczej byście poszli i nie patrzyli na marzenia.

1

@Yoshi94 Gavi Nico na pewno nie zarabiają takiej kasy a poza tym to są pomocnicy i to raczej bardziej defensywni niż chłop co jest niby ofensywny.

A chłopaki młode przynajmniej walczą i im się chcę. Jak Nico traci piłkę to "gryzie" żeby odzyskać. Dembele za to jest mega irytujący ile on marnuje sytuacji? Jaką on ma % celność strzałów ile ma strat bezsensownych bo jest niedokładny? I ile on kosztuje?

Wolę młodych z Barcelony niż jego.

2

Gorszy od Dembele by nie był. Według Transfermarkt Dembele zagrał w la Liga 101 meczy zdobył 19 goli i zaliczył 27 asyst. Grał przez 6109 minut a to wszystko za jedyne 140 milionów (sama kwota transferu) + pensja przez 5 lat.

Myślę że gość ponad 5 razy tańszy zrobiłby w takim samym czasie podobne liczby albo więcej bo to nie są kosmiczne wyniki. Dembele jest przepłacony i tyle.

PS: Jakby się logicznie zastanowić to płaci się za liczby a nie samo granie. Więc chłop 5 razy tanszy mógł by zrobić w 101 meczy 1/5 tego co Dembele więc 4 gole niech będzie 6 asyst i by wyszło na to samo.

Zakładam się że normalny skrzydłowy miał by w Barcelonie lepsze liczby tyle to Alba robi :)

0

@YouTuber wisła kraków (specjalnie małymi literami) legia warszawa (jak wyżej) bo tych dwóch nienawidzę.

A nie lubię Bayern Monachium, Real Madryt i jeszcze dodał bym do tego PSG ze względu na zmianę logo po przejęciu przez Arabów. Wywalili tą kołyskę to była kołyska króla Francji. Ale ludzie w Paryżu często mówili (w tamtym czasie) że to nawiązanie do Chrystusa i katolickiej historii Francji. I dlatego musiało być wywalone.

0

Czas się pożegnać. 149 meczy w 5 sezonów za takie pieniądze... Bez przesady. Ta liczba dokładnie pokazuję ile on "daję" Barcelonie.

Od roku 2017 jest u nas więc:

W samej lidze
38 x 5 = 190

A do tego liga mistrzów liczę przynajmniej jedną rundę po grupie a było więcej:

8 x 5 = 40

Puchar króla i różne superpuchary to jest liczba której nie sprawdzę na już ale jasno widać że ten gość się nie opłaca.

1

"ponieważ uważa się, że skrzydłowy nie otrzymał zdecydowanej oferty" Czyli nie dostał ile chciał.

Idź że już chłopie w c...

0

@miqula Może i nie każdy ale jak by wygrać wszystkie mecze w lidze to by wypadało. Poza tym nie wiem jak wygląda to w Hiszpanii bo to że u nas piłka kobieca jest nie popularna nie oznacza że tam też jest całkiem niszowa.

0

@miqula Tylko że one grają zawodowo a nie jako juniorzy czy amatorzy.... Naprawdę czasem to szkoda słów.

0

Nie rozumiem tego... Chłopy coś wygrają to jadą i to jest normalne. Więc normalnym powinno być że dziewczyny tak samo.

Wiadomo że poziom jest inny i zainteresowanie mniejsze ale nie robmy sobie jaj dziewczyny się starają i wygrywają więc powinny tak samo świętować. Wiadomo że one nie będą zarabiać tyle co faceci bo pieniądze w żeńskiej piłce są dużo mniejsze ale autokar kosztuje tyle samo. Tym bardziej że dają nam powód do dumy wygrały wszystkie mecze w lidze i są w finale LM ostatnio wygrały masę nagród indywidualnych więc im łaski nikt z tym autokarem nie robią bo to powinno być oczywiste.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?