22

Szwedzka aktywistka klimatyczna Greta Thunberg zamieściła w Twitterze post, w którym skrytykowała szwajcarskiego tenisistę Rogera Federera. Sportowiec jest związany kontraktem sponsorskim z bankiem Credit Suisse, który zapewnia środki finansowe firmom wydobywającym paliwa kopalnie. [sputniknews.com]

Ona i Rapinoe to chyba najbardziej irytujący mnie duet ostatniego czasu.

0

5

Krążą słuchy, że dalej czeka pod drzwiami.
https://mobile.twitter.com/SOlechnowicz/status/1216285851585564672

19

Jeśli Xavi faktycznie zostanie trenerem Barcy w tym sezonie to w przeciwieństwie do niektórych spodziewam się większych zmian w naszej grze, choćby dlatego że każdy trener ma własną ideologię i schematy gry. Zwłaszcza jeśli spojrzymy, że ideologia gry Valverde i Xaviego to dwa odrębne bieguny.

3

Ace Ventura jakiego nie znaliście :D


1

0

Lukaku w dzisiejszym meczu na ten moment zanotował 4 kluczowe podania ! Sensi natomiast 29 celnych podań (93%) + 2/2 długie piłki + 1/1 drybling + 6/11 wygranych pojedynków ... wow.

0

@Avada Kedavra Beto Yaque

4

Mam nadzieję, że Barcelona w letnim okienku transferowym postawi wszystko na Lautaro "El Toro" Martinez'a. Jestem zwolennikiem transferów "on albo nikt". Wtedy nie szukasz opcji awaryjnych, możesz w pełni poświęcić się negocjacjom z jednym zawodnikiem/klubem/agentem. Zawodników, którzy idealnie do nas pasują pod względem stylu i charakterystyki jest nie wielu. Nie będę jasnowidzem jeśli powiem że Frenkie to był dla nas idealny transfer, ale który z transferów ostatnich lat moglibyśmy jeszcze za taki uznać ? Byłem zadowolony, kiedy usłyszałem, że Barcelona zrezygnowała z Gomez'a czy Jovic'a. Wolę mieć samego Suareza niż ryzykować z półśrodkami. Lautaro to napastnik idealny dla naszego zespołu, ma wiele wspólnych cech z Suarez'em. Szybki, kreatywny, bardzo dobrze ustawiający/zastawiający się, potrafiący uderzyć z każdej pozycji i umiejący rozegrać akcję. Mam wielką nadzieję, że Abidal z ekipą zrobi wszystko, co możliwe by zrealizować ten transfer.


3

5

Wielki fan MJ :D

1

Lazio PUK PUK ... 3 pkt straty do Interu i Juve głównie za sprawą tego gościa.


7

Dokładnie tak ...


0

7

Wrócił :D


5

Facet miałby nie wiele czasu na poukładanie tego ... czegoś.
https://x.com/neurophate_/status/1216007035541753856

0

Język, który każdy Polak rozumie :D
https://www.facebook.com/filmikiv/videos/2621688451377673/

0

WoW ... Ciekawe jak by się odnalazł w nowym świecie bez Hakana i Suso.


https://x.com/freepiotsaw/status/1215614283670835200

1

Jeśli ktoś nie oglądał wczorajszego meczu to tak to wyglądało.
https://mobile.twitter.com/brfootball/status/1215424523693985792

3

Postarajmy się wyciągnąć jakieś +++ z tego meczu. Spójrzmy na statystyki: 72% posiadania piłki, 9 celnych strzałów, 73 do 25 w niebezpiecznych atakach. Atleti w zasadzie wszystko, co miało to wykorzystało + dopisało im niesamowite szczęście przy tych dwóch anulowanych bramkach. Dwie bramki straciliśmy po 80 minucie (w tym jedną z karnego). Nie możemy powiedzieć, że zagraliśmy fatalne spotkanie. Chciałbym oglądać taką grę w następnych meczach.
https://x.com/FootyHumour/status/1215398202872078337

0

I sezon - Rzym
II sezon - Liverpool
III sezon- Dżudda
Jest co raz lepiej :D

0

Szkoda tych kibiców ... Ale nie ma tego złego, limit frajerskich wykluczeń z walki o trofeum na ten sezon wyczerpany.
https://mobile.twitter.com/FCBarcelona/status/1215388373734633474

1

Simone, gdy widzi Griezmanna chcącego się zakraść do szatni Atleti.
https://mobile.twitter.com/FootyHumour/status/1215386466978869250

4

Kasa misiu, kasa ... Z wypiekami na policzkach czekam na mecze ligowe na 4 kontynentach.
https://mobile.twitter.com/J_Krecidlo/status/1215377188188491776

6

Żyjemy w pięknych czasach. Niedługo Superpuchar Hiszpanii będę rozgrywany w Japonii, a udział będzie brało pierwsze 8 drużyn z La Ligi. Co fani Barcy myślą o Valverde ?
https://mobile.twitter.com/FootyHumour/status/1215378249364246550

3

Może konkurować z wolnym przeciwko The Reds.
https://mobile.twitter.com/FCBarcelona/status/1215303610302595073

6

Złoto, koniecznie z dźwiękiem :D
https://x.com/SwearingSport/status/1215254888076267522

0

Został wygryziony przez Piątka w Milanie, pół roku później wraca do Serie A reprezentować barwy Fiorentiny.

2

Szacun dla kamerzysty :D


11

Kiedyś czytałem, że Azjaci zaczynają uczyć dzieci gry w tenisa stołowego od 3 roku życia, więc takie filmy już nie robią na mnie większego wrażenia :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?