Kengo
Dołączył/a: listopad 2019
ZasiedmioGóroGród
32 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Youssef En-Nesyri oficjalnie piłkarzem Sevilli. W tym momencie transfer Piątka do Sevilli wykluczony, a szanse Leganes na utrzymanie maleją. Klub z Andaluzji poinformował o zakontraktowaniu 22-letniego napastnika. Strony związały się umową ważną do 30 czerwca 2025 roku. Zgodnie z doniesieniami mediów Leganés otrzyma za niego 20 milionów euro. To rekordowa sprzedaż w historii „Los Pepineros” i jeden z największych transferów w dziejach Sevilli.
Wg mnie jest znacznie lepszą opcją niż Luuk de Jong.
https://x.com/EuroCalcioMerc1/status/1217822358616133633
16
Piłkarz z poczuciem humoru. To się ceni :D
- Mówiłem, że wyglądam jak Saint-Maximin.
0
Kiedy przyrządzisz niesmaczne jedzenie, a kot Ci nie wybaczy:
https://mobile.twitter.com/TheEuropeanLad/status/1217811800059785217
48
To już wiadomo dlaczego EV go chciał.
Atmosferić jeden :D
https://mobile.twitter.com/miguelsergio27/status/1217710770009640962
22
Ahh, nigdzie nie panuje taki klimat jak w Polsce :D
https://mobile.twitter.com/SOlechnowicz/status/1217695371532566530
12
Na tym zdj jest dwóch pomocników. Jeden to najlepszy pomocnik w naszej kadrze, a drugi to ... ?
https://mobile.twitter.com/DeJongFrenkie21/status/1217577058496405505
Edit. Tak macie rację. Drugi to Frenkie. Na twarzy ma wymalowany taki uśmiech jakby to usłyszał :D
0
Pytanie do tych, którzy oglądają mecz Barcy B. Czy tylko ja mam wrażenie, że sędzia napił się przed meczem płynu hamulcowego ? To, co on dzisiaj wyprawia na boisku to Le Kabaret.
PS. Ansu, Riqui, Setien ze sztabem na trybunach.
34
Jeden z nielicznych gwałtów, za które nie karają.
https://x.com/FutbolBible/status/1217383421628035072
6
Podobno szukamy nowej '9 ? Idealny kandydat na lata.
12
Jak myślicie, kto się najbardziej rozwinie pod wodzą Setien'a ? Firpo, Arthur, Dembele, czy może ... ?
39
Jezus Maria i wszyscy Święci ... Jak tu zachować spokój.
https://x.com/neurophate_/status/1217396671681835008
37
Ale jak to ? Messi nie strzela tylko z pola karnego ?
https://x.com/FutboIStan/status/1217179294398668802
32
To pewnie Lotek obok niego usiadł :D
0
Aż na mojej twarzy zawitał taki uśmiech jak na Avatarze ! :D
https://zapodaj.net/efe4548863418.png.html
26
Wziął się za nich. Oby na Granadę z zakwasami nie wybiegli :D
https://x.com/neurophate_/status/1217155330288898048
23
No to ... będzie ... ciekawie ...
24
Hmm ... Barca pod wodzą EV wygrała ostatnie trzy klasyki na SB odpowiednio: 3:0, 3:0, 1:0. Betis pod wodzą Setiena wygrał na SB odpowiednio: 1:0, 2:0. Jak się zaprezentuje Barca pod wodzą Setiena na SB ?
https://x.com/TrollFootball/status/1211609546575138818
27
Slanderman !
https://x.com/NoContextEPL/status/1217090565445242882
121
Oho ... Będzie się działo !
https://x.com/neurophate_/status/1217080896643379203
4
• W dniu, w którym Messi przejdzie na emeryturę będę wiecznie płakać.
• Z sympatią i podziwem dla tego, jak postrzegasz piłkę nożną.
• Robią to od 25 lat ... Jesteśmy tylko uczniami próbującymi utrwalić pomysł.
• To jest to, co lubię. Chciałbym być w tym zespole i wiedzieć, dlaczego tak się dzieje.
https://x.com/brfootball/status/1217072907836383232
47
Auć, boli ... Tak wyrażać się o Cornellà-El Prat.
https://x.com/J_Krecidlo/status/1217073717907423238
15
To mi wygląda na wyzwanie, kto ma silniejszy uścisk ręki ? :D
36
Koniecznie z dźwiękiem !
8
W PK trafiliśmy na Ibizę. Patrzcie jakiego dżokeja mieliśmy kiedyś w klubie :D
2
Jedyne, czego mi teraz potrzeba to mecz z Granadą i taki widok przed sobą.
10
Ale bomba ! Dobrze, że ten obrońca w murze nie zdążył z interwencją ✈
https://x.com/PurelyFootball/status/1217025653951823872
45
Jaki trener taki Puig :D
13
Słuchajcie, czy tylko ja się czuję tak jakbyśmy wygrali ten superpuchar ?
https://mobile.twitter.com/brfootball/status/1216846589794365445
12
A co jeśli ... BvB awansuje do następnej rundy LM, ale w końcu zwolni Favre'a i zatrudni EV. My także awansujemy i trafimy na nich. Wygramy w pierwszym meczu u siebie 4:0, a w rewanżu na Iduna przegramy pięcioma ?
4
Czyli wypada zmienić Avatar. Powrócę z nim wraz z hasłem #Setienout.