Kengo
Dołączył/a: listopad 2019
ZasiedmioGóroGród
32 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Barcelona w ostatnich 8 ligowych meczach: 7W-1R-0P przy bilansie bramkowym 25:6 (3.13 : 0.75 na mecz). Niesamowita poprawa zarówno w ofensywie jak i defensywie. Nawet Marc zaczął częściej wyciągać strzały nie lecące bezpośrednio w niego, co poskutkowało 4 czystymi kontami w ostatnich 6 meczach, w których straciliśmy tylko dwie bramki.
W ostatnich 10 kolejkach ligowych Barca zdobyła najwięcej pkt (26/30 - 87%). Przewaga 4 pkt nad drugim Atleti i 6 nad trzecim Realem.
#XaviBall
19
Ostatni raz Real wygrał z nami różnicą przyn. 3 goli (4:1) 07.05.2008r., czyli ponad 40 klasyków temu. W tym czasie Barca 7 razy wygrała taką różnicą lub wyższą.
28
Dembele wrócił do regularnego grania w meczu z Valencią. Od tego starcia zanotował 443 min. / 1G + 7A (1.63 udziału w bramce na 90min.).
Jak wiele może zmienić jedna osoba na właściwym miejscu.
9
Mamy ten duet (Auba + Torres) od zaledwie dwóch miesięcy, a wykonali kawał świetnej roboty.
Auba od przyjścia do Barcy rozegrał 710 min., podczas których zanotował 9G + 1A (1.27 udziału w bramce na 90min.).
Ferran od przyjścia do Barcy rozegrał 1111 min., podczas których zanotował 6G + 5A (0.89 udziału w bramce na 90min.).
Cudownie byłoby posiadać na następny sezon kwartet Auba/Ferran/Ousmane/Fati. Mogliby być "nowym MSN" z przymrużeniem oka ;)
1
@AmigoBlancos Zgadzam się. Wystarczy spojrzeć na wyniki Barcy w La Lidze od przyjścia Xaviego.
7
Już prawie wszystko zostało napisane o wczorajszym meczu, więc dorzucę tylko w ramach ciekawostki:
* xG we wczorajszym meczu = 0.64 : 4.30 (!!!)
* Auba miał 3.14 xGA (!!!)
* Ferran 2.02 xGA (!!!)
* Ousmane 1.39 xGA (!!!)
* Alba 0.61 xA
Ręce opadają na myśl jak dobrze oni wszyscy wczoraj zagrali. Mam szczerą nadzieję, że Dembouz z nami zostanie, jest skrojony pod styl gry Xaviego, a i sam mało prawdopodobne że znajdzie sobie lepsze miejsce by w pełni pokazać swój potencjał.
12
- Junior?
- Tak?
- Nurkowanie, ale to migiem.
- Yes, chief!
https://mobile.twitter.com/grobel09/status/1505645629938311176
Podobno Vini wciąż leci :D
5
Tak szczerze trzeba przyznać, że ... Courtois uratował im mecz, że tak to nazwę skromnie :)
20
Wszyscy już wiemy, dlaczego dziś Real grał w czarnych strojach :D
1
Wchodzę na stronę Realu tak tylko z ciekawości, a tam: UPS! Coś chyba poszło nie tak.
XDD
8
xG = 0.13 : 1.57
Niebezpieczne ataki = 7 : 37
Posiadanie = 37% : 63%
Wszystko na korzyść Barcy. Masterclass w wykonaniu Dembele (i całej drużyny).
https://mobile.twitter.com/_BarcaInfo/status/1505646549472366598
Vini nurek :D
2
@kamyk_23 Rozumiem Twój tok myślenia, ale ... wyobraź sobie, że niektórzy nie mają za wiele wolnego czasu i oglądają tylko mecze Barcy. Raczej mało opłacalne jest kupno tych kanałów dla najczęściej jednego meczu tygodniowo.
25
Betis zremisował, Villarreal przegrał, Sevilla remisuje do przerwy z RSSS.
Barcelono, umil nam wieczór i nie pozostaw suchej nitki na koszulkach białej części madrytu.
2
@ViscaBarca123 Ale sobie dzieciaki pozwiedzają w tak młodym wieku :)
3
@JarekS Nie wiem czym Wy tych chłopaków karmicie w Rennes, ale dalej trzymajcie tą dietę.
Ostatnie 7 ligowych meczy to 6W-0R-1P (jedyna porażka z PSG na wyjeździe po golu w doliczonym czasie gry) przy bilansie bramkowym 22:7 (3.14 : 1.00 na mecz). Ładnie się bawi tercet Terrier - Laborde - Bourigeaud.
The Entertainers!
15
Dodatkowo warto wspomnieć, że Gaziantep był bez formy w ostatnich ligowych starciach. Mam nadzieję, że Pena będzie twardo walczył o plac gry z legendą tego klubu.
11
A wy dalej single ? Nawet mi was nie żal :)
0
@maniak33333 Uważaj. Liga to wiele meczy i tu łatwiej przewidzieć, że Atleti znowu zacznie gubić pkt przy takiej grze. LM to tylko jedno/dwa spotkania.
2
Mecze od drugiej połowy lutego:
* Atleti vs Osasuna 3:0 (xG = 0.78 : 0.80)
* Atleti vs Celta Vigo 2:0 (xG = 0.78 : 1.20)
* Atleti vs Cadiz 2:1 (xG = 0.89 : 1.24)
* Atleti vs Man. Utd. 1:0 (xG = 0.60 : 1.13)
* Atleti vs Rayo 1:0 (xG = 1.37 : 2.00)
To się nazywa skuteczność po obu stronach boiska. Cholo chyba podpisał pakt z diabłem w ostatnich tygodniach xD
4
Albo odzwyczaiłem się od gry Pedriego przez tą dłuższą kontuzję/pod skrzydłami Holendra albo (co bardziej prawdopodobne) wrócił po tej przerwie niezwykle naładowany i na jeszcze wyższym poziomie.
Już w zeszłym sezonie i w pierwszej części obecnego grał bardzo dobrze, ale teraz ... chłopaka nie warto pressować XD
0
@clyde Sam bym sprostał temu 'wyzwaniu', a potem spalał te kilokalorie przez dwa tygodnie :D
2
Już wkrótce oferta LEGO wzbogaci się o nową wersję kultowego samochodu DeLorean DMC-12, znanego z filmów z serii "Powrót do przyszłości".
Jak twierdzą przedstawiciele producenta, nowa wersja jest znacznie bardziej realistyczna i kompleksowa od zestawu, który trafił na półki sklepowe w 2013 r. To zestaw złożony z aż 1872 elementów, który pozwala na stworzenie trzech odsłon tego pojazdu - z pierwszej, drugiej i trzeciej części filmu.
Nowy zestaw LEGO dla fanów "Powrotu do przyszłości" trafi do sprzedaży 1 kwietnia. Jego cena to 169,99 dolarów, czyli ok. 720 złotych bez podatku.
8
25 minuta: Trincao wchodzi na boisko.
Przerwa: Trincao z golem i asystą.
https://mobile.twitter.com/fTrincao17/status/1486443205361082371
Marsch (trener Leeds): No i w ... i wylądował. I cały misterny plan też w ...
0
Piękna historia, gdyby w tym sezonie Raków zdobyło mistrza. W ostatnich 8 meczach (liga + puchar) 7W-1R-0P przy bilansie bramkowym 16:2 (2.00 : 0.25 na mecz).
Piękna ? Tak, ale nie dla Kolejorza. Fani kolejny raz mogą czuć się "dotknięci" przez ten klub.
55
Nie da się tych chłopaków nie lubić :D
7
Szef :D
0
Gavi transportujący Desta. Na wszystkim ten Lapcio oszczędza xD
https://streamable.com/6232wx
9
Kibic wbiegł na boisko podczas meczu Everton vs Newcastle i przypiął się do słupka xD
A tu miny faceta, który próbował go odpiąć XDD
https://streamable.com/7n7nyk
1
@MrPGG Czytaj ze zrozumieniem ...
0
@ShawnC ... Ile jest meczy z topowymi rywalami w sezonie ? Może masz krótką pamięć, ale od czasu odpadnięcia z LM (początków pracy Xaviego) nie ponieśliśmy żadnej porażki w regulaminowych 90min., a zagraliśmy w 20 meczach, m.in.: z Sevillą (wyjazd), Real + Athletic (neutralny teren), Atletico (dom), Napoli (dom + wyjazd), a drużynę mamy bardzo młodą po za kilkoma wyjątkami (doświadczenie jak i zawodnicy 30-letni+ są potrzebni w każdej ekipie). Co do defensywy: z tygodnia na tydzień jest co raz solidniejsza. Dziś podawałem statystykę, że w ostatnich 4 meczach rywale byli w stanie wykreować już tylko średnio 0.5 xG na mecz (a to bardzo mało). Tak na marginesie - za większość straconych goli nie jest odpowiedzialna linia defensywy z pola (taktyka czy schematy), a słaba forma MaTS'a.