5

52

Courtois (Real Madryt): Dla mnie Messi jest jak każdy inny gracz, którego studiujemy, tak jakbym studiował gracza z Celty Vigo lub Levante. Nie ma różnicy.

Dokładnie, jedna czy dwie dziurki nie robią różnicy, zwłaszcza u bramkarza :D

30

Podsumowanie ostatniej dekady w El Clasico na jednym zdj :D
https://mobile.twitter.com/totalBarca/status/1233527297379930112

8

Udanego piątku Panowie i Panie, już za dwa dni drużyna Realu dostanie lanie. Tak mi się zrymowało i oby tak się stało :D
https://mobile.twitter.com/BarcaWorldwide/status/1233439131465900032

2

Ten facet w końcu zejdzie na zawał po oglądaniu meczów Realu.
https://mobile.twitter.com/JacobTuf/status/1233403607766249473

0

Coś czuję, że byłoby grane. Ogółem gry z post-apo tematyką są na czasie. Polecacie jakieś z podobną scenerią ?
https://mobile.twitter.com/semo33x/status/1233382734699122689

79

21

" Messi generuje więcej futbolu niż Ronaldo, ma lepszą wizję podań,
piłkę przyklejoną do stopy i znajduje przestrzeń. "

A tej wypowiedzi udzielił ...

- Dani Carvajal (Real Madryt)

43

Pique kiedy złapie kontuzję, ale następny mecz to El Clasico.
https://mobile.twitter.com/FCBxAsh/status/1233040904388255744

29

Setien wie jak wygrywać na Santiago Bernabeu. Wygrał tam w obu meczach jako trener Betisu (1:0, 2:0). W obu przypadkach gole padały dopiero w drugich połowach.
https://mobile.twitter.com/BarcaUniversal/status/1233017046402785282

56

Frenkie de Jong: Ostrzegano mnie. Moja rodzina wie jednak bardzo dobrze, czego potrzebuję. Byłem na Rambli kilka razy [...] Biedny chłopak, co on się tu o sobie naczytał :D

27

Vinicius Jr: Nienawidzę tego mówić, ale sędzia był przeciwko nam zeszłej nocy. To smutna rzeczywistość, sędziowie są zawsze przeciwko Realowi Madryt.
https://mobile.twitter.com/FootyHumour/status/1232985449733423107
Co się uśmiałem to moje :D

27

Ahh, doczekałem się :D Wg mnie wczorajszy poziom sędziowana był przynajmniej dwa poziomy lepszy niż w lidze hiszpańskiej. Nie dopatrzyłem się żadnych powazniejszych błędów. Vinicius najbardziej irytujący. Czuł lekki dotyk na plecach i leciał na dwa metry do przodu. Pchnął gościa od tyłu i pretensje do sędziego.
https://mobile.twitter.com/rafal_muniak/status/1232978957798121472

24

Kosmiczne cyferki ... Bezpośredni udział w 40.5% bramek.
https://mobile.twitter.com/neurophate_/status/1232978098343358466

3

1

29

Dzisiaj wyjątkowo chciałbym zobaczyć porażkę Realu i reakcję tych dwóch Panów.
https://mobile.twitter.com/rafal_muniak/status/1232711646738550785

24

0

Maradona: Chciałbym, aby Napoli miało takiego gracza jak Messi, ale nie byłby w stanie dokonać tego co ja.

Myślałem, że z taką prędkością to tylko na pustyni czy na jakimś większym terenie :D
https://mobile.twitter.com/FutbolBible/status/1232419315686821897

10

Pracownik, level: God Mode.

6

5

Przez ostatnie lata to La Liga osiągała największe sukcesy w LM. Rok temu przebiła się Premier League. Natomiast w tym roku: BvB wygrywa w pierwszym meczu z PSG 2:1, Lipsk na wyjeździe z Totkami 1:0, Bayern na wyjeździe z Chelsea 3:0. Czyżby Bundesliga sięgnęła po puchar LM w tym sezonie ? Tercet Lewandowski - Gnabry - Davies na prawdę robi robotę.

6

Śmiem twierdzić, że Collado i Puig pokazaliby pewnej części obecnego pierwszego zespołu jak tworzyć wolne przestrzenie, gdy przeciwnik muruje dostęp do bramki. Ansu raczej pewny występ w rewanżu, a pozostałą dwójkę chciałbym zobaczyć przynajmniej po wejściu z ławki. Lepiej już podjąć ryzyko niż tępo bić głową w mur i liczyć na Leo.
https://mobile.twitter.com/LaComputadora14/status/1232432866958512128

13

Griezmann stał się dzisiaj pierwszym piłkarzem Barçy oprócz Messiego, który strzelił gola na wyjeździe w fazie pucharowej UCL od czasu Neymara przeciwko Bayernowi w 2015 roku.

Przebił El Pistolero.

1

Jak pokazać, że "w zasadzie byliśmy lepsi" i nie ma czego się obawiać ? Otóż przywołując dokładnie takie statystyki (na dodatek żeby było zabawniej załączają Firpo na zdj) :D
https://mobile.twitter.com/FCBarcelona/status/1232427675232489477

8

38

Znakomicie się w nich prezentują. Ten czarny z ewentualnymi złotymi nadrukami to arcydzieło: +2 do mentalności w meczach wyjazdowych.
https://mobile.twitter.com/BarcaTimes/status/1232002516294021120

26

Messi coś słabiej ostatnio kopie wolne więc ...
https://mobile.twitter.com/FCBarcelona/status/1232089105946808321

12

Obecnemu Liverpool'owi to nawet koronawirus by nie podskoczył. Ighalo - nic z tego, możesz wracać.

Tak z innej beczki, piękne pożegnanie Kobe.
https://x.com/J_Krecidlo/status/1232038854082924549

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?