0

@Herato Tak. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@DaPi Conte go doszlifował.

0

Lukaku kolejny tydzień w formie. Niesamowicie się rozwinął w Interze.

5

Trawa jest zielona, a kosiarki są dwie.

Xavi

15

@BarcaInfo Prezydent i dwóch kandydatów.

70

A więc to kibice byli problemem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@DonMatteo901 Typiara wjeżdża na pełnej, a on się zastanawia, czy strzelić.

...i jeszcze ten narwany w tle. :D

0

Uchwycone podczas wczorajszego meczu. Złoto! :D

https://i.imgur.com/S7iZMOB.jpg

8

@Ojciec5tkidzieci Nie chcesz pisać pochwał na temat Koemana? Dostaniesz bana i sam się wykluczysz, proste i logiczne. xD

2

Madryt już pewnie ma pełno. :D

2

@Comentateiro Ja mógłbym przedstawić, ale w innej drużynie.

0

@Rewolucja123 Ja bym podał do tego na samej górze i biegł do linii, żeby wrzucić/podać dołem do wbiegającego.

10

Font w końcu pokazał swój projekt.

https://x.com/Kowal___30/status/1364536657786122241

7

Klasyk.

"W jakim kraju leży Madryt?
- Madryt? Wydawało mi się, że we Włoszech."

Oby dziś tak było. ;-)

7

@pt9 Jak to nie? Manchester United, Chelsea, Inter, to były absolutnie topowe drużyny.

0

@katalonczyk987 Zaraz jakiś ramblowy lekarz się pojawi i doradzi. ;)
O, mówiłem. :D

6

Czasami spojrzawszy na konkretną drużynę, od razu widać, że jest w niej potencjał. Tak było z erą Guardioli - początek dość kiepski, ale z każdym kolejnym miesiącem było widać postępy w grze, atmosferze i przygotowaniu fizycznym.
Teraz? Początek fatalny, jakieś głupie gadki o przebudowie (Pep też przebudowywał drużynę po odejściu Ronaldinho i Deco, robiąc to w kilka miesięcy), okresy przejściowe i dawanie szansy...
Barcelona to nie jest szkoła podstawowa nr. 69 imienia Francisco Trincao, tylko poważna instytucja, która musi wygrywać wszystko, a jedyne potknięcia mogą się zdarzać CZASAMI w meczach pokroju El Clasico, czy z mocarnymi ekipami, typu PSG, MC, Bayern, oczywiście też nie bez walki.

Podsumowawszy, cieszę się, że zbliżamy się do określonych rozstrzygnięć wyborczych, gdyż sądzę, iż pociągną one odpowiednie mechanizmy w dobrą stronę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@wojopancer W tym okresie nie mieliśmy żadnego, więc trudno powiedzieć.

9

Jak Laporta wygra, to bierze Haalanda. Zapiszcie te słowa.

9

Za dwa tygodnie o tej porze będziemy już znali wynik wyborów na prezesa FC Barcelony.

1

@Avatarr Tam, gdzie teraz. Jedyny trener, który mógłby tu cokolwiek zrobić, to Nagelsmann. Ale musiałby przy okazji budować nową drużynę.

10

@Batys Szczerze mówiąc trudno już znaleźć drużynę, która by nas nie ograła, heh.

13

@Batys Przecież Ronaldo u nas nie gra.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@jacobFCB Mercedes CLK.

0

@vangoor Puchar Gampera dopiero w sierpniu.

0

@klopx Może jednak dest... yyy, to znaczy jest. :)

0

@Mixtape Dobrze, że nie powiedział "rozumie".

3

@Quavosk 3/10. Koeman jest chyba pierwszym trenerem od dłuższego czasu, który przegrał praktycznie wszystkie mecze z dobrymi przeciwnikami.

0

@busquets5 Sprzedać? Przecież my jeszcze dopłaciliśmy do tego 'transferu'.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?