12

Porównanie Rodrygo i Ansu w La Lidze:

• Rodrygo jest starszy o 1 rok, 10 miesięcy i 22 dni.
• Rodrygo zagrał w 10 meczach La Ligi (w 6 w podst. składzie). Ansu zagrał w 10 meczach La Ligi (w 3 w podst. składzie).
• Rodrygo rozegrał 513 min. Ansu rozegrał 336 min.
• Rodrygo zanotował 2 gole. Ansu zanotował 2 gole i 1 asystę.
• Rodrygo miał udział przy bramce śr. co 257 min., a Ansu co 112 min.
• Rodrygo jest częściej przy piłce (śr. 36.6 vs 27.0) i ma większy % celnych podań (śr. 91% vs 79%).
• Rodrygo ma słabsze liczby jeśli chodzi o drybling (0.7 vs 1.1) i wygrane pojedynki (35% vs 41%).

Oglądałem wszystkie występy Fatiego w FCB i większość Rodrygo w barwach Realu. Fati szuka gry ofensywnej w każdej możliwej sytuacji. Rodrygo to odległy biegun. Woli czasem zagrać na alibi, ze strzałem woli poczekać aż natrafi się dogodna sytuacja. Dobrze obrazują to ich liczby.

Porównałem ich osiągnięcia tylko z La Ligi, ponieważ tu mają tych samych rywali. Opinię, kto jest lepszy i kogo wolelibyście mieć w swojej drużynie pozostawiam wam.


2

Best moments 2010-2019. Znajdźcie wolny kwadrans, załadujcie ten film w HD i delektujcie się. Warto sobie przypomnieć, jak Real Madryt szedł jak burza w lidze dopóki nie natrafił na Team Guardioli. Ich reakcje bezcenne :D

25

Statystyki z tego sezonu La Ligi + Ligi Mistrzów:
• Ansu Fati - 426 min. - 3 gole + 1 asysta - udział w bramce śr. co 107 min.
• Carles Perez - 574 min. - 2 gole + 2 asysty - udział w bramce śr. co 144 min.
Tak na marginesie dodam, że Ci zawodnicy rzadko występowali w pierwszym składzie. Oby nigdy więcej Princów Boatengów.


2

19

Pepe + Lacazette + Auba + Ozil. Jeśli ten kwartet złapie formę to Kanonierzy pod wodzę Artety mogą nabić multum bramek do końca sezonu.
https://x.com/FootyHumour/status/1212489983996678145

5

Ma cela Antoine.

3

Niebawem znów o nim usłyszymy :D
https://x.com/neurophate_/status/1212506889810010114

0

Ładny widok :) Zauważyliście, że wśród topowych trenerów tylko Guardiola jest łysy ? (^^)


2

Cały Jose Mourinho :D
https://mobile.twitter.com/brfootball/status/1212427598204039168
Pytanie do publiczności, ile błędów dzisiaj Gurdiola wytknie VAR'owi ? :D

5

5

1

1

Prawdopodobnie jego ostatnie trofeum w roli profesjonalnego piłkarza.
https://mobile.twitter.com/brfootball/status/1212306365739339776

8

3

17

Dobry facet z tego Donejtana :D
https://zapodaj.net/93260d3047339.jpg.html

6

Przypadkowo natrafiłem na ten post (:D) i przypomniał mi obraz Scarlett w krótkich włosach. Jeśli chodzi o moją opinię to jestem wrogiem tego trendu u kobiet jakkolwiek to nie zabrzmi. Kiedy widzę kobietę w krótkich włosach od razu przed oczami mam Rapinoe i jej apel :/ Jaka jest wasza opinia ?

22

Antonio Mohamed obiecał synowi, że po karierze zawodowej wróci do ulubionego klubu swojego syna Monterrey CF, aby wygrać ligę meksykańską. W 2006 roku jego syn zmarł w wypadku samochodowym. 2 dni temu Mohamed wygrał mistrzostwo z Monterrey. Piłka nożna to więcej niż gra ...


6

6

Dziś swe urodziny obchodzi Sir Alex. Wszystkiego najlepszego !
https://mobile.twitter.com/TheManUtdWay/status/1211813911235899392

4

Ciekawe czy nawet taka jedenastka by zatraciła styl przy Valverde. Z drugiej strony prawie taka sama zdobyła ostatni tryplet.
https://mobile.twitter.com/neurophate_/status/1211925636215975936

15

Ale z niego dzik się zrobił w przeciwieństwie do sylwetki z przed dwóch złotych piłek :D
https://mobile.twitter.com/TheEuropeanLad/status/1211784295695687680

7

Tibo zaliczył udaną interwencję na meczu NBA :D
https://mobile.twitter.com/brfootball/status/1211754330505633792

8

Grizzly są szczególnie niebezpiecznie z powodu siły ich ugryzienia. Podobno ich zgryz może zniszczyć kulę do kręgli. Są w hibernacji przez 5-7 miesięcy rocznie i ponoć nieźle tańczą :D


2

4

Zaha: będę odpoczywał z synem przed TV.
Też Zaha:
https://mobile.twitter.com/NoContextEPL/status/1211692607946067969

0

4

Lepszy niż seniorzy w The voice of Poland :D


3

Aż uśmiech się pojawił na twarzy :D Taką linię: Busi/Rakietic + de Jong + Puig może będziemy mieli przyjemność zobaczyć niebawem.
https://x.com/ViscaBarca1233/status/1211654068076261377

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?