0

@tomek8756 I teraz nie wiem czy to celowe żeby jej nie obrazić męską formą "sekretarz" lub nie użyć seksistowskiego "sekretarka" (chociaż to nie do końca pasuje) mogła też pojechać hardcore "sekretarzyni" ale widocznie już przesada...

0

@bartekvisca Dziś była informacja że w siedzibie był wybuch. Tak że za chwilę będzie przełożenie premiery haha.

1

@Tridente2015 Wtedy mu się włączy mecz życia.

1

@Safrani Wywalili prezesa który coś chciał osiągnąć. Nawet nie było zwyczajowego "thank you and good luck" Budżetu nie ma ustalonego podobno. Właściciel w Stanach siedzi i praktyczne nie ma z nim kontaktu.

1

@Safrani W Cracovii jest od tygodnia taki burdel że wcale się nie zdziwię jak pójdzie. Nowe władze to będzie coś czuję powrót do starego.

2

Dobrą czy nie dobrą nie ważne. Ważne że wybrał właściwą czyli taką która pokazuje spalonego. Przecież wiadomo było że jak jest opcja że spalony to spalony będzie. To samo przy golu RSS dlaczego nie sprawdzał faulu skoro wcześniej przy golu Fermina odgwizdał faul Olmo?

0

Byliśmy dużo lepsi. Bramkarz miał mecz życia. I tyle nie wszystko się wygra ale z taką grą nie będzie źle. Komentator mówi że oni coś pokazali. Moim zdaniem może i tak ale nie wiem co. Bramkarz trochę słabiej. Mniej farta ze spalonymi i w pape.

0

Czerwień. Ślepy c....

0

Przeklęty stadion.

1

Co tu się stało...

3

Za chwilę spalony. Na var się zrobi że będzie.

6

Niemożliwe wręcz. Niby mówił że to najsłabszy bramkarz w lidze ale z nami mecz życia się włącza.

0

Nosz kurwa mać.

0

Z taką grą to i tak jest kwestia kiedy a nie czy strzelimy.

0

No i ładnie tylko czy uzna.

0

@Eklerek Żul na dopingu że jakiś dziwny znaczek na dole w rogu czy o co tam chodzi?

0

@4drian0 Cóż rodziny się nie wybiera.

3

@Zoker Tak ale tylko jeśli Flick zdecydowałby że odchodzi. Inaczej nie widzę powodu wywalać trenera który jako pierwszy od lat zrobił drużynę na którą czekam jak dawniej.

3

@partymaker Jakiego końca kontaktu? Przecież u nas w nagrodę za złe samopoczucie dostanie przedłużenie jak Duńczyk.

0

@Pedri16Future Serio. Coś w tym dziwnego? Ja się urodziłem na początku lat 90. I tych młodych "gwiazd" nie znam wcale. Po tym filmiku wnioskuję że to jakaś niby aktorka // piosenkarka ale raczej nie najwyższych lotów a już na pewno nie w moim guście.

0

@Pedri16Future Nawet gdybym wiedział kto to jest to bym nie był zainteresowany. A po wysłuchaniu tych 4 minut tylko się utwierdziłem w przekonaniu że dobrze że nie wiem kto to jest...

1

@Dankho94isback Tylko nie wiem czy on się czuje mega talentem czy poszedł na kasę. Tu np jest taka informacja:



Ciekawe czy tam będzie grał nie wiadomo ile minut.

0

@fotohobby Że Huijsen to wiadomo ale ciekawe czy o słoniach to prawda w ogóle?

1

@blakkudium Chce to niech idzie. Nie będziemy płakać jeśli kasa jest główną przyczyną decyzji. Bo gdyby było że "trenerze mam 18 lat i chcę grać" to jeszcze bym go rozumiał. Moriba też poszedł. Za głosem rodziny po kasę. Wiadomo że i tak ma więcej niż szary człowiek ale teraz zamiast zarabiać kilka milionów rocznie to dostaje jakieś grosze (w porównaniu do tego co mógł).

0

@Popitek12 Najgorzej to "Najgorzej to jak oglądasz stare zdjęcia z gimnazjum i przypominasz sobie jak byliście blisko.." a potem o tym pisać na forum internetowym...

0

@michaleu To akurat decyduje kto inny chociaż czasem można odnieść wrażenie że też pracownik klubu.

1

@michaleu Jednak pewna zmiana jest. Nie został zmieniony i o to chodzi.

1

@Martwy On czy nie on pytanie pozostaje zasadne i nie jest to moim zdaniem "poddymianie".

0

Wszyscy są na sprzedaż. Kwestia za ile.

0

@Leooo Prosta sprawa. Nie chodzić do roboty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?