Kengo
Dołączył/a: listopad 2019
ZasiedmioGóroGród
32 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ale co autor miał na myśli ? https://x.com/DashCamTwats/status/1225762484595851266
0
Fani Bilbao na San Mames skandowali wczoraj imię Valverde i śpiewali jego piosenki.
https://mobile.twitter.com/BarcaUniversal/status/1225740966843179008
Ciekawe, komu wczoraj kibicował EV ? Oba kluby prowadził w swej trenerskiej karierze.
3
Bomba Kevina za czasów gry w Wolfsburgu. Pomocnik idealny.
https://x.com/FutbolBible/status/1225474730951663618
6
Ofensywa Real Sociedad vs Defensywa Real Madrid :D
3
Było minęło, nie ma co sobie tym zaprzątać głowy. Spróbujmy wyciągnąć jakikolwiek + z tego dnia, by nie kończyć go ze smutkiem na twarzy.
14
Bądź co bądź jak sobie przypomnę nasz pierwszy ligowy mecz na San Mames, a dzisiejszy widać ogromną różnicę. Obyśmy grali tak dalej, poprawili się w defensywie, a wyniki przyjdą. VeB !
https://x.com/neurophate_/status/1225507326788087809
7
Już nie wspomnę o tym jak Marc do niego podawał, a on zamiast do podania wyjść to biegł w drugą stronę i piłkę przejmowało Bilbao.
https://x.com/FrenkieStats/status/1225525676209512450
34
Czy jestem za wycofaniem VAR'u ? ZDECYDOWANIE nie, przy spalonych czy czerowych kartkach VAR działa bardzo dobrze, niestety nadal pozostaje w grze interpretacja faulu. Dokąd tak będzie, hiszpańscy sędziowie będą się kompromitować tj. w dzisiejszym meczu. Szkoda nerwów.
54
Brak słów, jest VAR, a sędzia nawet nie sprawdza po raz kolejny.
https://mobile.twitter.com/FrenkieStats/status/1225535501517623302
9
Styczeń 2015: Real pozyskuje Odegaard'a.
Luty 2020: Odegaard strzela pierwszego gola na Santiago Bernabeu :D
https://mobile.twitter.com/neurophate_/status/1225468537390669824
27
Messi po ewentualnym odpadnięciu Barcy po dzisiejszym meczu z Athletik.
https://mobile.twitter.com/BrazilianTrent/status/1225406985610330112
27
Z Valverde pomocnicy uważali, że trener inaczej traktuje Messiego i Suareza. Nie mieli obowiązków defensywnych, tylko 8 graczy broniło dostępu do bramki. Ter Stegen publicznie mówił o tym po meczu ze Slavią Praga. Powiedział, że zaangażowanie wszystkich jest potrzebne. [EL PAIS]
I się wyjaśniło ...
28
O kurde, tego się nie spodziewałem. Każdy stawiał na duet Leo-Griezmann.
https://mobile.twitter.com/BarcaUniversal/status/1225394055858806784
2
https://mobile.twitter.com/86adriAdrian/status/1220120835136131073
To pewnie ten sam, co zamówił maskę przeciwko koronawirusowi (made in China).
1
Czyli jednak Abidal nie poleciał z Leo i resztą :D
https://mobile.twitter.com/neurophate_/status/1225370653311803392
13
Pep Guardiola: Ansu Fati jest bardzo dobry. Valverde już mi powiedział, że jest fantastycznym graczem.
Skoro nawet EV na niego stawiał ... :)
https://mobile.twitter.com/BarcaUniversal/status/1225362048462151680
Monchi (dyrektor sportowy Sevilli) rozważa ściągnięcie Rakitic'a latem jako zastępstwo Banegi. [MD]
Todibo złapał kontuzję w ostatnim meczu Schalke. [sport]
Bayern Monachium nie wykupi Coutinho z Barcelony pod koniec sezonu po słabych występach Brazylijczyka. [sport]
To było pewne od samego początku. Ten możliwy wykup w wysokości 120 mln. miał pewnie być motywacją dla Coutinho.
4
Errol z Harry'ego Potter'a :D
https://mobile.twitter.com/underappmemes/status/1225223765078007808
17
Dziś mechanik po naprawie mojego
14-letniego Touarega wystawia rachunek - 1410zł.
Ja: Ło Panie !! Grunwald ?! Może niech będzie Chrzest Polski albo Cedynia ?
[milczenie] ...
-No to koronacja Chrobrego.
[rosnące zdziwienie] ...
Żona po cichu: Mąż jest historykiem.
* Chodzi o rok danego wydarzenia ;)
11
Payet wciąż trzyma poziom.
https://mobile.twitter.com/K_Rogolski/status/1225157509217955842
3
Xavi jest bardzo zły i bardzo zaskoczony wypowiedziami Abidala dla hiszpańskiego dziennika SPORT. Sekretarz techniczny powiedział, że klub nigdy nie zaproponował byłemu pomocnikowi oficjalnie funkcji menedżera. [CADENA SER]
Tylko czekać na wypowiedź generała :P
28
Griezmann jaki klej w stopie, wow.
https://mobile.twitter.com/FCBarcelona/status/1225173758589259781
55
Większość kibiców United nie ma zaufania do transferu Ighalo. Może jednak Solskjaer ma plan ?
* Ściąga Ighalo z CHIN.
* Wybuch koronawirusa w UK.
* Premier League zawieszona.
* Liverpool nie zdobywa mistrzostwa.
:D
44
Iniesta: Pep zmienił wszystko. Zmusił mnie do myślenia o przestrzeni w inny sposób, zawsze stara się zyskać nową przewagę. Powiedział „Jeśli zaufacie i będziecie postępować tak, jak mówimy, wygramy”. Tak robiliśmy i tak zrobiliśmy.
https://mobile.twitter.com/BT_clips/status/1225102592952295425
12
Manchester City wierzy, że będą pierwszym wyborem, jeśli Lionel Messi zdecyduje się opuścić Barcelonę. Hehe ... He.
https://mobile.twitter.com/BarcaTimes/status/1225100386844823552
Sądzę, że to właśnie byłaby jego pierwsza opcja. Bogaty klub z znakomitymi technicznie piłkarzami i Pepem.
PS. Nie za duża ta ręka Dembele na tym zdjęciu ? :D
0
Michał Pol lubi to. Ten to na pewno pije .... Piccolo :D
https://mobile.twitter.com/dud_mar/status/1225075112216539137
56
Neymar Jr. (PSG): Messi ? Gra u boku Leo była wyjątkowym doświadczeniem. Zaprzyjaźniliśmy się. Ze wszystkich graczy, których widziałem, Messi jest najlepszy w historii.
2
Jakim cudem ta kamerka przetrwała ?
https://x.com/DashCamTwats/status/1225050738059104258
15
Przyznam się szczerze, nie oglądam ekstraklasy, nie kibicuję żadnej drużynie z tej ligi, ale cieszy mnie fakt, że topowy zespół z "naszego podwórka" obrał tę drogę ... w końcu, zamiast pozyskiwać europejskich podróżników.
30
Quique Setién: Nie mam wątpliwości, że relacje między Messim, a Griezmann'em będą doskonałe. Ten ostatni robi bardzo pozytywne rzeczy.
Jeśli mamy większość pozostałych meczy grać tercetem: Griezmann - Leo - Ansu to muszą nawiązać nić porozumienia ze sobą przynajmniej na boisku.
9
W takiej sytuacji liczę na więcej szans dla m.in. Puig'a i Collado. Niestety to ma też słabe strony. Barca B walczy o awans do drugiej ligi hiszpańskiej. Przy takich brakach kadrowych pierwszej drużyny rezerwom może być o wiele trudniej bez ich kluczowych zawodników.
https://x.com/neurophate_/status/1225036450808389633
https://x.com/neurophate_/status/1225037406606413824