Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Aragorn33 Nie mówię że to źle. Tylko żeby to było tak jak jest opisane. Jednak nasi rządzący są strasznie ulegli a partner roszczeniowy. Żeby nas nie zrobili w bambuko.
22
@Aragorn33 Uważał bym. Żeby się nie okazało że oni wezmą od nas pożyczkę a potem my im ją jeszcze spłacać będziemy chcieli.... Wcale bym nie był zdziwiony.
0
@Kgorecki2500 Dobrze. Będzie fajny odcinek "dzieli nas piłka".
1
@Popitek12 "Kasa misiu kasa" jak to było w którymś filmie.
3
@Karol145 "Ale co to zmienia" nic tylko dałeś jakiś artykuł a ja wszedłem na WSJ i na giełdzie wychodzi na to że jednak wzrost jest.
Jaki kryzys? Ci co się popłakali na YouTube reddicie czy Twitterze? Liczą się pieniądze a nie jakieś płaczki. Bo te płaczki w czasie jak była reklama Jaguara to byli podnieceni że jakie fajne a spadek wartości 90% w ciągu ostatniego pół roku.
No i co z tego że jest zwolenniczką Trumpa? Nie może być zaangażowana w politykę? Czy może chodzi o to że nie po tej stronie co lubimy?
0
@Karol145 Co to za artykuł? Bo jak ja w google widzę na giełdzie w ciągu ostatniego miesiąca jest +26% ostatnie 5 dni jest +5% a dziś 16%.
https://www.wsj.com/market-data/quotes/AEO?mod=searchresults_companyquotes&mod=md_usstk_hdr_search
3
@JohnKennedy Słowa prawdy. AE idzie w górę od tej reklamy a Jaguar i to piwo szorują po dnie (jak na swoje standardy). Ludzie mają dość woke wciskanego wszędzie czy pasuje czy nie. TS ludzi irytuje bo wielka aktywistka a sama lata mon stop (co kiedyś tu było pokazywane).
2
@Laminedependencia Zapomnijmy już o tym Nico. Nie chciał poczekać. Jego strata niech się kisi u siebie. My (mam nadzieję) będziemy wygrywać trofea a on jak zrobi 4 miejsce w lidze i może 1 puchar za 10 lat to będzie sukces.
0
Tego się właśnie bałem w tych warunkach.
0
W sezonie to musi być gol.
0
Szczerze mówiąc Martin gdyby nie grał na obronie to w pomocy był by nie złym uzupełnieniem składu.
0
Pomijam fakt że jak tamci szli z akcją to nasza trójka obrońców poleciała do jednego chłopa i było dwóch całkiem wolnych...
0
Mimo wszystko obronił.
0
@FcPortoFan1999 To by trzeba szukać klubu który był gnojony przez władze.
0
@FcPortoFan1999 Gwardyjskie towarzystwo sportowe to nie jest Barcelona.
2
@marcin62 Za chwilę zakończy karierę jak tak będzie fikać.
4
@Aragorn33 Bardzo szkoda że nikt z po pis czy lewicy się tak nie promuje. Nawet jak jest rocznica czegoś to wolą "nikomu nie zrobić przykrości bo nie wypada się odezwać".
5
@michal26 Bardzo dobrze. Na każdym spotkaniu z Niemcem powinno się im przypominać co zrobili. Ale tu nigdy nie ma "dobrej okazji" bo "sojusznik bo nie wypada" z tego bądź innego powodu. To samo Ukrainia nie bo wojna nie bo "nieodpowiedni czas". Następni ruscy ale z nimi i tak nie ma żadnych stosunków. I oni mają wy.... a sojusznicy i przyjaciele jednak powinni mieć inne podejście a nie dobrze jak Polacy robią co my chcemy a jak "coś szczekają" to już źli.
1
@blakkudium Prawda jest taka że jak jesteś znany i masz kasę to najrozsądniej byłoby wychodzić z domu tylko na treningi i mecze. Rozmawiać tylko z ludźmi których się zna od dawna a klubów czy innych lokali unikać jak ognia haha.
0
@marcin62 Nic w tym dziwnego. Ludzie zobaczyli fajną zapowiedź to się rzucili jak stado. Jeśli to co pokażą dalej będzie szajsem to w każdym momencie zdaje się możesz anulować zamówienie. To czy zamówisz teraz czy dzień przed premierą to żadna różnica. Żeby to zrobiło różnice to by trzeba całkiem nie kupić.
PS: Ciekawe że tag jest "wojskowe" swego czasu było zdaję się "wojenne".
0
@lithotripter W WoWie jeden mount zarobił więcej niż StarCraft 2.
0
@draxidox Z jednej strony można się zgodzić z drugiej nie. Bo my z naszej perspektywy znamy naszą przeszłość. Oni ze swojej nie znali przyszłości. Myślę że wielu myślało jak to ktoś z nich napisał "powstanie wstrząśnie sumieniem świata". Gdyby ci ludzie wiedzieli jak to się skończy to by tego nie zrobili. Już pomijam że pewnie mieli dość życia w taki sposób. I wszystkie inne powody dlaczego podjęli taką decyzję. Z perspektywy wiedzy o tym co było potem oraz fotela z herbatą w ręce i brakiem problemów (w porównaniu do nich) to łatwo jest mówić.
0
@maroon Zwracam tylko uwagę na to że gdyby nie byli z Gierkiem i jego kolegami byłoby lepiej. Jestem przekonany żeby było lepiej patrząc na to ile kasy było wyładowane w plan Marshalla z których my nie skorzystali. Bo bohaterowie Maciaka powiedzieli niet. Więc podniecanie się takimi liczbami jest śmieszne patrząc na to co nas ta "przyjaźń" kosztowała. Gdyby ten kleszcz zlazł z nas w latach 70 to by był lepszy efekt niż te jego 70 fabryk a tak jeszcze 20 lat my stracil. Gierek byłby wieli gdyby im powiedział "wypierdalać".
0
@Kgorecki2500 Niech powie ile ruscy w latach 45-89 wywozili wszystkiego. Bo np mój dziadek nie raz opowiadał jak ruskie rozkradali całe fabryki. Węgla ile wywieźli bo była wielka "przyjaźń" polsko radziecka. Niech sobie porówna jakie były np auta w RFN i NRD i gdzie lepiej było czy na zachodzie czy wschodzie. A najlepiej to niech zrobi wszystkim przysługę i jedzie do Rosji jak tak tęskni.
1
@JohnKennedy Podejrzewam że ci co to krytykują to by klaskali jeśli zaproponowałby to prezydent demokratów. A republikanie by krytykowali. Tak to jest że opozycji wypada krytykować jak się wydaje kasę. To samo było u nas. Jak chcieli wymieniać samoloty (chyba po Smoleńsku) czy limuzyny rządowe (parę lat temu). Krytykują ale jak się wymienili miejscami to zadowoleni że nie latają złomem.
0
Chłop mógł to puścić. Mógł to przyjąć. A on wyjebał do bramki.... Ale dobrze punkty do rankingu potrzebne.
0
@tomek8756 Moim zdaniem bardzo słaby sędzia. Praktycznie zawsze jak jedzie na LM to są artykuły "błąd Marciniaka" "Szymon Marciniak popełnił błąd?" Albo coś w ten deseń. W Polsce zawsze jest wysoko w rankingach bo jest znany i przecież nie może podnieść na niego ręki.
2
Ale błąd. Dobrze że Szczęsny żywy.
0
Nie wiem czy nie mógł tego nogą bić.
0
Pięknie wsadził.