Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Herato Tak. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@DaPi Conte go doszlifował.
0
Lukaku kolejny tydzień w formie. Niesamowicie się rozwinął w Interze.
5
Trawa jest zielona, a kosiarki są dwie.
Xavi
15
@BarcaInfo Prezydent i dwóch kandydatów.
70
A więc to kibice byli problemem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@DonMatteo901 Typiara wjeżdża na pełnej, a on się zastanawia, czy strzelić.
...i jeszcze ten narwany w tle. :D
0
Uchwycone podczas wczorajszego meczu. Złoto! :D
https://i.imgur.com/S7iZMOB.jpg
8
@Ojciec5tkidzieci Nie chcesz pisać pochwał na temat Koemana? Dostaniesz bana i sam się wykluczysz, proste i logiczne. xD
2
Madryt już pewnie ma pełno. :D
2
@Comentateiro Ja mógłbym przedstawić, ale w innej drużynie.
0
@Rewolucja123 Ja bym podał do tego na samej górze i biegł do linii, żeby wrzucić/podać dołem do wbiegającego.
10
Font w końcu pokazał swój projekt.
https://x.com/Kowal___30/status/1364536657786122241
7
Klasyk.
"W jakim kraju leży Madryt?
- Madryt? Wydawało mi się, że we Włoszech."
Oby dziś tak było. ;-)
7
@pt9 Jak to nie? Manchester United, Chelsea, Inter, to były absolutnie topowe drużyny.
0
@katalonczyk987 Zaraz jakiś ramblowy lekarz się pojawi i doradzi. ;)
O, mówiłem. :D
6
Czasami spojrzawszy na konkretną drużynę, od razu widać, że jest w niej potencjał. Tak było z erą Guardioli - początek dość kiepski, ale z każdym kolejnym miesiącem było widać postępy w grze, atmosferze i przygotowaniu fizycznym.
Teraz? Początek fatalny, jakieś głupie gadki o przebudowie (Pep też przebudowywał drużynę po odejściu Ronaldinho i Deco, robiąc to w kilka miesięcy), okresy przejściowe i dawanie szansy...
Barcelona to nie jest szkoła podstawowa nr. 69 imienia Francisco Trincao, tylko poważna instytucja, która musi wygrywać wszystko, a jedyne potknięcia mogą się zdarzać CZASAMI w meczach pokroju El Clasico, czy z mocarnymi ekipami, typu PSG, MC, Bayern, oczywiście też nie bez walki.
Podsumowawszy, cieszę się, że zbliżamy się do określonych rozstrzygnięć wyborczych, gdyż sądzę, iż pociągną one odpowiednie mechanizmy w dobrą stronę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@wojopancer W tym okresie nie mieliśmy żadnego, więc trudno powiedzieć.
9
Jak Laporta wygra, to bierze Haalanda. Zapiszcie te słowa.
9
Za dwa tygodnie o tej porze będziemy już znali wynik wyborów na prezesa FC Barcelony.
1
@Avatarr Tam, gdzie teraz. Jedyny trener, który mógłby tu cokolwiek zrobić, to Nagelsmann. Ale musiałby przy okazji budować nową drużynę.
10
@Batys Szczerze mówiąc trudno już znaleźć drużynę, która by nas nie ograła, heh.
13
@Batys Przecież Ronaldo u nas nie gra.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@jacobFCB Mercedes CLK.
0
@vangoor Puchar Gampera dopiero w sierpniu.
0
@klopx Może jednak dest... yyy, to znaczy jest. :)
0
@Mixtape Dobrze, że nie powiedział "rozumie".
3
@Quavosk 3/10. Koeman jest chyba pierwszym trenerem od dłuższego czasu, który przegrał praktycznie wszystkie mecze z dobrymi przeciwnikami.
0
@busquets5 Sprzedać? Przecież my jeszcze dopłaciliśmy do tego 'transferu'.