0

Hej mam pytanie do graczy League of legends xD:
Dlaczego ci co w to grają tak napier*alają myszką? Serio, jak jestem przy kimś kto w to gra to słyszę tylko jak napieprza myszką. Myszka ma jakies znaczenie w tej grze? Z tego co wiem to tam się nie strzela jak w cs go lub coś to nie wiem z czego to wynika xDdD

0

Fati zmienił fryzurę. Już go nie lubie

0

Ej banki wymieniają podarte pieniądze ze darmo ?

2

@doc dam radę, jestem bardzo ambitny i jeżeli czegoś chce to zawsze to zrobię, chyba że gra Barcelony podczas moich studiów mnie doprowadzi do depresji, to będzie ciężko:(

0

Ej jak myślicie. Warto poświecić tyle lat nauki jeśli idzie się na medycynę? 5 lat studiów +1 rok stażu +specjalizacja od 2-4,5 lat to trochę dużo, jednak praca po tym może być całkiem niezła. Ale nie wiem, bo jednak długo się trzeba uczyć.

0

Ale jestem zmęczony. Jeszcze tylko niemiecki i mogę se wyjść na miasto coś zjeść fajnego :D cały dzień na to czekam

0

H3ra K0ka ha$h LSD
Płomyk w sercu bez przerwy się tli
LSD h3ra k0ka i ha$h
Pokaż kotku, co w środku tam masz :D

25

I znów powrót do codzienności…

1

Która generacja corvetty wam się bardziej podoba, c7 czy c8?

0

@Ojciec5tkidzieci autokorekta sry.

0

@EsteBlanco Odezwali się humaniści XD. Jakby ja mam wywalone na interpunkcje a w mojej wypowiedzi mam na myśli to, że po co mi jakaś literatura czy daty skoro to mi nie będzie potrzebne na medycynie ani w ogóle w zyciu lmao

1

Po co mi taki polski czy historia skoro jestem na biolchemie. Czemu Polska edukacja jest tak zjebana. W wielu państwach można sobie w szkole średniej wybrać przedmioty które chcemy się uczyć a w tym biednym kraju jak zwykle musi być wszystko na odwrót tylko po to aby utrudnić życie i wkur*ić człowieka

2

@Wiktoria13 Tylko luuk za depaya i będzie gicior ;)

0

@BombowiecKrawczyk co napisałeś bo nie rozumiem

3

@Jakub1513 dlaczego władcę pierścieni kręcono w nowej Zelandii? Bo w USA nie mieli dwóch wież ;)

0

O co chodzi. Dlaczego każdy pisze o polityce? Nikt nie rozważa o meczu ?

0

Zawsze chciałem to sprawdzić:
Czy jak napisze hera koka hasz LSD to usuną mi komentarz ?

0

@MeMyselfAndI to jest powszechny mem w sieci, nie chce mi się tego tłumaczyć Xd

0

@MeMyselfAndI godzina papieska

0

Dlaczego mój kot ociera się o mnie gdy robię se kanapkę. I tak nic mnie nie pocieszy po dzisiejszym zjebanym dniu

0

@Kurkmen sam się uczyłem. Mejoza to prosty temat wiec nie było trudno

1

Poszedłem się uczyć biologii z nadzieją, że jak skończę i zobaczę wynik to zobaczę przegrywający Real. Przeliczyłem się. Beznadziejny ten dzień :D

0

2137
:DDDDDD

0

@Pilka_jest_okragla mądrego to fajnie posłuchać :D

0

@tbas Fakt, ale ich strata i tak mnie zadowoli hehe

2

@Barca1922 właśnie tez nie rozumiem. Przecież nie można oczekiwać od jeszcze niedoświadczonego 17-latka że każdy mecz będzie kerował. Ja go podziwiam za tę jego wole walki. Wierzę, że mimo wszystko wyciągnie z tego wnioski i gavi i xavi, i nie będą popełniać już takiego błędu. Przecież dopiero się uczą

0

@DonAndrzejos Nadzieja w realu żeby stracił punkty ;)

0

Nadzieja w realu że poprawi dziś humor ;)

0

Barca obsrala galoty w końcówce. Xavi mógł zmienić gaviego jeszcze przed tym jak dostał czerwo. Przez to nerwówka i nieodpowiedzialne zagrania No i strata gola, a szkoda bo mogli temu zapobiec i dowieźć wygraną do końca

0

Mogli się spokojnie utrzymać a nie tylko faule i gra na czas…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?