0

@Bartek22 Lepszy niż B. bo z tamtym to pewnie wyglądało tak:

B: Witam czy dodzwoniłem się do Liverpoolu?
L: Tak o co chodzi?
B: Jestem zainteresowany Coutinho. Jaka byłaby cena za tego zawodnika?
L: Hmmm 100 milionów euro.
B: Proponuje 120 + zmienne.
L: Zgoda.

A potem wychodzi do mediów i ogłasza sukces.

Nie wiem czy to tak wyglądało ale wcale bym nie był zaskoczony.

1

@Kondziubarca Mało miał czasu biedaczek..... Czyżby się okazało że nie ma kolejki chętnych.... no cóż za zaskoczenie.

Tylko po co my go w klubie chcemy na siłę? Stawiam dolary przeciw orzechom że on do 5 kolejki złapie kontuzje.

0

@Emhyr Matko czy ten koszmar nigdy się nie skończy?

1

@FC1899Barca Genialne.

0

@PatrickKluivert999 Co to znaczy że Dembele jest "wybitny"? Bo jakoś tego nie widzę. Jego statystyki w Barcelonie nie pokazują że on jest wybitny. Bo od robienia wiatru na skrzydle to on wybitny nie jest.

Wybitny to jest Messi i tu nie trzeba pisać dlaczego tak samo Ronaldo. Lewy jest wybitny bo wali gole seryjnie latami. Wybitni byli Xavi z Iniestą bo we dwóch decydowali o wszystkim co się działo na placu.

Czy Dembele miał chociażby dwa z rzędu sezony gdzie wziął na siebie ciężar gry (bo jeden sezon to może mieć każdy przypadkiem i to nie czyni wybitnym).

Dla mnie on jest całkowicie przereklamowany i przepłacony skrzydłowy jakich wielu tylko że miał farta i trafiła mu się Barca.

2

@Kondziubarca Boli szwabów że pobił ten rekord i zdają sobie sprawę że przez lata rekord Polaka się utrzyma. Bo kto tam gra kto strzeli 42 gole?
"Liczby to mało" śmiech wiadomo że lepiej jest strzelić 1 bramkę w finale niż 30 w drodze do finału.... Czy ten szkop się słyszy?

0

@Lewandinho Wiekszego szrotu jak Dembele to nie ma haha więc dobrze idzie.

1

@sendesara Wystarczy że u nas co miał to zaj.....

0

@JordiAlbion No i właśnie dlatego moim zdaniem nie powinien prowadzić kadry bo nie da się go jednoznacznie ocenić. W klubie jak go ktoś chce to jego sprawa ale kadra jest w jakimś stopniu dobrem narodowym i nie może być żadnych wątpliwości co do ludzi którzy są za nią odpowiedzialni.

0

@doc Masakra ale lepiej jest płacić 5 niż 12 a ten gość robił takie błędy że dobrze że odchodzi.

0

@PanWaski Masakra gość który tu nigdy nie powinien trafić za taką cenę ( nic mu nie ujmując bo to nie jego wina. Każdy by na jego miejscu przyszedł i siedział na siłę w Barcelonie).

0

8 milionów jak my dali zdaję się 10. B znowu nas wy......

7

@HighestInTheRoom Dembele jest za to piłkarzem na miarę Barcelony.... Tylko nie wiem w jakim aspekcie. Głowa na pewno nie. Umiejętności no może jeśli za umiejętności uznamy robienie wiatru walenie po 10 metrów nad bramką i masę złych decyzji.

2

@tomczkin Czy Griezmann był wart 120 czy Cou był warty w sumie chyba 200? Czy w końcu Dembele był wart 150 + 5 lat pasożytowania?

Przynajmniej temu zależy żeby do nas trafić a Dembele niech w.....

0

@BARCA1899Messi Fakt że mu się chce u nas być to już więcej niż Dembele.

0

Raczej mnie w tym momencie interesuje za ile a nie z kim.

0

@JordiAlbion Nie zgadzam się.

Po pierwsze przed mistrzostwami na 100% będą artykuły w prasie zagranicznej o tej sprawie co może wpłynąć na poszczeganie PZPN przez ewentualnych partnerów w przyszłości.

Po drugie co to znaczy że go tam boisko zweryfikuje? Czyli że jak wygra mistrzostwa (hahaha) to nawet jak sprzedany był to uj z tym?

Czy może jak odpadniemy po grupach to powiedzą "no zła atmosfera była. Taki to a taki dziennikarz winny bo śmiał Czesia atakować przed mundialem". Czesio zamiast na taktyce to się skupiał żeby sobie przypomnieć o czym gadał z fryzjerem 20 lat wcześniej w październiku o 19:36.

Moim zdaniem do selekcjonera nie powinno być żadnych wątpliwości a Czesław no niestety nie jest taką osobą.

0

@KrychaFCB Nie ważne kto. Polityk policjant ksiądz czy nauczyciel powinien płacić ze swojego portfela a nie jeden oszukał a w efekcie wszyscy się złożymy.

0

@Ojciec5tkidzieci Dlaczego skarb państwa? A nie ten co zrobił to całe Amber gold. Nie rozumiem czyli wychodzi na to że mogę iść kogoś okraść a skarb państwa za to zaplaci.

0

@JordiAlbion Na takiej zasadzie można powiedzieć o każdym kto by Czesława oczernił.

Moim zdaniem Czesiu nie powinien mieć możliwość trenowania kadry bo nie jest przejrzysta sytuacja. Klub to inna sprawa bo tam jest właściciel i niech sobie zatrudnienia nawet Dariusza W.

Ale nikt mi nie wmówi że ktoś się kontaktuje z szefem mafi ustawiającej mecze w okolicy ustawionych meczy (co zostało udowodnione) ibto w takich ilościach żeby pogadać o pogodzie.

0

@daniel32778 Tylko że Polacy są tacy że nawet jak na nas naplują to będziemy im włazić w d.... Sorry ale taką prawda. Kiedy jakiś polski rząd dbał o interes kraju kiedy komuś powiedzieliśmy "NIE".

W czasie wojny broniliśmy Anglii i co? I nawet nas nie było na paradzie zwycięstwa. Mało tego kazali nam zapłacić za sprzet.

Z Amerykanami polecieli do Afganistanu i co? Nic z tego my nie mięli jeszcze my (chyba) płacili odszkodowanie jakiemuś terroryscie.

My zawsze robimy wszystko dla innych bo nie fajnie jest jak komuś jest źle a kto coś robi dla nas? Gdyby Ukraina nas szanowała to za taki tekst wyj.... tego chłopa na zbity pysk w 24 godziny max.
A my za chwilę im damy prawo do głosowania w samorzadówce już im dali 500+ dobrze że pan premier założył ta fabrykę garnców ze złotem bo za chwilę był by problem z inflacją.... a nie przepraszam nie ta bajka.

0

@Batys A potem Cou na pozycję Leo za chyba ponad 200 (chociaż nie pamiętam dokładnie) i efekty widać już dziś.

0

@macio_944 Może śpi chłopina? Nie zauważył że już pierwszy lipca. Wstanie rano podpiszę z kimś kontrakt zapiszę fife i jak zobaczy datę zapisu to się zdziwi.

0

@Gaz Powinni mu to pokazać i zapytać "za co ty chcesz miliony"? Napastnik mem.

0

@macio_944 Co za idiota.....

0

@maroon Wróć może źle się wyraziłem. Moglibyśmy zyskać gdyby w Polsce od II wojny nie rządzili nieudacznicy którzy dbają o swoje interesy a nie o interesy państwa. Bo dzięki opinii miedzynarodowej można zyskać jak się chcę.

Jeśli by tak nie było to dlaczego było tyle wrzasku o to co o nas myślą w UE?

Ja rozumiem że ciężko jest powiedzieć co można zyskać na opinii ale to tak jak w życiu jak na osiedlu myślą ludzie że jesteś porządny to lepiej się żyje bardziej ktoś zwraca się do ciebie z życzliwością niż jak masz opinię c... (moim zdaniem).

Dlaczego my na dobrych relacjach nie budujemy sojuszy ekonomicznych? Po wojnie jak trzeba będzie odbudować Ukrainę to zakładam się że zarobią na tym niemieckie firmy bo Polacy znów będą ci źli. Nikt nie będzie pamiętał tego co ludzie robią dla uchodźców.

My powinni reagować na takie teksty bo to jest zakłamywanie historii. Ludzie myślą że były "polskie obozy śmierci" bo my na to pozwolili a innym (niemcom żydom) jest to na rękę bo jest interes do zrobienia.

1

@maroon Nie żaden ruski troll. Tylko zwykły polityk polityka polega na mówieniu tego co się opłaca w konkretnym momencie.

W szwabii jest fajnie jak ktoś atakuje Polskę bo na pomocy uchodźcom Polska zyskuję w oczach opinii publicznej.

Więc wypuszczają takiego "biednego Ukraińca" on w nas wali widzi to cały świat a potem przeproszą prywatnie. My będziemy zadowoleni ale szambo wybiło.

Jak ktoś myśli że to przypadek no to gratulację.

0

Bez jaj.... Szanujmy się.

0

@tomek8756 Jak się może nie rozwiązać? Chyba mu się kontrakt skończy i tyle będzie wolnym zawodnikiem i może sobie iść na bezrobocie za 600 euro co nas to będzie obchodziło.

0

@Cule1234 50 stałej i jeszcze pewnie zmienne by szkopy chciały.... Pora się wycofać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?