3

0

Fani Bilbao na San Mames skandowali wczoraj imię Valverde i śpiewali jego piosenki.
https://mobile.twitter.com/BarcaUniversal/status/1225740966843179008
Ciekawe, komu wczoraj kibicował EV ? Oba kluby prowadził w swej trenerskiej karierze.

3

Bomba Kevina za czasów gry w Wolfsburgu. Pomocnik idealny.
https://x.com/FutbolBible/status/1225474730951663618

6

Ofensywa Real Sociedad vs Defensywa Real Madrid :D


3

Było minęło, nie ma co sobie tym zaprzątać głowy. Spróbujmy wyciągnąć jakikolwiek + z tego dnia, by nie kończyć go ze smutkiem na twarzy.


14

Bądź co bądź jak sobie przypomnę nasz pierwszy ligowy mecz na San Mames, a dzisiejszy widać ogromną różnicę. Obyśmy grali tak dalej, poprawili się w defensywie, a wyniki przyjdą. VeB !
https://x.com/neurophate_/status/1225507326788087809

7

Już nie wspomnę o tym jak Marc do niego podawał, a on zamiast do podania wyjść to biegł w drugą stronę i piłkę przejmowało Bilbao.
https://x.com/FrenkieStats/status/1225525676209512450

34

Czy jestem za wycofaniem VAR'u ? ZDECYDOWANIE nie, przy spalonych czy czerowych kartkach VAR działa bardzo dobrze, niestety nadal pozostaje w grze interpretacja faulu. Dokąd tak będzie, hiszpańscy sędziowie będą się kompromitować tj. w dzisiejszym meczu. Szkoda nerwów.

54

Brak słów, jest VAR, a sędzia nawet nie sprawdza po raz kolejny.
https://mobile.twitter.com/FrenkieStats/status/1225535501517623302

9

Styczeń 2015: Real pozyskuje Odegaard'a.

Luty 2020: Odegaard strzela pierwszego gola na Santiago Bernabeu :D
https://mobile.twitter.com/neurophate_/status/1225468537390669824

27

Messi po ewentualnym odpadnięciu Barcy po dzisiejszym meczu z Athletik.
https://mobile.twitter.com/BrazilianTrent/status/1225406985610330112

27

Z Valverde pomocnicy uważali, że trener inaczej traktuje Messiego i Suareza. Nie mieli obowiązków defensywnych, tylko 8 graczy broniło dostępu do bramki. Ter Stegen publicznie mówił o tym po meczu ze Slavią Praga. Powiedział, że zaangażowanie wszystkich jest potrzebne. [EL PAIS]

I się wyjaśniło ...

28

O kurde, tego się nie spodziewałem. Każdy stawiał na duet Leo-Griezmann.
https://mobile.twitter.com/BarcaUniversal/status/1225394055858806784

2

https://mobile.twitter.com/86adriAdrian/status/1220120835136131073
To pewnie ten sam, co zamówił maskę przeciwko koronawirusowi (made in China).

1

Czyli jednak Abidal nie poleciał z Leo i resztą :D
https://mobile.twitter.com/neurophate_/status/1225370653311803392

13

Pep Guardiola: Ansu Fati jest bardzo dobry. Valverde już mi powiedział, że jest fantastycznym graczem.

Skoro nawet EV na niego stawiał ... :)
https://mobile.twitter.com/BarcaUniversal/status/1225362048462151680
Monchi (dyrektor sportowy Sevilli) rozważa ściągnięcie Rakitic'a latem jako zastępstwo Banegi. [MD]

Todibo złapał kontuzję w ostatnim meczu Schalke. [sport]

Bayern Monachium nie wykupi Coutinho z Barcelony pod koniec sezonu po słabych występach Brazylijczyka. [sport]

To było pewne od samego początku. Ten możliwy wykup w wysokości 120 mln. miał pewnie być motywacją dla Coutinho.

4

17

Dziś mechanik po naprawie mojego
14-letniego Touarega wystawia rachunek - 1410zł.

Ja: Ło Panie !! Grunwald ?! Może niech będzie Chrzest Polski albo Cedynia ?

[milczenie] ...

-No to koronacja Chrobrego.

[rosnące zdziwienie] ...

Żona po cichu: Mąż jest historykiem.

* Chodzi o rok danego wydarzenia ;)

11

3

Xavi jest bardzo zły i bardzo zaskoczony wypowiedziami Abidala dla hiszpańskiego dziennika SPORT. Sekretarz techniczny powiedział, że klub nigdy nie zaproponował byłemu pomocnikowi oficjalnie funkcji menedżera. [CADENA SER]

Tylko czekać na wypowiedź generała :P

28

55

Większość kibiców United nie ma zaufania do transferu Ighalo. Może jednak Solskjaer ma plan ?

* Ściąga Ighalo z CHIN.
* Wybuch koronawirusa w UK.
* Premier League zawieszona.
* Liverpool nie zdobywa mistrzostwa.

:D

44

Iniesta: Pep zmienił wszystko. Zmusił mnie do myślenia o przestrzeni w inny sposób, zawsze stara się zyskać nową przewagę. Powiedział „Jeśli zaufacie i będziecie postępować tak, jak mówimy, wygramy”. Tak robiliśmy i tak zrobiliśmy.
https://mobile.twitter.com/BT_clips/status/1225102592952295425

12

Manchester City wierzy, że będą pierwszym wyborem, jeśli Lionel Messi zdecyduje się opuścić Barcelonę. Hehe ... He.
https://mobile.twitter.com/BarcaTimes/status/1225100386844823552
Sądzę, że to właśnie byłaby jego pierwsza opcja. Bogaty klub z znakomitymi technicznie piłkarzami i Pepem.
PS. Nie za duża ta ręka Dembele na tym zdjęciu ? :D

0

Michał Pol lubi to. Ten to na pewno pije .... Piccolo :D
https://mobile.twitter.com/dud_mar/status/1225075112216539137

56

Neymar Jr. (PSG): Messi ? Gra u boku Leo była wyjątkowym doświadczeniem. Zaprzyjaźniliśmy się. Ze wszystkich graczy, których widziałem, Messi jest najlepszy w historii.

2

Jakim cudem ta kamerka przetrwała ?
https://x.com/DashCamTwats/status/1225050738059104258

15

Przyznam się szczerze, nie oglądam ekstraklasy, nie kibicuję żadnej drużynie z tej ligi, ale cieszy mnie fakt, że topowy zespół z "naszego podwórka" obrał tę drogę ... w końcu, zamiast pozyskiwać europejskich podróżników.


30

Quique Setién: Nie mam wątpliwości, że relacje między Messim, a Griezmann'em będą doskonałe. Ten ostatni robi bardzo pozytywne rzeczy.
Jeśli mamy większość pozostałych meczy grać tercetem: Griezmann - Leo - Ansu to muszą nawiązać nić porozumienia ze sobą przynajmniej na boisku.

9

W takiej sytuacji liczę na więcej szans dla m.in. Puig'a i Collado. Niestety to ma też słabe strony. Barca B walczy o awans do drugiej ligi hiszpańskiej. Przy takich brakach kadrowych pierwszej drużyny rezerwom może być o wiele trudniej bez ich kluczowych zawodników.
https://x.com/neurophate_/status/1225036450808389633
https://x.com/neurophate_/status/1225037406606413824

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?