Kengo
Dołączył/a: listopad 2019
ZasiedmioGóroGród
32 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Bardzo smutny widok.
https://mobile.twitter.com/TrollFootball/status/1214103098274136066
3
Margot ... Złote Globy, a ona na luzaku, ręce w kieszeniach :D
https://mobile.twitter.com/bestofmargoh/status/1213974463332716545
35
Jezus Maria i wszyscy Święci, ale sobie przeskrobał :D Amerykański kiss cam. Wszyscy myśleli, że facet kuca by się oświadczyć i zaczęli bić brawo, a on ... wiąże buta. To trochę tj z naszym Valverde. Wszyscy myślą, że on kuca by lepiej obserwować sytuację na boisku, a on za każdym razem sprawdza sznurowanie.
https://mobile.twitter.com/barstoolsports/status/1213155725016518662
2
9 450 km od Anfield fani Liverpoolu spotkali się w klubie w Tokio, aby oglądać debiut Takumi Minamino w LFC. Co za atmosfera !
7
Alena w swoim pierwszym meczu w Betisie rozegrał 9 (+5) minut. Zanotował: 5 celnych podań (83%), 1/1 drybling i 1/1 wygrany pojedynek. Oby uzbierał jak najwięcej min.
https://x.com/SzaszakH/status/1213768842343780353
7
Koguty pierwsze tracą bramkę. Nic nowego. Za Jose nie mają kłopotów ze strzelaniem ale defensywa to ich największa bolączka.
1
@Rewolucja123 Bo u niektórych to największe / jedyne hobby.
1
Ileż poruszenia wywołało to zdj w gronie gospodyń domowych. Nie mówię o drugim miejscu Roberta, a o stylizacji jego żony [...]
16
Gość jeszcze lepiej stoi z kondycją niż nasz Arthur :D
15
Chyba ktoś już miał dość po wczorajszym meczu :D
9
Taktyk :D widać że profesjonalista.
https://mobile.twitter.com/FootballlTrolls/status/1210311902636761098
3
Dwa typy treneiro :D
https://mobile.twitter.com/FootballlTrolls/status/1213180829448450048
3
Hmm, coś mi to przypomina.
https://mobile.twitter.com/SwearingSport/status/1213583678766485504
PS. Reinier jedną nogą w Realu...
4
I co widzę po meczu ? Uśmiechniętego Valverde ściskającego rękę Abelardo. A zaraz usłyszymy, że to my stworzyliśmy więcej sytuacji do strzelenia bramki i gdyby mecz potrwał dłużej to byśmy wygrali.
https://mobile.twitter.com/brfootball/status/1213579072942551041/photo/1
1
Może to dobrze, że Riqui dzisiaj nie gra. Po co ma grać o posadę kucającego mistrza, przyczajonego taktyka.
0
Nie lubię meczy Barcelony z Espanyolem na wyjeździe. Zwłaszcza w erze Ernesto Valverde. Aż mnie skurcz jakiś łapie gdy wymawiam to imię i nazwisko. Gramy z rzeźnikami, nie ważne kto jest ich trenerem. Sędzia ma klapki na oczach i dał jedną żółtą kartkę. Jeśli nie zaczniemy i my grać agresywnie i z większą intensywnością to nie ma mowy o zwycięstwie.
0
Znowu muszę to napisać, bez fajerwerków nie wygramy.
https://mobile.twitter.com/FootyHumour/status/1213559649825443842
1
No cóż ...
https://mobile.twitter.com/neurophate_/status/1213563499105980418
0
Ancelotti wyjawił swój sekret na pokonanie Liverpoolu. "Strzelić więcej goli".
https://mobile.twitter.com/Braydenjwh/status/1213524496474427392
5
Kto by pomyślał, że Garecik ma aż taką grzywę.
https://mobile.twitter.com/brfootball/status/1213495392718983168
10
Wszystkie 91 goli z rekordowego sezonu Leo (w sumie to on w każdym sezonie ma jakiś nowy rekord). Gość strzelał czym się tylko dało. GOAT.
https://mobile.twitter.com/MessiClass10i/status/1213408641447010304
0
Jaka poza Take Kubo hahaha :D Taka typu: Jak nie jesteś pijany to zrób jaskółkę :D
38
Vamos Carles !
https://x.com/neurophate_/status/1213417924641402881
3
Gęsiego panowie, gęsiego. Wtapiamy się w tłum.
4
Na farcie mu siadło :D
https://mobile.twitter.com/FCBarcelona/status/1213396346209755136
4
Z dźwiękiem ;) Animal WWE.
https://mobile.twitter.com/90sWWE/status/1213267417624920066
0
Szacun dla tego poety :D
https://mobile.twitter.com/gallagher_johnp/status/1213107855953465345
21
WOW. A u nas zima na Wielkanoc.
https://mobile.twitter.com/EarthPix/status/1207088134279831563
14
Jezus. Polska. Lech Poznań. Smuda. W tej kolejności :D
63