Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@macio_944 Ostatnio z bratem my na to patrzyli to oni w te 34 mecze mięli chyba 11 gdzie wygrali więcej niż 1 golem. 6 porażek. W tym wpi..... 5:2 4:0. I chyba 2 wygrane z kimś lepszym.
0
@Starrk No nie wiem z tym Mbappe. Zakładając że nie wygra LM ani ligi a wygra mistrzostwa to nie wiem czy by mu dali.
0
@macio_944 Myślę że Flick pokazał naszym wczorajszy wynik realu i to wystarczy za całą motywacje i wyeliminuje jakąkolwiek chęć lekceważenia przeciwnika.
2
Pamiętajcie że Puchar Króla to są mało ważne rozgrywki. Gdyby chcieli to by je wygrali. Nie ma się co podniecać. Liczy się liga i liga mistrzów.
0
@Starrk To jest jakieś zagraniczne coś? Bo mnie aż dziwne się wydaje że Maria Skłodowska-Curie tu jest. Ile razy byłem za granicą to 90% uważa że to francuska była. Brak Bolka też dziwi a Papieża to już w ogóle. Ale jest Małysz który wielki był w sporcie który oglada może z 5 krajów.... Śmierdzi jak fake.
0
@Laminedependencia Chłop wyceniany wyżej niż Pedri...
13
Błagam. Nie mieszajmy jedynego prostego i klarownego przepisu w całym tym burdelu nazywanym przepisami piłkarskimi.... Nie wiedzą kiedy jest ręką nie wiedzą kiedy faul a kiedy nie. Wszystko jest "interpretacją sędziego" ale będą gmatwać jedyny jasny przepis.
0
@ranger3120 Fajna ekipa haha.
1
@Popitek12 To żeś chyba zamówił jedzenia ze wszystkich knajp w mieście.
0
Jakk nick ma kolega który tu parodiuje Borka? Kurde nie wiem czy było ostatnio a nie ukrywam. Że bardzo. Bym chciał. Poznać. Opinię. Na temat. Sytuacji. Zaistniałej ostatnio. W realu Madryt.
0
@TaughtMule Powinien ręką całkiem zasłonić znak realu.
0
@mindbender84 Przy tym sędziowaniu cud że bez kartki...
4
Czyli klasyka "gdyby chcieli to by wygrali".
3
real w tym meczu to może istniał z 8 minut. To że my mamy słabą obrone lukruje im wynik na 3:2.
0
Nie no trafił żółwia. Ciekawe czy go zawieszą na 10 meczów (za to + to co kiedyś Makembe dostał tylko 1 haha).
0
@Rewolucja123 Bez "11" FIFA haha...
0
Myślałem że to poszło bokiem.
0
Ile było bramek bezpośrednio z wolnego odkąd Leo poszedł? Wiem że Torres strzelił (bodaj z Walencją) było coś więcej?
0
@tbas A oglądasz ten mecz? Przecież przez 40 oni oddali 2 żałosne strzały i to było wszystko. Piłkę praktycznie co dostał to tracił albo wybicie byle dalej od bramki.
0
Nic im to nie da. Przecież oni c... grają.
0
Brawo. Jeden wypad śmieciarzy im nie pomoże nic.
0
Nic nie grają. Jak dalej będzie tak samo to spokojnie to wygrany.
0
Ja.... Co chłop zrobił.
1
Hansi nie gadaj z nimi bo te c.... mają pod żółtym białe koszulki.
0
Coś czuję że za półtora godziny będzie 2:0 dla jednej z drużyn. Spodziewam się szybkich uderzeń w tym meczu.
0
@Rastafarnianin Mi to się w ogóle nie podoba.
0
@LeszekFCB https://zapodaj.net/plik-Aj71kEs0gZ
1
@LeszekFCB We Władcy Pierścieni nie było nikogo o tym imieniu.
2
@Kozinho. @July_6_BcN No to jest nas już dwóch.
1
@misterio Nie wiem w którym momencie to zniknęło ale pamiętam że w 2006 jak byłem w szpitalu to jeszcze tego używałem.