Kengo
Dołączył/a: listopad 2019
ZasiedmioGóroGród
32 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
A co jeśli ... BvB awansuje do następnej rundy LM, ale w końcu zwolni Favre'a i zatrudni EV. My także awansujemy i trafimy na nich. Wygramy w pierwszym meczu u siebie 4:0, a w rewanżu na Iduna przegramy pięcioma ?
4
Czyli wypada zmienić Avatar. Powrócę z nim wraz z hasłem #Setienout.
2
Cholo, gdyby nie Twoja wola walki i przebiegnięcie przy linii bocznej prawie tylu km co Twoi piłkarze nie bylibyśmy świadkami tak radosnych newsów.
2
Początek dnia: oby zwolnili Valverde, oby w lecie ściągneli Martineza i Neymar'a.
Koniec dnia: Valverde zostaje, w lecie przychodzi Vela i Willian Jose.
[W stylu Bartka.troll]
0
Pamiętacie Bad Boys 2 ? Patrzcie jak się chłopak wyrobił.
https://mobile.twitter.com/TrollFootball/status/1216762542514561025
0
Czyżby jutro dwie sesje treningowe z Pimientą ?
https://mobile.twitter.com/brfootball/status/1216744804656328715
3
Frajdej, na jakie peryferie muzyki Ty go sprowadziłeś.
https://mobile.twitter.com/acmilan_com_pl/status/1216718690420428802
0
Przestańcie już grzać cały czas o tym zwolnieniu, bo jeśli się okaże, że zostaje to LR padnie na kilka godzin. W sumie ... jeśli się okaże, że został zwolniony to LR też padnie :D Tak zmieniając temat, jedyna drużyna zwolna pyknąć Liverpool w tym sezonie i to z fajką w ustach :D
https://mobile.twitter.com/TrollFootball/status/1216707198228713472
6
EV - o tym, że klub chce rozwiązać z nim kontrakt dowiedział się z mediów. Jest bardzo popularny na Twitterze, IG, Fb ale w 90% dzięki hasztagowi #Valverdeout. Wiadomo, że większość z nas chce zwolnienia EV, ale jak musi się obecnie czuć ten facet ? Bądź co bądź nie robi nam wszystkim na złość. To zarząd powinien być dotknięty przez ten cały wylew internetowego bólu pewnej części ciała. To on wybrał trenera nie pasującego do tej drużyny. Idzie sobie taki Erneścik na spacer, widzi kibiców i ich piorunujące spojrzenia w jego stronę. Co sobie może myśleć ?
1
Nie jestem przesądny, ale zalecam wszystkim przypomnieć sobie ilu trenerów w ciągu ostatnich 2-3 sezonów otrzymywało łatkę w mediach typu #Wengerout, a potem było #Wengerback? Przestroga. To by się nam teraz przydało. Wyobraźcie sobie LR za 4 miesiące, a tam w co drugim poście #Valverdeback [...]
4
Ernesto zostaje.
Bartomeu:
0
@lukas10 Niby ma 32 lata, gra w drugiej lidze francuskiej, ale obskoczy Ci wszystkie pozycje w ataku i nie będzie narzekał na ławkę. Może zarząd na niego poleci o.O
0
To ja spadam, elo.
0
"Wiem, jak to jest ... ale wiem też, że dzięki sile i pasji jesteś silniejszy niż wcześniej. Do zobaczenia w Europie, naprzód Nicoló ! " Arek chyba wie o tym najlepiej z europejskiego topu.
1
Ktokolwiek słyszał ? Ktokolwiek wie czy to nie fake ? Ale kawał bydlaka ...
https://x.com/funnycoolinters/status/1216560601822048256
1
Wczoraj podałem informację o tym, że szwedzka aktywistka klimatyczna Greta Thunberg chce zmusić Rogera Federera do zerwania kontraktu z Credit Suisse. Jest odpowiedź sportowca.
– Bardzo poważnie podchodzę do skutków i zagrożeń związanych ze zmianami klimatu, szczególnie gdy wraz z rodziną przybywam w Australii pośród zniszczeń spowodowanych pożarami. Mam wielki szacunek i podziw dla młodzieżowego ruchu klimatycznego – powiedział Federer.
Dodał, że jest wdzięczny młodym działaczom za zachęcanie wszystkich do zbadania ich zachowań i działania w oparciu o innowacyjne rozwiązania. Podkreślił też, że wykorzystuje w tym celu swoją sławę.
– Doceniam przypomnienia o mojej odpowiedzialności jako osoby prywatnej, sportowca i przedsiębiorcy. Jestem zaangażowany w wykorzystywanie tej uprzywilejowanej pozycji do prowadzenia dialogu w ważnych sprawach z moimi sponsorami – oświadczył Federer. [dorzeczy.pl]
Poczekajmy tydzień i zobaczymy, na kogo tym razem trafi Greta.
8
Uważajcie na drogach.
https://mobile.twitter.com/Polsport/status/1216607521147957249
5
Uwielbiam Messiego, uwielbiam Guardiolę, ale ciężko się z tym nie zgodzić :D
https://mobile.twitter.com/TrollFootball/status/1216648829472145409
13
Morata sam na sam z bramkarzem.
Valverde:
https://mobile.twitter.com/TrollFootball/status/1216637472840372226
PS. Zmieniłem Avatar, ten chyba lepiej pasuje do obecnej sytuacji :D
2
Belgia na Euro: Courtois + De Bruyne + Mertens + Lukaku + Hazard + Witsel + doświadczeni zawodnicy i młode, nieoszlifowane diamenty ... Niezła paka.
9
Bądźmy szczerzy - Ronaldo już nie gra tj. ~3-4 lata temu ale wciąż w wielu meczach prezentuje się na poziomie klasy światowej. W ostatnim meczu z Cagliari: 3 gole, 6/6 udanych dryblingów, 41 celnych podań (87%), 2 kluczowe podania, 8/9 wygranych pojedynków.
https://x.com/hashtagtweets_/status/1216466412425895938
0
Valverde to jest chłop: jedni dziękują za puchar, drudzy proszą by sp-------- :D
6
Chcę być obiektywny, ale jak można mieć szacunek do tej drużyny ? Idą po puchary "po trupach". Tam kogoś przepchną, tam kogoś sfaulują, tam sędzia oślepnie.
https://x.com/FootyHumour/status/1216464501186363392
1
Real, który ma za sobą jeden z najgorszych sezonów ostatnich nastu lat zostaje zaproszony na turniej i w taki sposób wygrał puchar szejka :D Jak może mieć w takiej sytuacji szacunek do nich ?
4
OFICJALNIE ! REAL MADRYT ZDOBYWCĄ PUCHARU ARABII SAUDYJSKIEJ !
Wait ...
Superpucharu Hiszpanii !
5
Chcieliście to macie ... Valverde wypadł z gry.
0
Ktoś tu dopiero pisał, że Demiral najprawdopodobniej wygryzł De Ligt'a. Vodoo ? Nie wiem. Ale jednak pogra sobie blondynek :D
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1216451068990754816
9
> Atletico wygrywa Superpuchar.
> EV zostaje zwolniony.
> Pimienta obejmuje zespół do końca sezonu.
> Nasz styl radykalnie się zmienia.
> Pimienta wprowadza do pierwszej drużyny Puig'a i daje minuty Araujo, Collado, Abe w pucharze.
> Wygrywamy ligę.
> Osiągamy półfinał LM.
> Obudziłem się ...
6
Wyobrażacie sobie naszą linię pomocy: Frenkie + Arthur + de Bruyne | linię ataku: Lautaro + Neymar + Messi ? Tak wiem, rozmarzyłem się. Od ostatniego sezonu często mi się to zdarza.
12
Kevin De Bruyne w tym sezonie BPL:
* 7 goli + 12 asyst
* Śr. 3.7 kluczowych podań na mecz
* Śr. 44 celne podania na mecz (81%)
* Bezpośredni udział przy bramce śr. co 86 min.
Wartość: 155 M Euro. Dane wg Sofascore.
Gość przerósł tą ligę, szaleństwo.