Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Nie mogę się doczekać Meczu Barcelony
0
Oglądaliście Arcane? Podobało wam się ?
1
@tristan87 szlachty już nie ma wiec won do pracy nierobie :)
0
Co tam mordeczki. Jak w pracy
0
Od kogo z was jest młodszy fati ? Ode mnie jest starszy o 4 lata
1
Jak by ktoś się denerwował, to polecam zagrać w lige. Najlepiej ezem na ADC. Fajna postać, fajnie się nim gra, polecam
2
Można wyłączyć ;)
1
@Danny Gaucho ja nie mogę.. jak nie wiesz co to znaczy to nawet nie odpisuj bo się ośmieszyłeś troszeczkę
0
@Kidd Hari pota i Komnata tajemnic
0
Robicie dni na snapie? Jaki jest wasz rekord?
1
@Adi123456789 to nie miało byc śmieszne po prostu stwierdzam fakty ¯\_(ツ)_/¯
0
Ansu fati ma więcej goli niż messi w tym roku
Ansu>>>messi
1
Mam zdalne od poniedziałku a nie mam kwarantanny bo jestem zaszczepiony ez warto się szczepić bo szczepionka oddaje
0
@Rewolucja123 to ty ważyłeś 135kg ?
3
3 najfajniejsze moim zdaniem zaklęcia z hari poty:
-Sektum sempra
-Expelliarmus
-Avada kedavra
A wasze ?
1
Obudźcie mnie jak barca będzie grała. Papa
0
@Cwaniak4 No tera się spieprzyla ale wcześniej była ładna w powiecie oleśnickim
0
U mnie we wrocku ładna pogoda xD
0
Co tam la bamba u was słychać gdzie pracujecie?
7
@Gopee ty chyba meczu nie oglądałeś kolego
2
Najważniejsze że barcelońska młodzież pozostawiła serducho na boisku
0
@DaPidejpi Ok boomer
0
Ale zwróćcie uwagę na to, że w ligowym meczu już byśmy punkt mieli ;)
0
@Irmscher10 Gościu on ma chyba 17 lat, gra dopiero kilka meczy, myślisz że on będzie naszym drugim neymarem? Jak tak to pier*olnij się w ten łep i idź do PL albo do Bundesligi. Lepiej, aby przynajmniej próbował coś zrobić, aniżeli był statyczny przez cały mecz. On dopiero się uczy. Narazie przeciwko słabszym rywalom może się uczyć. Ja w nim widzę potencjał.
2
Tera vini będzie leżał 3 minuty, czyli doliczy 1. ok
0
Dla mnie mecz już wygrany, przez to że ansu strzelił
0
Oo taak potężny luuk
1
Ich finde ansu fati schlechte idee aber wir brauchen er um zu gewinnen Wettkämpfe
0
Gavi, pedri, ansu, to przy Xavim takie gówniarze jeszcze xD
0
Kurczę dziś w koncu gramy pełnym składem, tak jak wszyscy na to czekaliśmy. Mam nadzieje że dziś ich rozdupcymy z fatim, ferranem, gavim, pedrim i z araujo