4

Total war Warhammer III - Immortal Empire Map. Cudownie to wygląda byle do sierpnia i gramy :)


https://zapodaj.net/08412956b54d1.jpg.html

5

Mam nadzieję że nie przedstawimy mu nawet o centa lepszej oferty. A gdyby to ode mnie zależało wycofał bym i ostatnią i EWENTUALNIE (jak go Xavi faktycznie tak chcę) przedstawił niższą.

2

Dobrze się krytykuję z boku jak by był na miejscu prezesa to by gadał co innego a ciekawe co by zrobił. Swoje w kampanii też obiecywał ale obiecywać to można wszystko.

1

@Pawel13sz Jeśli to prawda to dobrze. Niech się postara na pewno nam to nie zaszkodzi.
Łatwo mu nie będzie bo lata lecą.

PS:
Był przez lata po CP najlepszy wygrał wszystko co się dało a tu widzę straszny brak szacunku.... wstyd a nie kibice Barcelony.

0

@patrykzmc2000 60 plus zmienne haha niech ktoś zadzwoni po lekarza bo tam ktoś udaru dostał.

1

@blizniakpiotrek To jest dokładnie jak napisał kolega kinioo. Nikt nie chce płacić tyle ile my płacimy bo nikt nie chcę brać udziału w patologii kontraktowej jaka u nas była przez lata (a z którą ciężko jest sobie teraz poradzić). Nasi są przepłaceni i każdy w Europie to wie. A odchodzić nie chcą bo wiedzą że tu mają el Dorado.

I można różnie mówić o Laporcie ale zakładam się że gdyby u steru był B. to np Moriba czy Dembele dostali by ile chcą tylko czy warto? Czy tak powinien działać klub?

0

"Pensja Francuza jest wysoka, więc kluby chciałyby, by jej część pokrywała Barca" to już jakiś plus za B. byśmy opłacali całą jego pensję a on by był w innym klubie.

0

@Kgorecki2500 Środzina niech kupuje bilet do Afryki albo Azji i niech ich ubogaca tam..... Chociaż kto by ją chciał dopiero by się uchodźców narobiło.

0

@AlexDark00 No nie wiem ile mamy dokładnie ale z tego co mówili to jak Neymar poszedł do Paryża to ekonomicznie się opłacał za kilka dni.

0

@AlexDark00 Z jednej strony tak. Z drugiej nie bo patrząc na cene koszulek 150€ (wczoraj na sklepie oficjalnym) wystarczy że sprzeda 500 tysięcy koszulek i finansowo będzie plus. Myślę że to jest realne w samej Polsce.

1

Jeśli chcę jechać na mistrzostwa to nie. Nikt go do kadry Brazylii nie weźmie za bycie w Barcelonie. A czy by grał tyle ile by potrzeba nie wiadomo. Raczej nie.

1

@Magicc89PL Myślę że lepszy strzał w cirmno niż strzał we własne kolano. On jest już u nas 5 lat z tego 3 na chorobowym pół roku dobrej gry i ciągle fochy.

I do tego brak szacunku do klubu wysypują mu się opcję to nagle chcę zostać. Ja nie mówię żeby on chciał obniżać pensję bo ja u siebie tego przy nowej umowie nie robię ale niech nie traktuje Barcy jak koło ratunkowe "chłopaki bo nikt mi nic nie proponuje to podpiszę z wami".

0

@Comfortable_ Między innymi dlatego uważam że w piłce jak w hokeju powinno się podawać dwóch asystentów.

90% tych goli zrobił Leo a ile miał asyst? Nie wiem czy były dwie.

Ile asyst by miał Xavi czy Iniesta więcej? Pokazywało by to realny wpływ na grę ofensywną zespołów.

Wiadomo że ktoś może powiedzieć "a to dajmy każdemu kto się dotknął piłki w akcji" ale to już jest skrajność. Bo akcja może trwać i 5 minut a dwa podania to już bardziej logiczne.

0

@Lucassito Problem" z klubem jak Barcelona jest taki że ludzie oczekują trofeów.
Obecna drużyna nam tego nie zapewni (niektórzy tu uważają że gdyby Xavi przyszedł wcześniej to by był mistrz albo chociaż walka do ostatniej chwili. Nie jestem co do tego przekonany bo nie wiem jak by grali bez tych co przyszli w zimie).
My się musimy wzmocnić żeby być konkurencyjni nie może być tak że Barcelona drży o ligę mistrzów.

Oczywiste jest że Laporta chcę sukcesu a nie pięciolecia bez trofeum. My musimy naprawiać sytuację sukcesami.
Musi się zmienić podejście do kontraktów nie może być tak że płacimy 50% (czy ile oni tam podawali) więcej na pensje niż inni (na szczęście to już się dzieje).

Ze sportowego punktu widzenia transfery o których się mówi powinny nam pomóc. Z finansowego myślę że Lewandowski nie był by zły (pamiętając co się działo w Paryżu jak podpisali Leo) myślę że taki ktoś jak Lewandowski szybko by się zwrócił.

Wiadomo że sprzedaż praw na tak długi okres jest zła ale czy jest inne wyjście które zadziała na już? Z tego co widzę nawet w klubie nie ma za dużo entuzjastów tego rozwiązania ale trzeba to zrobić bo innej opcji na już nie widać. Ale ludzie widzą że bez transferów może się zrobić drugi Milan.

Jeszcze sprawa BLM po pierwsze my nie jesteśmy firmą z branży handlowej mi się wydaje że partner który by to rozkręcił nie jest złym pomysłem. A i tak mamy opcję odzyskania tego.

PS: Ciekawe że kiedyś w tv była reklama bodajże Beko z naszymi teraz nie ma z nami żadnej to też jest pole do poprawy.

3

Pytanie jest czy Barcelona powinna mu "pozwolić na skorzystanie" z tych dźwigni.

Moim zdaniem nie bo po pierwsze miał 5 lat żeby pokazać się z dobrej strony czego nie zrobił (nie licząc 4 ostatnich miesięcy) a po drugie nie widzę u niego nawet minimalnego szacunku do klubu.

0

@Lucassito
"Niestety ale treba było sprzedawać pilkarzy i zmienic zarzadzanie i podpisać umowę rozkładając dług na lata i tyle"

To chyba nie do końca jest takie proste "i tyle".

Po pierwsze real nie potrzebuje kasy na wczoraj.
Dwa przez rządy B. nasi nawet nie rezerwowi mają takie kontrakty że ani myślą stąd odchodzić (kolejki chętnych też nie ma żeby ktoś ich chciał).
Trzy czy próbowali podpisać umowę żeby rozłożyć dług nie wiem ale żeby coś takiego zrobić druga strona musi się zgodzić. Może wierzyciele nie chcieli tego zrobić widząc jaką mamy sytuację? Może my nie próbowali? Nie wiem.

Widzę zadłużenie i widzę ludzi którzy chcą coś na to poradzić czy mi się to podoba sposób w jaki to robią? Nie. Ale czy widzę inny który na 100% by zadziałał i to na już? Raczej nie jestem przekonany.

Myślę że rozważyli każdą dostępną opcję i wybrali mniejsze zło wiedząc dokładnie jaka jest sytuacja a nie to co piszą mediach.

Jedną rzecz wiem na 100% sytuacja jest zła i naprawienie tego na pewno nie jest takie proste.

0

@gumaz Mogą nawet do Orlenu byle nie byli opłacani z kasy Barcelony.

8

Martin
Samuel
Norberto
Clément
Ousmane

Same dobre chłopaki niech szukają sobie pracy.

0

Jeśli ktoś nie chce spróbować wywalczyć sobie miejsca to nie jest potrzebny (nie mówię że tu jest taka sytuacja) ale nie można być "poszkodowanym przez konkurencję w zespole".

0

Co tu dużo mówić był prze c... dalej go brakuje.

1

@POGROMCA Zgoda. Ale pytanie jest jakie zyski? Lepiej jest mieć firme w 51% z zyskiem miliard niż 100% z miliona. Zobaczymy co będzie nie ma się co źle nastawiać. A część i tak można odzyskać.

Może się to nie podobać ale B. do tego doprowadził tak jak tam powiedział były prezydent wydaliśmy miliard na głupie transfery i to są efekty.

1

"Żebyś mógł zadzwonić do pana Tebasa i powiedzieć mu, że rozwiązaliśmy temat i może o nas zapomnieć. Już z tego powodu warto to zrobić."
Pięknie zdanie dodał bym żeby się odp.....

0

Pytanie bym miał takie:
Czy odejście Dembele oznacza że automatycznie będzie można zarejestrować graczy w stosunku że tak powiem jeden do jeden ( on zarabia np milion to jak pójdzie ktoś może milion dostać)?

0

@mrboom Raczej nikt tego nie kwestionuje. Problem jest w tym że w kadrze nie ma chociaż drugiego takiego.

5

Nie rozumiem dlaczego my mamy płacić kary bo podpisaliśmy umowę z kimś kto ukradł patent. Czy wiedzieliśmy że kradzione? Może przyszli do prezydenta B. i powiedzieli słuchaj ukradliśmy to i to chcesz podpiszemy umowę no chyba jednak nie.... Z drugiej strony to Marca więc nic dziwnego że normalny człowiek nie rozumie.

0

@MesQueUnClub_87 Gdzie to oglądałeś / kupiłeś?

3

"700 milionów euro pozwoliłoby nam się zrelaksować". Mi też :).

5

@Kgorecki2500 Przecież wojna się skonczy i za chwilę będzie gadanie że trzeba przywrócić Rosję wszędzie i wznowić kontakty. Bo wiadomo biznes i kasa. Stawiam że pierwsi będą za tym szkopy.

2

@tomek8756 Jaką bronią łukiem czy kamieniami?

6

@Hosh Dwie kule kosztują parę złotych. Twój pomysł jest dobry ale ma taką wadę że trzeba ich utrzymywać. Bo co im zrobisz jak odmówią pracy? Nie dasz im jeść / pić? Za chwilę się zlecą obrońcy praw człowieka. To już lepiej ich zastrzelić albo powiesić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?