0

Liga hiszpańska wraca na piedestał po sezonie hibernacji ? Ajax oraz Liverpool przyjeżdżają do Hiszpanii i łącznie notują 0 celnych strzałów. Nie mogę się doczekać meczy Barcy i Realu.

4

12

0

O tym jak pewien Duńczyk wygrał bilet do Barcelony:


1

Barca pozbyła się lekką ręką m. in. Alcacera, D. Suareza, Malcoma, Rafinhi, Coutinho czy Pereza. W rezultacie, żeby łatać kadrę na ostatnią chwilę, sprowadza starszego i słabszego od niemal wszystkich wymienionych Braithwaite’a. Porażka planowania kadry na całej linii.

Swoją drogą, ekipie Bartomeu tak często wytykane są kłamstwa (dziś zrobił to Gabi), że być może doczekamy dnia, w którym powiedzą "wcale nie kupiliśmy Braithwaite'a" tylko Chris'a Brown'a.

12

Wszystkiego najlepszego Artur ! Bramkarz, który poskromił lwa :D
https://x.com/PrzekopowiczL/status/1230366810601590784

2

Stary, dobry LoTR.


1

#Tiki-taka

Od razu przychodzą mi na myśl te dwie babeczki z tekstem:
• A komu to potrzebne ? A dlaczego ?

Tak można podsumować całą sytuację. Dla nas faktycznie może być to Boateng 2.0 lub przyzwoity zmiennik. Nikt nie podkłada w nim wielkich nadziei, ale dla Leganes ... jest to tragiczna sytuacja. Zaczynali sezon z duetem Braithwaite - En-Nesyri, którzy zdobywali wiele bramek jak na tak defensywnie nastawiony zespół bez wielkich wymagań. Teraz zostają bez nich i bez szans na uzupełnienie kadry.

24

Griezmann dołączył do nas 12 lipca, 2019r. Po ponad 7 miesiącach w meczach superpucharu Arabii Saudyjskiej, Pucharu Króla, La Ligi i Ligi Mistrzów zanotował:

• 2638 minut (nie zagrał tylko w jednym meczu)
• 13 goli + 4 asysty (udział w bramce śr. co 155 minut)

Pisałem o tym jakiś czas temu i piszę teraz: nie oczekujmy po naszym Francuzie takich liczb jakie wykręcają Suarez lub Messi. Dopóki grają wszyscy troje zawsze będzie jeden z nich mieć słabsze, inaczej mielibyśmy po 100+ strzelonych bramek co sezon. Szczerze mówiąc, oczekiwałem słabszych cyferek, wiedziałem skąd przychodzi i znałem jego pozycję na jakiej występował w Atleti oraz na jakiej miał występować w Barcy. Facet nie cechuje się szybkością, dryblingiem ale gwarantuje pomoc w defensywie, przyzwoite liczby, jest do dyspozycji trenera przez 90% + sezonu, co w naszej sytuacji jest bardzo ważne. Wg mnie za pierwsze 7 miesięcy z hakiem zasługuje na notę 7/10. Bardzo chciałbym zobaczyć go w tercecie z Leo i Dembele (realnym skrzydłowym o niesamowitej szybkości) w przynajmniej kilku meczach, niestety mogę nie mieć do tego okazji.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

44

• Kontrola piłek jak u Leo.
• Korzystanie z głowy jak u Ronaldo.
• Znajomość większej liczby pozycji niż Milner.
• Więcej facetów w książeczce niż Mike Dean (sędzia).
• Nie gryzie jak Suarez.

Rysuje nam się znakomity profil. Jest jednak małe ale ... to opis pewnej dziewczyny na Tinderze.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

16

Z okazji urodzin Pana Strejlau.

Trybuny: Gola, gola, strzelcie k***** gola !

Strejlau: Gorący, głośny doping. Kibice starają się wymusić ekspansywną grę.

Wszystkiego najlepszego trenerze !

2

Polecam przeczytać, facet bardzo mądrze prawi.
https://mobile.twitter.com/J_Krecidlo/status/1230149712608665600

8

2

Haaland (19 lat - 20 mln) przechodzi do BvB.

Miesiąc później [...]

Braithwite'a (28 lat - 18 mln) przechodzi do Barcelony.
https://pbs.twimg.com/media/ERF11THXkAA67-n?format=jpg&name=small

* Nie mówię, że widziałbym go w Barcelonie tylko stwierdzam brak projektu sportowego w naszym obecnym zarządzie.

0

@Rewolucja123 Nie wiesz, że nie ładnie tak kogoś osądzać ? Tak na marginesie, nie jestem otyły tylko mam grube kości.

1

Pozytywny gość :D Gdyby to się działo w Polsce to już by miał prześcieradła na podwórku i masę transparentów przy ogrodzeniu.
https://x.com/neurophate_/status/1229739116948004865

15

I cyk ! Arthur w następnym meczu ławeczka lub trybuny :D


0

• Tato, dlaczego moja siostra ma na imię Róża ?
• Ponieważ Twoja matka kocha róże.
• Dzięki tato.
• Nie ma za co Liga Mistrzów UEFA :D

Co dzisiaj wybieracie ? Piłkarskie szachy czy ofensywny football w meczu BvB - PSG ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

18

Patrzcie jak nam blisko jest do Barcelony :D


15

Ostro, "kilku" osobom śmiejących się z memów z nią może być teraz głupio. O osobach odpowiedzialnych za to coś w TVP już nie wspomnę.
https://x.com/wypierpol/status/1229392227031568390

3

To jest przywiązanie do klubu na najwyższym poziomie :D
https://x.com/tobeilinho/status/1228968448673361920

33

Denis jak Ty mnie zaimponowałeś w tej chwili. W Cafe Bernabeu wysiadły korki.
https://x.com/Top5Vid/status/1229160248616812547

33

Todibo schodzi w '63. Rozegrał bardzo dobry mecz. Wg mnie najlepszy na boisku z jego drużyny. Zanotował dziś: 5 wybić + 3 przechwyty + 3 próby odbioru, 74 kontakty z piłką, 48 celnych podań (87%), 3/5 celnych długich piłek, 6/10 wygranych pojedynków, 1/1 udany drybling.

Alena wybrany najlepszym piłkarzem meczu Leganes vs Betis.

Trincao wszedł we wczorajszym meczu wyjazdowym wygranym z Benficą 1:0 w '57. Zanotował: 3/4 udane dryblingi, 1 kluczowe podanie, 6 wygranych pojedynków. Facet prawie nie notuje słabszych występów. Czy wchodzi z ławki czy gra od początku jest wartością dodatnią.

5

W końcu facet ma magistra. Co się będzie słuchał maniaka nikotyny :D
https://mobile.twitter.com/mbork88/status/1229087561118814209

23

Jose za czasów pracy w Barcelonie. Ciekawe ilu katalońskim kobietom płaci alimenty ? :D
https://mobile.twitter.com/matiswiecicki/status/1229043422415204352

55

Messi przyczynił się bezpośrednio do ostatnich 7 z 8 bramek Barçy w La Liga. Ma bezpośredni wkład w 35 bramek w 27 meczach dla Barçy w tym sezonie. Pozostaje najlepszym strzelcem i najlepszym asystentem w lidze.

Dla niektórych ma zły sezon. Witamy w standardach Leo ★

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?