Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@clyde Teraz w Divinity Original Sin 2 gram. Bo w sumie nie ma nowych gier co mnie interesują. No może nie licząc Black Myth: Wukong ale nie dam za to 250 zł.
Dla mnie ten rok będzie raczej słaby. Jest Phantom. Podobno Dawn of War IV i tyle co mnie interesuje. Nowego Total Wara się nie spodziewam mimo tego co opowiadali (bardziej stawiam połowa przyszłego chociaż zapowiedź będzie na listopad // grudzień). Divinity pewnie będzie w EA ale nie gram w EA żeby mnie nie korciło przez dwa lata że bym zagrał a się nie da haha. Fable wczoraj pokazali ładne ale nie wiem czy sięgnę po to bo nigdy w te gry nie grałem.
2
@Lionel_Messi10 Piękne by to było el clasico z Pique prezesem...
0
@clyde Ten Crimson to niby ładny ale coś mi tam nie pasi. Mam wrażenie że to będzie pusty ładny świat. Na ten moment w tym roku najważniejsze Phantom Blade.
0
Ja bym był za tym żeby go powiesić...
https://www.rmf24.pl/regiony/krakow/news-zaatakowal-spiaca-13-latke-intruz-wszedl-do-niezamknietego-m,nId,8059754
0
@July_6_BcN A to jeszcze lepiej byle kto żeby go było stać na samochód...
0
@Popitek12 Nie każdy zarabia 3500 tys miesięcznie żeby taką forse na buty dawać.
0
@July_6_BcN Czyli byś rzuciła Pedriego gdyby samochód + Raphinha byli dostępni.... Chłop kontuzję złapał i od razu na nowy model wymieniony...
1
@Munio W życiu tego nie oglądałem a się urodziłem na początku lat 90.
2
@blakkudium Dawidowicz to ten co został wybrany najgorszym obrońcą Serie A?
2
@fcbarcafan19 Sensacja że trudno uwierzyć. A pewnie dostał w pape i nie chce pokazać światu. Najprostsze wyjaśnienia praktycznie zawsze są najlepsze.
1
@kubix05 Na dobrą sprawę dalej junior a oczekiwania do formu takie jakby miał z 25 lat. Jemu potrzeba doświadczonego chłopa żeby się miał od kogo uczyć a nie oczekiwać że będzie kierował defensywą.
1
@kamyk_23 Ale w końcu wychowanek z tego co mówił Perez haha. No cóż jaki klub taki wychowanek. Ja bym w sumie był za tym żeby poszedł gdzieś za darmo bo jak go przedłużą to jeszcze ktoś im zapłaci za niego sporą kasę (w momencie jak cierpliwość się skończy i będą go chcieli wywalić). Jakiś gość z Arabii co ma więcej kasy niż piasku się na niego skusi na 100%. W top 5 też myślę że by znalazł klub bo skilla ma (no może nie w Hiszpanii) i jakby go liga nie głaskała po główce to kto wie może i by się uspokoił.
0
@LukaszFan No tak ale w tym momencie jesteśmy pierwsi w kolejce.
1
W ostatniej kolejce PSG gra z Newcastle tak że przy wygranej któregoś przeskakujemy.
0
Zawału serca idzie dostać...
0
Ładnie zajebał. Lepiej idzie jak się nie chce na siłę wejść do bramki. Strzały z dystansu bo umiemy to robić.
0
Jeszcze tego brakuje...
0
Martinez to trzymał za jaja a teraz dzieci we mgle a nie obrona. A The Szwagros raczej nie myślą wzmacniać.
0
Co napastnik to napastnik.
0
No to jak Chelsea 120 milionów i możemy zaczynać gadać.
3
@BORO_12 "tego meczu nie da sie przegrać" żebyś się nie zdziwił. Pycha kroczy przed upadkiem. Druga sprawa że nie wiadomo jak się Pielgrzym czuje...
3
@Sysia11 Nic specjalnego. A poza tym dlaczego dyskryminujesz żeńską część społeczności?
2
@barcanawieki Efekt ogromnego sukcesu AC: Shadows o którym pisały wszystkie portale.
2
@mordini123 Nie ma się co bać. Po prostu reprezentacja jest badziewna.
0
@draxidox Jak się jest "silny" czyjąś siłą to trzeba "polerować berło". A Europa jest w porównaniu do USA słaba. Wyslali wielkie "mocarstwa" żołnierzy na Grenlandie szkopy coś 13 Francuzi chyba 15 a za dwa dni powrót.
I gdyby przyszło co do czego to myślisz że gdzie szukalibyśmy pomocy? To są między innymi skutki tego że nie mamy własnej siły i tyle. Wojna na Ukrainie ile trwa? I co my w tym czasie zrobili ze swoją armią? Ciekawe czy gdyby tu przyszła wojna to by było amunicji na pół roku. Obyśmy się nie musieli przekonać. Niestety żyjemy w czasach (chociaż w sumie zawsze tak było) że silny robi co chce) a słabych nikt o zdanie nie będzie pytał. Trzeba się było umacniać jak był okres względnego spokoju. Czy mi się podoba co robi DT? Nie. Czy możemy na to coś poradzić jako Polska albo nawet Europa? Nie. Bo jesteśmy w porównaniu słabi militarnie i gospodarczo.
4
Wiadomo że 500 tysięcy to 500 tysięcy. Ale nie wiem czy to są aż tak wielkie pieniądze żeby się na to godzić. Podejrzewam że z perspektywy klubu nie zmieni to nic. A mogli go przytrzymać i jasno powiedzieć że grał nie będzie. Może by mu zmiękła rura gdyby widmo trybun przed mundialem stało się realne. A tak to co? Pogra sobie tam za pół roku wróci po mistrzostwach zadowolony i dalej będzie problem (a znając naszych specjalistów to jeszcze kontrakt podpisze).
0
Czyli znając nasz legendarny sztab medyczny wielki powrót w marcu.
0
My im po prostu dajemy szanse haha...
0
@July_6_BcN 18 lat maja i głosować na przyszłość tego kraju mogą.
0
@tomek8756 I teraz nie wiem czy to celowe żeby jej nie obrazić męską formą "sekretarz" lub nie użyć seksistowskiego "sekretarka" (chociaż to nie do końca pasuje) mogła też pojechać hardcore "sekretarzyni" ale widocznie już przesada...