Kengo
Dołączył/a: listopad 2019
ZasiedmioGóroGród
32 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Otóż każdy znak ma swoją historię.
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2020/02/normal/8scIi2ceRwZDjRV1UIRRs6qR4wlGVJBo.jpg
52
Courtois (Real Madryt): Dla mnie Messi jest jak każdy inny gracz, którego studiujemy, tak jakbym studiował gracza z Celty Vigo lub Levante. Nie ma różnicy.
Dokładnie, jedna czy dwie dziurki nie robią różnicy, zwłaszcza u bramkarza :D
30
Podsumowanie ostatniej dekady w El Clasico na jednym zdj :D
https://mobile.twitter.com/totalBarca/status/1233527297379930112
8
Udanego piątku Panowie i Panie, już za dwa dni drużyna Realu dostanie lanie. Tak mi się zrymowało i oby tak się stało :D
https://mobile.twitter.com/BarcaWorldwide/status/1233439131465900032
2
Ten facet w końcu zejdzie na zawał po oglądaniu meczów Realu.
https://mobile.twitter.com/JacobTuf/status/1233403607766249473
0
Coś czuję, że byłoby grane. Ogółem gry z post-apo tematyką są na czasie. Polecacie jakieś z podobną scenerią ?
https://mobile.twitter.com/semo33x/status/1233382734699122689
79
Dobre, dobre :D
https://mobile.twitter.com/donaldtusk/status/1233316328905347072
21
" Messi generuje więcej futbolu niż Ronaldo, ma lepszą wizję podań,
piłkę przyklejoną do stopy i znajduje przestrzeń. "
A tej wypowiedzi udzielił ...
- Dani Carvajal (Real Madryt)
43
Pique kiedy złapie kontuzję, ale następny mecz to El Clasico.
https://mobile.twitter.com/FCBxAsh/status/1233040904388255744
29
Setien wie jak wygrywać na Santiago Bernabeu. Wygrał tam w obu meczach jako trener Betisu (1:0, 2:0). W obu przypadkach gole padały dopiero w drugich połowach.
https://mobile.twitter.com/BarcaUniversal/status/1233017046402785282
56
Frenkie de Jong: Ostrzegano mnie. Moja rodzina wie jednak bardzo dobrze, czego potrzebuję. Byłem na Rambli kilka razy [...] Biedny chłopak, co on się tu o sobie naczytał :D
27
Vinicius Jr: Nienawidzę tego mówić, ale sędzia był przeciwko nam zeszłej nocy. To smutna rzeczywistość, sędziowie są zawsze przeciwko Realowi Madryt.
https://mobile.twitter.com/FootyHumour/status/1232985449733423107
Co się uśmiałem to moje :D
27
Ahh, doczekałem się :D Wg mnie wczorajszy poziom sędziowana był przynajmniej dwa poziomy lepszy niż w lidze hiszpańskiej. Nie dopatrzyłem się żadnych powazniejszych błędów. Vinicius najbardziej irytujący. Czuł lekki dotyk na plecach i leciał na dwa metry do przodu. Pchnął gościa od tyłu i pretensje do sędziego.
https://mobile.twitter.com/rafal_muniak/status/1232978957798121472
24
Kosmiczne cyferki ... Bezpośredni udział w 40.5% bramek.
https://mobile.twitter.com/neurophate_/status/1232978098343358466
3
Teletubisie mówią pa pa !
https://mobile.twitter.com/FootyHumour/status/1232787110396145668
1
Ale im prąd odcięło :D
https://mobile.twitter.com/LaComputadora14/status/1232782927697731589
29
Dzisiaj wyjątkowo chciałbym zobaczyć porażkę Realu i reakcję tych dwóch Panów.
https://mobile.twitter.com/rafal_muniak/status/1232711646738550785
24
No coś nie pykło :/
https://mobile.twitter.com/FootyHumour/status/1232708792900620288
0
Maradona: Chciałbym, aby Napoli miało takiego gracza jak Messi, ale nie byłby w stanie dokonać tego co ja.
Myślałem, że z taką prędkością to tylko na pustyni czy na jakimś większym terenie :D
https://mobile.twitter.com/FutbolBible/status/1232419315686821897
10
Pracownik, level: God Mode.
6
Udanego dzionka !
https://mobile.twitter.com/zkalendarza/status/1232548726201253888
10
Cholo.
https://mobile.twitter.com/OutDeContextATM/status/1219000231754371073
5
Przez ostatnie lata to La Liga osiągała największe sukcesy w LM. Rok temu przebiła się Premier League. Natomiast w tym roku: BvB wygrywa w pierwszym meczu z PSG 2:1, Lipsk na wyjeździe z Totkami 1:0, Bayern na wyjeździe z Chelsea 3:0. Czyżby Bundesliga sięgnęła po puchar LM w tym sezonie ? Tercet Lewandowski - Gnabry - Davies na prawdę robi robotę.
6
Śmiem twierdzić, że Collado i Puig pokazaliby pewnej części obecnego pierwszego zespołu jak tworzyć wolne przestrzenie, gdy przeciwnik muruje dostęp do bramki. Ansu raczej pewny występ w rewanżu, a pozostałą dwójkę chciałbym zobaczyć przynajmniej po wejściu z ławki. Lepiej już podjąć ryzyko niż tępo bić głową w mur i liczyć na Leo.
https://mobile.twitter.com/LaComputadora14/status/1232432866958512128
13
Griezmann stał się dzisiaj pierwszym piłkarzem Barçy oprócz Messiego, który strzelił gola na wyjeździe w fazie pucharowej UCL od czasu Neymara przeciwko Bayernowi w 2015 roku.
Przebił El Pistolero.
1
Jak pokazać, że "w zasadzie byliśmy lepsi" i nie ma czego się obawiać ? Otóż przywołując dokładnie takie statystyki (na dodatek żeby było zabawniej załączają Firpo na zdj) :D
https://mobile.twitter.com/FCBarcelona/status/1232427675232489477
8
Dzisiaj wygrywamy i świętujemy !
https://mobile.twitter.com/zkalendarza/status/1232186341296869377
38
Znakomicie się w nich prezentują. Ten czarny z ewentualnymi złotymi nadrukami to arcydzieło: +2 do mentalności w meczach wyjazdowych.
https://mobile.twitter.com/BarcaTimes/status/1232002516294021120
26
Messi coś słabiej ostatnio kopie wolne więc ...
https://mobile.twitter.com/FCBarcelona/status/1232089105946808321
12
Obecnemu Liverpool'owi to nawet koronawirus by nie podskoczył. Ighalo - nic z tego, możesz wracać.
Tak z innej beczki, piękne pożegnanie Kobe.
https://x.com/J_Krecidlo/status/1232038854082924549