Kazragore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@borys602 Nie. To było na 100% fantasy. Chłop co uciekał był blady albo nieumarły.
1
@krycha2201 Nie miesięcy bo pytałem o to 16 lipca haha. Po prostu na la bambie tak się wydaje.
0
@NeroTFP1 Jak żeś tak ładnie trafił to nastepna zagadka.
Kiedyś w TV przełączając kanały trafiłem na film wydaje mi się że na podstawie jakiejś chińskiej albo japońskiej legendy. Pamiętam z niego tylko jedną scenę. Chłop w płaszczu zimą w nocy uciekał przed kimś ( może wojskiem) po drzewach. W pewnym momencie zapalił się zielonym ogniem i spadł na ziemię. Ostatnio widziałem pare trailerów z gry Where Winds Meet i mi się to przypomniało.
0
@Filipem Mi się wydaje że u nas szkółka będzie tak czy inaczej. Ale my mamy szkółkę top 1 albo 2 na świecie.
Tu jest kwestia np za rok odchodzi Lewy i z buta możemy iść po kogo chcemy. Był np Nico i nie ma problemu z rejestracją. Nowy obrońca za Iñigo? Proszę bardzo. Z tebasa by się śmiali. A teraz lepimy na gumie do żucia. I nie wiadomo czy by się dało zarejestrować ludzi gdyby nie podpisał raportu medycznego...
0
@Filipem Mnie szczerze i brutalnie mówią wali " miłość do Katalonii" bo tam bylem może z 5-6 razy. Z punktu widzenia kibica z zewnątrz nieograniczony budżet i każdy piłkarz w zasięgu to by było cudowne.
Ale czy to się opłaca muszą powiedzieć ci co się tam urodzili i ci którzy tam mieszkają. W sumie ciekawe co ludzie o tym myślą.
2
@Filipem Prawda jest taka że pod względem finansowym gdyby tu przyszedł jakiś szejk z kasą i chciał dawać to by było zbawienie. Inną sprawą jest czy by to było fajne jeśli chodzi o historię i tradycję. Bo w tym kontekście na pewno nie.
Ale trzeba pamiętać że kiedyś my zamiast sponsora mięli na koszulkach UNICEF. I jak był zastępowany to były głosy oburzenia. Nic nie jest wieczne.
Niestety (albo i stety) piłka nożna to są pieniądze. Teraz konkurencja zwłaszcza w Anglii wydaję kwoty dla nas nieosiągalne. A takie PSG czy City to jest praktycznie gra przeciw państwu. Bez coraz większej kasy kluby (zwłaszcza te co nie mają szkółki) nie będą miały szans. My mamy szkółkę i tu masz plus ale też potrzeba kasy. Za kilkanaście lat nawet ludzie ze szkółek będą chcieli odchodzić jak dany klub będzie płacił 10 albo 20 razy mniej niż państwo-klub. Druga sprawa że szkółka też nie zawsze ci da taką kumulacje jak u nas. I też nie na wszystkie pozycje a ceny na rynku są chore i raczej będą jeszcze bardziej rosły. Teraz o Balebenie który na Transfermarkt ma wartość 40 milionów euro mówią że rozmowy są o 112 milionach funtów... To tylko pokazuje co nas czeka.
Socios też nie są idealnym rozwiązaniem bo oni wybrali ludzi jak B. i z tego szamba dalej się wygrzebujemy. Nie wiadomo czy w przyszłości to się nie powtórzy.
Podejrzewam że kiedyś i nas czeka zmiana i może nie arabskie (chociaż najprawdopodobniej bo ich stać) ale prywatne pieniądze tu wejdą.
0
@MirusAmisz Ta. Próbuje.
0
Śmiech śmiechem ale czy Araujo miał dziś jakieś dobre wybicie?
0
Prze c.... następny. Towarzyski 5:0 ale nie róbmy sobie jaj.
1
@Comentateiro Co mi się rzuciło w oczy. Ktoś powinien powiedzieć Araujo że za każde machnięcie ręką dostanie w pape. Strasznie to jest irytujące w każdej sytuacji. I to nie jest od dziś.
2
Wyjdziesz z ManU ale ManU z ciebie nie haha.
3
Rash podał do pustaka a nie tak jak nie wypominając kto.
0
@damianex10 Sprzedać wszystkich kupić wszystkich inaczej możemy zapomnieć o czymkolwiek. real nas zmiecie w tym sezonie Makembe Trent Jude i jakiś Hujsen w obronie Alonso na ławce... No nie mamy szans haha...
0
Kluczowe było jak nie strzelił chłop na 1:3. Karny dla Jagiellonii to jest śmiech. Wczoraj na Widzewie nie było.
Tu brak karnego to jest sprzedaż....
0
@Encore Moim zdaniem tu nie ma faulu bo ten z Widzewa się nie zastawia czy coś tylko specjalnie biegnie tak żeby tamten na niego wpadł. Sam szuka faulu i tyle.
0
@pride1899 Jak już to była oczywista ale symulka.
2
@kundee Za napisanie real madryt dużą literą powinien być ban moim zdaniem.
0
@Hshdhrhdh Socjopatą.
0
@Transu96 W sumie myślałem że to jest mniej podobne bo już nie pamiętałem.
https://ibb.co/bM63HmBs
Początek i koniec głowni jest z..... i to się rzuca w oczy.
0
@kkbarca Niesamowity sukces.
0
@NeroTFP1 Mnie zastanawia jedna sprawa. Mianowicie czy "uruchomienie" to jest data otwarcia tego miejsca bo jeśli to miejsce działa trzeci miesiąc i już dostali 10 baniek. To coś tu jest nie halo.
Rozumiem pomoc niepełnosprawnym jakąś rehabilitację itd ale jak to działa od praktycznie czerwca to nie powinno dostać takiej kasy.
6
Mareczkowi rura zmiękła?
3
@Kapitan hawk O kurde prze.... pochować zwierzaka. Miałem psa ponad 17 lat. Niektórzy mówią "tylko pies" ale c... się znają i nikt kto miał zwierza tak nie powie.
0
@JohnKennedy Widzę że ktoś tam dał 20% (chyba od widzów) tak że jeszcze tragedii nie ma hahaha.
Ja sobie dziś odpalę bezpiecznie "Dom latających sztyletów" a nie jakieś nowe wynalazki.
0
@mordini123 Europa nie zdaje sobie sprawy że my tak naprawdę to słabi jesteśmy haha.
0
@JohnKennedy Ciekawe jaka rasa? Bardzo ładny pies.
0
@Vurt Po Interze raczej akcję Araujo spadły. Niby w pre sezonie wychodził ale raz wszyscy grali a dwa jak się zacznie granie i by coś zawalił to znów przyjdzie refleksja. Tylko że Duńczyk raczej więcej chory niż zdrowy.
6
@Comentateiro Aaaa to dlatego na CN nową murawę kładli. Bo tam jest teraz dziura ukryta.
https://ibb.co/27z6hYSD
0
Nie no kurwa.... Iñigo poszedł ZA DARMO. To jest śmiech na sali. Rozumiem wszystko ma 34 lata i trzeba miejsce w budżecie robić ale za darmo? Serio? Najbardziej ogarnięty chłop w obronie poszedł... I nawet centa nie potrafili zarobić...
2
@July_6_BcN Jak nie wygra Komar to będę zdziwiony. Liczby ma nie dużo gorsze niż Raph. No i LM na jego korzyść. Dodatkowo Francuz ale to szczegół.