3

Nie mogę się doczekać Meczu Barcelony

0

Oglądaliście Arcane? Podobało wam się ?

1

@tristan87 szlachty już nie ma wiec won do pracy nierobie :)

0

Co tam mordeczki. Jak w pracy

0

Od kogo z was jest młodszy fati ? Ode mnie jest starszy o 4 lata

1

Jak by ktoś się denerwował, to polecam zagrać w lige. Najlepiej ezem na ADC. Fajna postać, fajnie się nim gra, polecam

2

Można wyłączyć ;)

1

@Danny Gaucho ja nie mogę.. jak nie wiesz co to znaczy to nawet nie odpisuj bo się ośmieszyłeś troszeczkę

0

@Kidd Hari pota i Komnata tajemnic

0

Robicie dni na snapie? Jaki jest wasz rekord?

1

@Adi123456789 to nie miało byc śmieszne po prostu stwierdzam fakty ¯\_(ツ)_/¯

0

Ansu fati ma więcej goli niż messi w tym roku
Ansu>>>messi

1

Mam zdalne od poniedziałku a nie mam kwarantanny bo jestem zaszczepiony ez warto się szczepić bo szczepionka oddaje

0

@Rewolucja123 to ty ważyłeś 135kg ?

3

3 najfajniejsze moim zdaniem zaklęcia z hari poty:
-Sektum sempra
-Expelliarmus
-Avada kedavra
A wasze ?

1

Obudźcie mnie jak barca będzie grała. Papa

0

@Cwaniak4 No tera się spieprzyla ale wcześniej była ładna w powiecie oleśnickim

0

U mnie we wrocku ładna pogoda xD

0

Co tam la bamba u was słychać gdzie pracujecie?

7

@Gopee ty chyba meczu nie oglądałeś kolego

2

Najważniejsze że barcelońska młodzież pozostawiła serducho na boisku

0

@DaPidejpi Ok boomer

0

Ale zwróćcie uwagę na to, że w ligowym meczu już byśmy punkt mieli ;)

0

@Irmscher10 Gościu on ma chyba 17 lat, gra dopiero kilka meczy, myślisz że on będzie naszym drugim neymarem? Jak tak to pier*olnij się w ten łep i idź do PL albo do Bundesligi. Lepiej, aby przynajmniej próbował coś zrobić, aniżeli był statyczny przez cały mecz. On dopiero się uczy. Narazie przeciwko słabszym rywalom może się uczyć. Ja w nim widzę potencjał.

2

Tera vini będzie leżał 3 minuty, czyli doliczy 1. ok

0

Dla mnie mecz już wygrany, przez to że ansu strzelił

0

Oo taak potężny luuk

1

Ich finde ansu fati schlechte idee aber wir brauchen er um zu gewinnen Wettkämpfe

0

Gavi, pedri, ansu, to przy Xavim takie gówniarze jeszcze xD

0

Kurczę dziś w koncu gramy pełnym składem, tak jak wszyscy na to czekaliśmy. Mam nadzieje że dziś ich rozdupcymy z fatim, ferranem, gavim, pedrim i z araujo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?