Kengo
Dołączył/a: listopad 2019
ZasiedmioGóroGród
32 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Jason Momoa jakiego nie znaliście. Ten prawdziwy, a nie stworzony w CGI :D
https://mobile.twitter.com/T_Soprano7/status/1227314277637402625
20
Z innej kamery, dalej mam ciary jak to oglądam. Nic dziwnego, że Leo jest zdecydowanie za powrotem Brazylijczyka, który potrafił jako jeden z nielicznych wziąć ciężar meczu na swoje barki.
https://mobile.twitter.com/ryghtan/status/1227322576332099584
14
Monchu, jeden z najważniejszych elementów w układance Pimienty i jego długie podania. Środkowy pomocnik z 7 bramkami na koncie w tym sezonie ligowym.
https://x.com/paleszhurts_/status/1227274976610246657
21
Zbliżają się walentynki, przygotowujesz dla swojej drugiej połówki ścieżkę z róż prowadzącą do łazienki z myślą o romantycznej kąpieli w blasku świec, a tam:
https://x.com/Ffs_OMG/status/1227238992841601026
1
Tenis kobiet się przyjemnie ogląda kiedy nikomu się nie kibicuje. Rzadko spotykana stylówka. Pieluchomajtki ?
25
Już tylko tydzień i ... de czemmmpjons !!!
Jest ich 16 na grafice. Kogo byście usadzili na ławce ?
7
Mnóstwo akademii na całym świecie, filozofia ta sama.
38
[WhoScored] W wieku 32 lat Lionel Messi w tym sezonie wykonuje średnio więcej dryblingów niż w jakimkolwiek innym sezonie w swojej dotychczasowej karierze w LaLiga (5.9) - ma także wyższy % udanych dryblingów (74,1 %).
W tej statystyce jest też minus. Skoro wchodzi w coraz więcej dryblingów tzn. że dostrzega bezsilność w rozgrywaniu piłki u swoich kolegów z drużyny, takie jest moje zdanie.
2
Cofamy się około 60 lat wstecz do okolic stadionu Polonii.
10
Coutinho nie chce wracać do Barcelony, gracz osobiście powiedział administracji Barcy, że chce zostać w Monachium. Administracja Barcy skontaktowała się z Bayernem w sprawie jego przyszłości, ale powiedzieli, że jeszcze nie podjęli decyzji. [cat radio]
Akurat, oni już od początku byli przekonani, że to tylko wypożyczenie. Zakładam, że nawet na moment nie pomyśleli o wykupieniu Brazylijczyka.
25
Twój najtrudniejszy rywal ?
https://mobile.twitter.com/trentaa98/status/1226888444833599494
52
Ktoś tu traci zaufanie ?!
https://mobile.twitter.com/neurophate_/status/1226933489691435008
11
Melodia naszych przyszłych sezonów.
Emerson to taki tygrys prawej flanki. Dobry w pojedynkach, szybki, dający sporo w ofensywie. Alena jak narazie prezentuje się średnio, nie notuje słabych występów, ale i nie wyróżnia się specjalnie, wysoki procent podań, brak tylko podjęcia większego ryzyka w rozgrywaniu. Obaj mają pole do poprawy i spory potencjał. Fajnie by było zobaczyć ich wszystkich w naszej jedenastce.
https://mobile.twitter.com/neurophate_/status/1226932894444158976
0
Polecam obejrzeć brameczki "El Toro". Gość strzela z każdej pozycji. Gol z Atleti w '1:23 to majstersztyk. Bardzo chciałbym zobaczyć go w trykocie Barcy w następnym sezonie.
6
Barca jak już wróci na właściwe tory :D
Ta ławka to koniec kariery Leo.
39
25-letni mężczyzna złamał penisa podczas seksualnych igraszek i trafił do Kliniki Urologii szpitala im. WAM w Łodzi. Kierownik Kliniki Urologii szpitala im. WAM wyjaśnia, jak do tego doszło.
- Nie wiem. - mówi prof. Marek Sosnowski, kierownik Kliniki Urologii szpitala im. WAM.
Ale parapet XD
88
Cristiano Ronaldo: W wieku 15 lat powiedziałem kolegom z drużyny, że zostanę najlepszym graczem na świecie. Tylko się śmiali.
20 lat później [...]
Dalej się śmieją :D
https://x.com/EliteLionel/status/1225481872513343488
* No offence, szanuję go za jego ciężką drogę na szczyt, za niezłomny charakter. Jest i będzie przykładem, wzorem do naśladowania.
29
Shaolin soccer. Piłka nawet nie dotknęła murawy.
https://x.com/FutbolBible/status/1225298072923754496
2
Powiem tak, jeśli rzeczywiście takie tuzy będą zainteresowane Coutinho to jest szansa wyciągnąć za niego ~80/90 mln (nawet z bonusami). Bardzo ważny w tym przypadku będzie ruch Havertz'a. Dlaczego ? Liverpool nie szuka wielu opcji, jeśli nie znajdą odpowiedniego zawodnika na daną pozycję - nie ściągają półśrodków. City jest zainteresowane każdym lepszym zawodnikiem na rynku. W lecie zapewne odejdzie od nich Sane. United też potrzebuje transferów na pozycję pomocnika-pomocnika ofensywnego. Licytacja między tymi trzema klubami jest prawdopodobna i przez nasz zarząd z pewnością pożądana.
1
@Jakchcesz Poruszasz ten temat jakbyś nie wiedział jak działają media. Na ostatnim treningu przed meczem z Getafe Leo puści bąka, a media wypuszczą plotkę, że ma problemy żołądkowe i może nie zagrać.
13
Messi zanotował wczoraj 6 dryblingów, tyle samo ile cały zespół Betis'u.
Jest to trzeci mecz w lidze z rzędu, w którym Messi wykonuje tyle samo
(lub więcej) dryblingów co cała drużyna rywali.
[ barca19stats]
Kosmos !
6
Powołamy Pazdana, a on już sobie z nim poradzi.
Nie takich byczków zatrzymywał na ostatnim Euro :D
https://x.com/J_Krecidlo/status/1226835252829655040
* Nie wypuszczą go, wolą odpalić Willian'a Jose.
12
PSG byłoby zadowolone z transferu Coutinho tego lata. Brazylijczyk może być kluczem do powrotu Neymara na Camp Nou. [le10sport]
https://mobile.twitter.com/Blaugranes11/status/1226806879541702656
Znając nasze dobre relacje z PSG to pewnie krzykną dopłatę w wysokości 80-100 mln.
121
Obejrzałem powtórkę wczorajszego meczu i to ... Lenglet jest głównym twórcą wczorajszego show:
* Sprokurował rzut karny.
* Strzelił gola.
* Przez faul na nim został wyrzucony Fekir.
* Kilka minut później sam opuścił boisko.
Jak szaleć to szaleć :D
1
Jak mało brakowało by świat nigdy nie usłyszał o Cristiano Ronaldo. Jego matka sama mu powiedziała, że zamierzała się pozbyć ciąży, była nieplanowana. Teraz on wspomaga całą rodzinę.
0
Oglądam teraz film "Ronaldo" na TVN 7.
Jego matka: Cristiano był nie planowany ale to on dał mi najwięcej szczęścia. Dzięki niemu mam wszystko to, co mam.
CR: Po mundialu pogłębiła mi się kontuzja. Gdybym wiedział, nie wziąłbym w nim udziału.
Takie smaczki. Polecam zobaczyć.
15
Piękne to było. Te miłe słowa i gesty z trybun rywali :D
https://mobile.twitter.com/Messilizer/status/1184134103953805312
17
Aż mi się najlepsze czasy przypomniały :D
Frenkie: Graliśmy już dobrze przeciwko Bilbao. Z każdym tygodniem poprawiamy się, wszyscy widzą postępy.
https://x.com/leoscuccittini/status/1226600863348789248
74
To co sędziowie wyrabiają przy tych faulach to się w głowie nie mieści. Spalone, kartki - Var działa idealnie, ale co się do jasnej *** dzieje z tymi faulami ? Dlaczego tego nie sprawdzają ?? Dwa karne straciliśmy w ostatnich dwóch meczach.
https://mobile.twitter.com/BarcaUniversal/status/1226627479848312839
7
Gdyby nie błąd Vidala przy stracie piłki na środku boiska i ten karny ... W każdym bądź razie z każdym meczem widać pewną poprawę. Obyśmy częściej grali w 4-4-2. Betis w drugiej połowie grał z pustym bakiem. Gdyby była większa skuteczność moglibyśmy zakończyć ten mecz wcześniej.
https://mobile.twitter.com/totalBarca/status/1226627430984671232