Kengo
Dołączył/a: listopad 2019
ZasiedmioGóroGród
32 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
41
Gattuso: Z Setiénem szybciej odzyskują piłkę w porównaniu do gry za czasów Valverde.
Gattuso: Messi jest najlepszy, jest niesamowitym graczem i żywym przykładem dla wszystkich dzieci.
26
Tego dnia 11 lat temu. Jeden z najlepszych wykonawców rzutów wolnych.
https://mobile.twitter.com/UEFAcom_de/status/1231869520249335811
11
Inter Mediolan już szuka zastępcy dla Lautaro Martíneza, na wypadek gdyby tego lata odszedł do Barcelony. Włosi uważają Aubameyanga za doskonałą opcję.
Pedri (wypożyczony do Las Palmas): DNA Barçy ? Tak, myślę, że mam to DNA lecz wciąż mam duże pole do poprawy.
Pedri: Iniesta ? Moim pragnieniem jest przypominanie go; zawsze mówiłem, że jest moim idolem i pozostanie nim na zawsze. Mam nadzieję powtórzyć coś, co on osiągnął.
Pedri (17l) w tym sezonie ligowym (La Liga 2) gra prawie wszystko. Zanotował 3 gole + 4 asysty, średnio 2.0 kluczowych podań na mecz.
11
No proszę, jak bardzo byśmy VAR'u nie krytykowali ... lepiej że jest niż odwrotnie.
https://mobile.twitter.com/dominikpiechota/status/1231707773035044868
0
Czy Neymar specjalnie wyłapał czerwoną ? Być może. Ja jednak jestem zdania, że puściły mu nerwy. We Francji cały czas trwa polowanie na jego nogi.
https://mobile.twitter.com/Romanhooo/status/1231703225990029313
31
Brameczka Trincao.
https://mobile.twitter.com/neurophate_/status/1231703144389849089
0
Wiem, że foto trochę nieaktualne, ale daje do myślenia. PSG ma niesamowitą jakość w ofensywie. Di Maria ma 14 asyst w tym sezonie ligi francuskiej. W dzisiejszym meczu z Bordeaux na ten moment ('76) Neymar, Di Maria, Mbappe mają łącznie 15 kluczowych podań. W rewanżowym starciu z BvB myślę, że szybko rozwiąże się worek z bramkami.
https://mobile.twitter.com/WujaJurek/status/1228744418175438848
9
Kolejny dobry start Paco w nowym klubie. Na ten moment rozegrał 265 min. w Villarreal oraz zanotował 2 gole + 1 asystę. Bezpośredni udział w bramce co 88min.
https://mobile.twitter.com/dominikpiechota/status/1231674787761721345
20
Co sobie taki Cristiano myśli, gdy ktoś mu "zabierze" gola ?
https://mobile.twitter.com/TroIISports/status/1231654123013132288
22
Zdecydowana większość z pewnością już słyszała, że Barcelona przegoniła Real Madryt w liczbie zdobytych goli (6151), lecz nie każdy wie, że 10.2% tych bramek strzelił jeden zawodnik w historii klubu, który ma ponad 100 lat.
https://pbs.twimg.com/media/ERd5suXUEAACJLn?format=jpg&name=900x900
27
Ale sieknął. Wstyd, wstyd drużyno z Madrytu :D
https://mobile.twitter.com/ELEVENSPORTSPL/status/1231332801682771968
13
Ale wystrzelił w powietrze nasz francuski czołg.
https://mobile.twitter.com/barcacentre/status/1231303921957732353
21
Jak fani Realu liczą do 5 ? Xavi, Pedro, Villa, Villa, Jeffren. Oni już muszą mieć flashback'i jak widzą tą cyfrę.
https://mobile.twitter.com/BarcaWorldwide/status/1231288311328595968
5
Prócz większego posiadania i ilości podań zauważyliście jakieś zmiany w naszej taktyce ? Mi głównie rzuca się w oczy większa rola naszego bramkarza w rozgrywaniu (wiem jak to brzmi). Marc zanotował dziś 69 kontaktów z piłką i 43 celne podania. Bardzo często ustawiał się w jednej linii z środkowymi obrońcami. Po za tym posłał 18 długich piłek i zanotował 5 interwencji (w tym 2 z pola karnego).
https://mobile.twitter.com/fc_moments/status/1229372770888437761
24
Martin dziś zanotował: 1/1 celny strzał, 1/1 udany drybling, 2/3 wygrane pojedynki + 2x bezpośredni udział przy golu (nawet jeśli asysty nie zostaną zaliczone).
https://mobile.twitter.com/brfootball/status/1231267271022129152
27
Tylko 18 ? :D
https://mobile.twitter.com/neurophate_/status/1231261121665011712
5
Tyle wydanych mln by na LS grał Vidal. Defensywa Napoli zmierza właśnie do toalety ? :D
https://mobile.twitter.com/BarcaWorldwide/status/1231245607882215425
1
Piłeczka do Messiego i grają chłopaki.
https://mobile.twitter.com/BarcaUniversal/status/1231228977420931072
1
Messi strzelił 16 goli w 10 ligowych meczach przeciwko Eibar. Liczymy na przełamanie (jak śmiesznie by to nie brzmiało).
7
[Z dźwiękiem] Śmiechłem :D
https://mobile.twitter.com/underappmemes/status/1230161704618745859
0
Pierwszy raz od 6 lat Neymara zabraknie na karnawale w Brazylii. Chce w pełni skupić się na Lidze Mistrzów i wygrać ją z PSG czy chce w pełni skupić się na Lidze Mistrzów i wygrać ją z PSG by mieć większe szanse na powrót do Barcelony ? :D
W sezonie ligowym 2015/2016 Barcelona strzeliła 112 bramek tracąc jednocześnie 29 w 38 kolejkach. Statystyki MSN z tamtego sezonu w lidze w klasyfikacji kanadyjskiej
(gole + asysty): Suarez - 56 pkt, Messi - 42 pkt, Neymar - 36 pkt.
26
The G.O.A.T. i ten człowiek zwany Leo Messim.
0
W sobotę o 18.00 odbędzie się mecz Spal - Juventus. Przeczytajcie nazwy tych zespołów jedna po drugiej.
@Wojtas1080pl Cieszę się, że wywołało to u Ciebie takie emocje. Nie ma za co ;D
@Hiacynk Dobre, dobre :D
4
Skoro reklama z gwiazdami piłki nożnej to i Pogby nie mogło zabraknąć. Niezłe świrki :D
https://x.com/BU_Videos/status/1230821929117831168
6
• Jeśli dostałbyś czek, który pozwoliłby Ci sprowadzić jednego zawodnika Barcelony, tylko jednego ... kto by to był ?
• To jedno z najgłupszych pytań, jakie usłyszałem w moim życiu ... prawdopodobnie Mascherano.
https://x.com/Goat10i/status/1230675626551644161
Nawet z basenem na murawie Leo drybluje między 2-3 rywalami.
19
Duet Abel + Trincão zrobił na mnie nie małe wrażenie wczorajszego wieczoru.
Hiszpan zanotował: 1 gola, 2/2 udane dryblingi, 17 celnych podań (85%), 1 kluczowe podanie, 4/6 wygranych pojedynków, 1 odbiór + 1 próbę odbioru.
Nasz nowy Ronaldo natomiast: 1 asysta, 2 kluczowe podania, 1 stworzona okazja, 3 udane dryblingi i 9 (!) wygranych pojedynków, 2x sfaulowany + 4 próby odbioru.
0
Napoli potwierdziło, że Koulibaly nie wystąpi w meczu LM z Barcą. Przy naszej obecnej grze defensywnej na wyjazdach, defensywie Napoli w tym sezonie i bądź co bądź naszej dobrej ofensywie może być meczycho w Neapolu :D
https://mobile.twitter.com/H5ports/status/1159276413431758848
Liczę na przynajmniej taki wynik.
3
42:36 - Piłka była w grze tylko przez 42 minuty i 36 sekund podczas meczu Getafe - Ajax, drugi najkrótszy czas długości meczu Ligi Europy od 2009r. Cierpliwości .... Może w dwumeczu uzbierają chodź 90 minut z gry.
13
Fani Wolves śpiewali wczoraj: You're going down. Ich drużyna wygrała 4:0 z Espanyol'em.
Tu wczorajszy gol Abla:
https://mobile.twitter.com/ycvids2/status/1230604110078074882
A tu Pereza:
https://mobile.twitter.com/BU_Videos/status/1230592679911641088
2
Babel (o swoim aktorstwie): Nie wiem, czy zrobiłbym to jeszcze raz, czasami tak się dzieje. Ten facet był naprawdę denerwujący. Następny tydzień ? Getafe nie robi na mnie wrażenia. Będziemy grać u siebie i będziemy grać lepiej w piłkę nożną z innym sędzią. [Fox]
Szczerze to nawet nie dziwię się, że mu przepaliło styki. Jeśli przyjdzie grać komuś, kto nie ma cierpliwości ani do sędziego ani do stylu gry piłkarzy z przedmieść Madrytu tak się może zdarzyć. Rozumiem, że prawdopodobnie jest to jedyny sposób na grę, w którym oni mogą osiągnąć dobre rezultaty, ale wielu fanów nie zyskają po za miejscowymi.
W Madrycie prawdopodobnie nastał trend na dobrą defensywę: Real, Atletico, Getafe.