1

@PatrychoO Rasizm na całego prawie białych nie ma.

0

"w których będzie dostępny" czyli gdyby dostał kontuzji na sezon to musieliby zapłacić?

0

@Suzu Kto to w ogóle jest? Niech mnie ktoś wprowadzi w temat bo widzę że tu dyskusję co chwilę a ja Twittera nie mam i nie wiem o co tu chodzi.

3

@Dojt Tak na 3 mecze potem Dembele by się znudziło i zasygnalizował by że go boli ząb przez co na 8 miesięcy jest całkowicie wykluczony z gry.

On miał u nas dobre może 4 miesiące na 5 lat umowy pora to zakończyć.

0

@Kondziubarca Jeszcze chwila i koniec. Byle do 1 lipca.

10

Mógł bym to skomentować inaczej ale dostał bym bana więc napiszę tylko pfff.

1

Parodia jakie oni muszą dostawać pieniądze.... Przecież jak te kontrakty się skończą to u nas będą złote kible.

0

Gdyby w tydzień się pozbyli Riquiego Puiga, Oscara Minguezy, Clementa Lengleta, Samuela Umtitiego i Martina Braithwaite’a to był by cud. Od lat tu siedzą i nic ich nie rusza.

1

@KrychaFCB Bo Czesiu szybko nadrabia dystans. Za chwilę on będzie miał 70 oni jeszcze nie dobiją do 60. On ma poprostu urodziny kilka razy w roku. Dlategoj ak wchodził do Lecha był z tyłu a teraz już prowadzi mało tego zwiększa różnice.

4

@Kondziubarca Boję się że jednak podpiszę po czym z uśmiechem na ustach uda się na L4 gdzie spędzi ze 2 lata.

0

@tristan87 Bombardowanie orbitalne czy ki ....?

0

@DonAndrzejos Może dlatego że mniejsza i nie widzą?

0

@Kondziubarca Oby jednak nie.

0

@KrychaFCB Ludzie beczą jak pada. Beczą jak ciepło. Beczą jak śnieg nigdy nie będzie dobrze.....

5

Niech że on już idzie.... już się słabo od niego robi.

0

Walczą o dziada bardziej niż o Messiego... Masakra.

0

Ciekawi mnie to ile z tych ponad 40 osób pokazało nam kogoś wartego sprowadzenia do rezerwy już nie mówiąc o pierwszej drużynie.

0

Mam nadzieję że jako dobry przyjaciel pomaga mu się wyprowadzić.

0

No dobrze czyli 10% za 215 milionów. Więc za 25% (bo chyba tyle chcą sprzedać) powinno być +/- 535 milionów. No zobaczymy.

1

@NeKenI Ja miałem przez ponad 17 lat Cocker spaniela. Brat ma owczarki niemieckie.

Psy "wilkopodobne" są fajne. Goldeny też spoko.

Nie podobają mi się np buldogi albo małe jak jakieś cziłała (czy jak się to piszę w ogóle). Reszta może być.

1

@NeKenI Fajny. Ale ja mam słabość do psów mi się prawie wszystkie podobają haha.

17

Wczoraj było 50 jak tak dalej pójdzie to w przyszłym tygodniu będzie 140.

1

@Coutinho007 Warto dodać że B. Zrobił na koniec "świetny" interes bo jak dobrze pamiętam to Ivan poszedł za darmo albo jakieś grosze a rok wcześniej ktoś tam dawał za niego sporą kase (zdaję się że PSG).

0

@Mistrzu888 Dzieki. Zrobiłem człowieka wojownik z tarczą pochodzenie najemnik z jakiś gór.

Widzę że trzeba non stop robić pauzę w czasie walki bo nie ma jak szybko robić skilli. Jak grałem w Baldura to było tak samo ( najpierw klik na postać wybór skilla i target) ale wtedy sobie poradziłem bez pauzy. Chyba się zestarzałem... masakra haha.

Dzięki za buildy ale nie skorzystam zawszę w taką grę sam robię na wyczucie rpg polega na podejmowaniu decyzji jak będą źle to cóż poradzimy sobie w ten czy inny sposób jak to w życiu.

1

@Mistrzu888 Jeszcze takie pytanie. Czy dwójka jest jakość połączona z jedynką? Czy można zaimplementować postać z jedynki do dwójki? Tak jak to było w baldurze (przynajmniej w jakimś stopniu).

PS: Wiem że pytanie dziwne bo nie wiadomo czy skończę jedynkę ale kupiłem kolekcję za 80 zł (I II i wszystkie dlc) to na przyszłość wolę wiedzieć.

1

@Mistrzu888 No właśnie o to mi chodziło żeby ktoś coś o tym napisał.
Czyli trzeba to kupić bo widzę że pozytywnie opinie tu i na wiadomościach prywatnych.
Ok poziom najwyższy nie ma się co zastanawiać haha.

4

@Freudysta Mnie to np nie dziwi że pokolenia wychowane w komunie głosują na bande czworga. W Polsce nigdy nie doszło do dekomunizacji zarówno w po jak i pis są ludzie z "poprzedniego" ustroju już nie mówiąc o lewicy której guru dalej jest Czarzasty i Kwaśniewski.

Żadna partia głównianego nurtu nie dba o interes Polski tylko żeby zrobić "własną śmietanę" jak to mówił mój dziadek.

Przykład lecieliśmy do Afganistanu i co my za to dostali?

Przykład drugi Tusk chciał sprzedać Niemcom LOT bo był nierentowny i co i LOT nagle przynosi zysk.
Zniszczyli między innymi przemysł stoczniowy i cukrowy. A za teksty typu "po co lotnisko w Warszawie jak jest w Berlinie" powinna być kula w łeb za zdradę stanu.
I co my ugrali na tej uległości? To że Niemiec z ruskim zrobili sobie rurę z gazem.

Szczycił się dobrymi kontaktami w unii i co nam to dawało? Bo jedyny który skorzystał to się okazało był Tusk. Dobre kontakty to nie jest że ktoś nas poklepie po pleckach i powie "dobre polaczki".

Przykład trzeci Morawiecki jedzie do Brukseli i proponuje wprowadzenie podatku europejskiego.
Duda jedzie do Stanów Zjednoczonych po wprowadzeniu ustawy o mieniu bezdziedzicznym i co nawet się nie odezwał bo "strona amerykańska tego nie
zaproponowała".

Teraz na siłę wchodzą w d... Ukrainie tej samej Ukrainie która jakiś miesiąc przed wojną ogłosiła rok Banderowców.

Ludzie my się nie szanujemy jako wyborcy to potem są efekty. Wybierani są ludzie którzy myślą tylko o sobie. Nie ma strategii długofalowej gramy na jedną kartę. Jesteśmy z USA to Chiny są "be" i zamiast trzymać się zasady "w polityce nie ma przyjaciół tylko interesy" my liczymy na kogoś "umiesz liczyć licz na siebie". Teraz liczymy na to że jak by czasem nas zaatakował ruski to nam NATO pomoże. Przypominam że w 39 też były sojusze. A poza tym to w żadnym artykule NATO nie jest powiedziane że sojusznicy mają interweniować zbrojnie w przypadku gdy jeden ze członków zostanie zaatakowany. A my oddajemy Ukrainie broń za darmo (broń za którą my zapłacili ciężkie miliony).

1

@NaFazieHitman Grałem w to. Właśnie zabiłem ostatniego bossa kampanii i odinstalowałem. Na pewno nie jest to gra w którą chciałoby mi się grać ponad kampanie.

Kampania mnie nie porwała do Diablo II nie ma podejścia quest jest nie ciekawy znajdz 4 czy 5 kamyków i tyle. Questy poboczne całkiem miałkie ani jeden npc nie godny zapamiętania żaden nie rzuca się w oczy (tak jak np Lea z trójki albo nawet anioły Maltael czy Imperius).

Grafika jest jaka jest spodziewałem że będzie jak diablo 3. Więc wiedziałem że będzie rozczarowanie jeśli chodzi o klimat.

0

Koledzy którzy grają w gry zastanawiam się nad Pillars of eternity obecnie jest za nie całe 30 zł.

Czy ktoś w to grał? Na ile czasu to jest gra i czy ogólnie ciekawa? Nadmienie że grałem w Baldura DoS czy Dungeon Siege.

3

Innymi słowy "Ousmane Dembélé nie otrzymał lepszej oferty od Barcelony" z tego powodu w przyszłym tygodniu zacznie szukać innego naiwnego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?