10

3

Margot ... Złote Globy, a ona na luzaku, ręce w kieszeniach :D
https://mobile.twitter.com/bestofmargoh/status/1213974463332716545

35

Jezus Maria i wszyscy Święci, ale sobie przeskrobał :D Amerykański kiss cam. Wszyscy myśleli, że facet kuca by się oświadczyć i zaczęli bić brawo, a on ... wiąże buta. To trochę tj z naszym Valverde. Wszyscy myślą, że on kuca by lepiej obserwować sytuację na boisku, a on za każdym razem sprawdza sznurowanie.
https://mobile.twitter.com/barstoolsports/status/1213155725016518662

2

9 450 km od Anfield fani Liverpoolu spotkali się w klubie w Tokio, aby oglądać debiut Takumi Minamino w LFC. Co za atmosfera !

7

Alena w swoim pierwszym meczu w Betisie rozegrał 9 (+5) minut. Zanotował: 5 celnych podań (83%), 1/1 drybling i 1/1 wygrany pojedynek. Oby uzbierał jak najwięcej min.
https://x.com/SzaszakH/status/1213768842343780353

7

Koguty pierwsze tracą bramkę. Nic nowego. Za Jose nie mają kłopotów ze strzelaniem ale defensywa to ich największa bolączka.


1

@Rewolucja123 Bo u niektórych to największe / jedyne hobby.

1

Ileż poruszenia wywołało to zdj w gronie gospodyń domowych. Nie mówię o drugim miejscu Roberta, a o stylizacji jego żony [...]

16

Gość jeszcze lepiej stoi z kondycją niż nasz Arthur :D

15

Chyba ktoś już miał dość po wczorajszym meczu :D


9

3

3

Hmm, coś mi to przypomina.
https://mobile.twitter.com/SwearingSport/status/1213583678766485504
PS. Reinier jedną nogą w Realu...

4

I co widzę po meczu ? Uśmiechniętego Valverde ściskającego rękę Abelardo. A zaraz usłyszymy, że to my stworzyliśmy więcej sytuacji do strzelenia bramki i gdyby mecz potrwał dłużej to byśmy wygrali.
https://mobile.twitter.com/brfootball/status/1213579072942551041/photo/1

1

Może to dobrze, że Riqui dzisiaj nie gra. Po co ma grać o posadę kucającego mistrza, przyczajonego taktyka.

0

Nie lubię meczy Barcelony z Espanyolem na wyjeździe. Zwłaszcza w erze Ernesto Valverde. Aż mnie skurcz jakiś łapie gdy wymawiam to imię i nazwisko. Gramy z rzeźnikami, nie ważne kto jest ich trenerem. Sędzia ma klapki na oczach i dał jedną żółtą kartkę. Jeśli nie zaczniemy i my grać agresywnie i z większą intensywnością to nie ma mowy o zwycięstwie.

0

Znowu muszę to napisać, bez fajerwerków nie wygramy.
https://mobile.twitter.com/FootyHumour/status/1213559649825443842

0

Ancelotti wyjawił swój sekret na pokonanie Liverpoolu. "Strzelić więcej goli".
https://mobile.twitter.com/Braydenjwh/status/1213524496474427392

5

Kto by pomyślał, że Garecik ma aż taką grzywę.
https://mobile.twitter.com/brfootball/status/1213495392718983168

10

Wszystkie 91 goli z rekordowego sezonu Leo (w sumie to on w każdym sezonie ma jakiś nowy rekord). Gość strzelał czym się tylko dało. GOAT.
https://mobile.twitter.com/MessiClass10i/status/1213408641447010304

0

Jaka poza Take Kubo hahaha :D Taka typu: Jak nie jesteś pijany to zrób jaskółkę :D


38

3

Gęsiego panowie, gęsiego. Wtapiamy się w tłum.


4

4

0

21

14

Jezus. Polska. Lech Poznań. Smuda. W tej kolejności :D


63

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?