1

@macio_944 Ostatnio z bratem my na to patrzyli to oni w te 34 mecze mięli chyba 11 gdzie wygrali więcej niż 1 golem. 6 porażek. W tym wpi..... 5:2 4:0. I chyba 2 wygrane z kimś lepszym.

0

@Starrk No nie wiem z tym Mbappe. Zakładając że nie wygra LM ani ligi a wygra mistrzostwa to nie wiem czy by mu dali.

0

@macio_944 Myślę że Flick pokazał naszym wczorajszy wynik realu i to wystarczy za całą motywacje i wyeliminuje jakąkolwiek chęć lekceważenia przeciwnika.

2

Pamiętajcie że Puchar Króla to są mało ważne rozgrywki. Gdyby chcieli to by je wygrali. Nie ma się co podniecać. Liczy się liga i liga mistrzów.

0

@Starrk To jest jakieś zagraniczne coś? Bo mnie aż dziwne się wydaje że Maria Skłodowska-Curie tu jest. Ile razy byłem za granicą to 90% uważa że to francuska była. Brak Bolka też dziwi a Papieża to już w ogóle. Ale jest Małysz który wielki był w sporcie który oglada może z 5 krajów.... Śmierdzi jak fake.

0

@Laminedependencia Chłop wyceniany wyżej niż Pedri...

13

Błagam. Nie mieszajmy jedynego prostego i klarownego przepisu w całym tym burdelu nazywanym przepisami piłkarskimi.... Nie wiedzą kiedy jest ręką nie wiedzą kiedy faul a kiedy nie. Wszystko jest "interpretacją sędziego" ale będą gmatwać jedyny jasny przepis.

0

@ranger3120 Fajna ekipa haha.

1

@Popitek12 To żeś chyba zamówił jedzenia ze wszystkich knajp w mieście.

0

Jakk nick ma kolega który tu parodiuje Borka? Kurde nie wiem czy było ostatnio a nie ukrywam. Że bardzo. Bym chciał. Poznać. Opinię. Na temat. Sytuacji. Zaistniałej ostatnio. W realu Madryt.

0

@TaughtMule Powinien ręką całkiem zasłonić znak realu.

0

@mindbender84 Przy tym sędziowaniu cud że bez kartki...

4

Czyli klasyka "gdyby chcieli to by wygrali".

3

real w tym meczu to może istniał z 8 minut. To że my mamy słabą obrone lukruje im wynik na 3:2.

0

Nie no trafił żółwia. Ciekawe czy go zawieszą na 10 meczów (za to + to co kiedyś Makembe dostał tylko 1 haha).

0

@Rewolucja123 Bez "11" FIFA haha...

0

Myślałem że to poszło bokiem.

0

Ile było bramek bezpośrednio z wolnego odkąd Leo poszedł? Wiem że Torres strzelił (bodaj z Walencją) było coś więcej?

0

@tbas A oglądasz ten mecz? Przecież przez 40 oni oddali 2 żałosne strzały i to było wszystko. Piłkę praktycznie co dostał to tracił albo wybicie byle dalej od bramki.

0

Nic im to nie da. Przecież oni c... grają.

0

Brawo. Jeden wypad śmieciarzy im nie pomoże nic.

0

Nic nie grają. Jak dalej będzie tak samo to spokojnie to wygrany.

0

Ja.... Co chłop zrobił.

1

Hansi nie gadaj z nimi bo te c.... mają pod żółtym białe koszulki.

0

Coś czuję że za półtora godziny będzie 2:0 dla jednej z drużyn. Spodziewam się szybkich uderzeń w tym meczu.

0

@Rastafarnianin Mi to się w ogóle nie podoba.

1

@LeszekFCB We Władcy Pierścieni nie było nikogo o tym imieniu.

2

@Kozinho. @July_6_BcN No to jest nas już dwóch.

1

@misterio Nie wiem w którym momencie to zniknęło ale pamiętam że w 2006 jak byłem w szpitalu to jeszcze tego używałem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?