2

@esem91 Piękne to jest.

1

@fart W ogóle to ten Lot też się nadawał do odstrzału "Lot zaoferował im w zamian swoje dwie córki-dziewice" co to w ogóle jest. Ostatni sprawiedliwy niech go c...

1

@fart @Safrani Na wikipedii jest napisane "wysłał do Sodomy dwóch swoich aniołów, którzy spędzili noc w domu Lota. Przed nocą mężczyźni z miasta otoczyli dom Lota, by współżyć z jego gośćmi. Lot zaoferował im w zamian swoje dwie córki-dziewice, jednak oni odmówili"

A w Google "Mieszkańcy Sodomy i Gomory byli znani ze swojej rozpusty i homoseksualnych praktyk, co było uznawane za obrzydliwość wobec Boga". Tak że duży rozstrzał to nie jest.

0

@Safrani Bóg zniszczył Sodomę i Gomorę właśnie podobno przez "związki partnerskie".

7

Darwin idzie do Al Hilal. Wielki to był snajper.

https://x.com/midnite/status/1953068494959816970

0

@Popitek12 Chyba na easy w fifie.

1

@MirusAmisz No to dokładnie to co wysłałem wyżej. Dzięki.

0

@lithotripter Nie wierzę że tego się nie da zrobić jak się wie jak.

PS: Wolę Nowy Jork.

0

Ludzie. Są na la bambie różni spece. Potrzebuję żeby ktoś mi powiedział co tu jest napisane. Może ktoś jest grafikiem i ma jakieś program który byłby w stanie to zobaczyć.

https://ibb.co/Jw2XQ8Sh

0

@Patro98 No to teraz będzie nowy się zaczynał przecież.

0

@wyrek To oni nie zgłaszają piłkarzy do rozgrywek co okienko transferowe?

0

@directedbyfcb W razie wojny będzie jak Juliusz Cezar walczył w pierwszej linii w czerwonym płaszczu.

1

@Faro Real by miał problemy to FFP by zniknęło haha.

1

@Kgorecki2500 Wspomożemy w końcu Wałęsę który samotnie prowadzi oblężenie ( mówił że zaatakuje ruskich jak wejdą na Ukrainę).

0

Mnie interesuje czy muszą go rejestrować? Jest na kontrakcie i mu płacimy. Ale nie zarejestrowany więc nie może grać i nie wpływa na limit bo nie zajmuje miejsca. To by było logiczne.

0

@Ramon_Villaverde A to nie miało być w ciągu 100 dni? Ktoś wcześniej pisał że od 15 listopada haha.

0

@szymek029 "Ch...j, d...a i kamieni kupa" to jest chyba cytat z wieszcza Sienkiewicza Bartłomieja.

5

@Safrani Nie pijaki tylko alkoentuzjaści.

1

@Rifek A wygrywa agent SB haha.... śmiech przez łzy.

5

@Kgorecki2500 No tak. Kiedyś trzeba było się tłumaczyć tylko przed oficerem prowadzącym. Dziś już niestety weryfikować może każdy kto chce.

0

@Eklerek A co jakiś event był i impreze zrobili?

1

@fart Lepiej tak niż "od agenta do prezydenta". Przypominam że oni sami sobie nie wybierają.

4

Boli nadal to fakt. Z drugiej strony wygrał mundial co cieszy a nie wiadomo jak by był przygotowany grając u nas. Bo spójrzmy prawdzie w oczy przed Flickiem przygotowanie było słabe. Historia dobrze się skończyła. Leo zawsze w sercu a wstyd dla Laporty który mamił i kłamał chociaż musiał zdawać sobie sprawę jak wygląda sytuacja. Ale to typowy polityk więc jakoś mnie to nie dziwi. Mimo wszystkiego co robi dla klubu (dzwignie i inne czary) zawsze będzie mu pamiętana ta sytuacja i to będzie gigantyczna rysa na jego prezydenturze.

5

@Karol145 Liczyłeś że powie "no wie pan. Byłem słabym prezydentem. W zasadzie długopisem. Przez większą część tych 10 lat bałem się Kaczyńskiego. Miewałem koszmary gdzie gonił mnie wielki kaczor. Przez to na skinienie łamałem konstytucje. Gdybym był odważniejszy gdybym miał więcej jaj mógłbym dorównać wielkiemu prezydentowi Kwaśniewskiemu lub nawet zostać bohaterem jak legendarny Lech Wałęsa. Niestety zostanę zapamiętany jako nieudacznik. I obawiam się niestety że słusznie" albo coś w tym guście?

0

@Aragorn33 W sumie chodziło mi o sytuację z tego newsa.

https://demagog.org.pl/na-biezaco/polska-splaca-dlugi-ukrainy-przygladamy-sie-ustaleniom-z-interwencji-poselskiej/

Że jako część uni będziemy spłacać (czy już to robimy). Dlatego bym był raczej ostrożny jeśli chodzi o kredyty dla nich.

0

Ktoś stosował coś takiego na podrażnienia jak Raniseptol? Ciekawi mnie czy to w ogóle działa.

2

@Aragorn33 Nie mówię że to źle. Tylko żeby to było tak jak jest opisane. Jednak nasi rządzący są strasznie ulegli a partner roszczeniowy. Żeby nas nie zrobili w bambuko.

22

@Aragorn33 Uważał bym. Żeby się nie okazało że oni wezmą od nas pożyczkę a potem my im ją jeszcze spłacać będziemy chcieli.... Wcale bym nie był zdziwiony.

0

@Kgorecki2500 Dobrze. Będzie fajny odcinek "dzieli nas piłka".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?