Kengo
Dołączył/a: listopad 2019
ZasiedmioGóroGród
32 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Dziś urodziny obchodzi tych dwóch Panów, wszystkiego najlepszego i obyście grali jak najdłużej.
https://mobile.twitter.com/brfootball/status/1224994860203216902
13
To były czasy, nawet bez Leo nasza siła ognia była niesamowita. Wg mnie nawet trio z Anfield Road nie ma podjazdu.
https://mobile.twitter.com/BrazilianTrent/status/1224921568364716032
4
Udało się :D oby kiedyś naprzykrzył się kibicom Realu na ich stadionie.
https://mobile.twitter.com/neurophate_/status/1224846570551726080
12
Antonella z komunikatem „Razem jest zawsze lepiej” na swoim Instagramie.
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1224802059293204480
3
Ktoś już z zapartym tchem czeka na wypowiedzi Font'a i Rivaldo na temat obecnej sytuacji Barcy ? :D
https://x.com/thexdeaf/status/1224782369908981760
8
"More than a club" ? No more.
https://x.com/BarcaUniversal/status/1224795295965310977
3
Pięknie pasuje ostatnia wypowiedź do obecnej sytuacji :D
"Myślę, że Messi jest tutaj szczęśliwy, cieszy się ze swojej pracy. Pokazuje swój najlepszy poziom, bije rekordy. My jako klub chcemy sprawić, by był szczęśliwszy. W tym celu musimy dać mu najlepszych kolegów z drużyny, poprawić zespół każdego roku i mieć szansę na zdobycie tytułów."
53
Edu Polo: To absurdalne, że Abidal twierdzi, że Xavi nie ma doświadczenia jako trener, skoro sam objął stanowisko dyrektora sportowego bez doświadczenia.
10
Brameczka Pio ! Jest piłeczka i gra chłopak.
https://x.com/Kamilzhuty/status/1224791435100160002
4
Werner uważa, że fajnie będzie grać w Hiszpanii z dużymi drużynami.
Werner: W pewnym momencie mogę sobie wyobrazić grę za granicą, ale nie ma konkretnego miejsca, do którego się udam. Jestem otwarty na wszystko.
9
Nie wiemy, czy Barcelona zwolni Abidala dzisiaj czy jutro, ale nie potrwa to długo, jeśli nie zrezygnuje natychmiast.
XD
18
Po każdej katastrofie w ostatnich latach, od Rzymu po Anfield, zarząd wysłał Messiego, by uspokoił tłum. Cierpliwość kapitana zakończyła się dzisiaj po oskarżeniach Abidala.
24
Ciężko się nie zgodzić. Wiadomo, Ansu ma wielki talent, ale przy zdrowych 120 mln nie dostałby tylu minut.
https://mobile.twitter.com/Marcin_Serocki/status/1224698579161436161
4
Liga mistrzów wraca niebawem. Niezła grafika :D
https://mobile.twitter.com/brfootball/status/1224726567227723776
0
Zasady RFEF wyjaśniają, że w przypadku kontuzji trwającej dłużej niż pięć miesięcy, nowy gracz może zostać przyjęty, pod warunkiem, że gra w La Liga lub jest wolny. (Rodrygo hehe).
https://mobile.twitter.com/BarcaUniversal/status/1224714587964133377
18
To już czas na Jokera.
https://mobile.twitter.com/totalBarca/status/1224702999454457856
6
Ale wywijał :D
https://x.com/TekkersMedia/status/1224641700896763904
25
Jeśli mają zacząć więcej biegać, stosować większy pressing muszą ciężej trenować. Ciekawe ilu by wypadło przez kontuzje mięśniowe po treningach od sztabu Atleti :D
https://x.com/neurophate_/status/1224671649259249664
4
Gdybyście mieli do wyboru Mbappe czy 7 lat młodszego Suareza, kogo byście wybrali ?
45
Arturo Vidal chce zagrać w meczu na San Mames. On by nawet ze złamaną ręką chciał zagrać :D Prawda jest taka, że go potrzebujemy. Bez jego walki o każdą piłkę w środku pola nasza obrona ma więcej szans na podarowanie przeciwnikom dogodnej okazji.
9
Yan Couto miał wczoraj podpisać umowę z City, ale teraz wiadomo, że nie osiągnęli jeszcze porozumienia, a transfer może nastąpić latem, co w zasadzie wystarczy
Abidal'owi i Bartomeu aby ponownie postarać się o tego zawodnika.
No i dali mi nadzieję :/
9
Cały Alves :D Brakuje tego świrka.
8
Ewolucja Leo na przestrzeni lat.
3
@Avada Kedavra 13 posterunek, eliksir miłości :D Znam na pamięć każdy odcinek.
0
"Często otrzymuję to pytanie (dotyczące mojej ulubionej pozycji), ale nie martwi mnie to zbytnio. Chcę po prostu grać wiele minut i będę musiał ciągle dostosowywać się do zespołu, w jednej lub drugiej pozycji. Ciężko pracuję, aby się poprawić." Szkoda, że tylu ludzi widzi go na pozycji defensywnego pomocnika, ponieważ tam nie pokaże pełni swojego potencjału.
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1224651126743666688
9
Więc to pewnie ta bardzo dobra wiadomość :D
https://mobile.twitter.com/neurophate_/status/1224645192394989568
Na + jeszcze prawdopodobnie to:
https://mobile.twitter.com/neurophate_/status/1224645534427893760
57
Tego dnia w 2004 roku Barcelona zyskała podpis najlepszej inwestycji w historii tego klubu.
https://mobile.twitter.com/brfootball/status/1224635742246395904
37
Oby zespół nie miał problemów z kreowaniem sytuacji tak jak w dwóch poprzednich spotkaniach, dwa mecze z rzędu na wyjeździe z takimi rywalami to poważny sprawdzian dla naszej ofensywy.
https://mobile.twitter.com/marcin_gazda/status/1224628668963741699
13
Dembouz, wracaj. Tak jak ktoś już tu mówił, opakować w folię bąbelkową do czasu meczu, by chociaż kilka minut złapał :D
https://mobile.twitter.com/neurophate_/status/1224622170501976064
6
Obudziła w nim bestię :D
https://mobile.twitter.com/cctv_idiots/status/1224618222575661056