Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No to jest pan piłkarz niezastąpiony. Nic dodać nic ująć..
14
Ale ten sędzia jest zjarany xDdDd
1
@Sergio_Devils bo co? Bo nie trafili stsrzelajac z dystansu ? Wole już aby próbowali zamiast wieczna klepania na połowie rywala…
0
Nie No dembele idziesz do domu
0
No co za scamerzy
2
Nie było spalonego lol
0
@JaCules1211 i fati dojdzie
0
@gumaz czemu wszystkich pytasz co mieli na śniadanie xD
0
@gumaz ta a co?
4
Właśnie zmierzam po 2 dawkę. Może przeżyje
0
Może przynajmniej depson się odpali
0
Co sądzicie o województwie dolnośląskim
0
Zgadnijcie jaki to mecz:
"Jeszcze raz teraz już z otwartej gry. Neymar chce zwieźć rywala. Lewa noga Neymar dośrodkowanie....."
0
@HERORICH2 was sie pytam, bo wy mądrzy jestescie
0
jakie są najlepsze runy do Irelii?
0
@MarioVeB! żeby, rozje*ać ich i pokazać kto jest najlepszy
0
Możliwe by fati zagram przeciwko granadzie?
0
Możliwe że ansu zagra już z Granadą ?
1
@Krystian1588 my name
0
japierdziele XDDDDD
2
Zgadnijcie jaki to mecz:
"Przy tym wyniku barcelona wciąż ma tylko punkt przewagi nad realem, SuaREEEEEEEZ!!!!!!"
1
No nie, przed chwilą włączyłem
1
@Sulimo spokojnie jeszcze odpali swoje działo jak Niemcy w 39 i będziemy mu jeszcze dziękować ;)
1
Dobra teraz nadzieja że będzie powtórka z rozrywki i znowu będzie beka z realu xD
2
Zbyt długo przytrzymał B. Bywa..
1
No i co teraz hejterzy? Tak ich hejtowaliscie po 1 połowie a ja wam pisałem że w końcu coś wejdzie a wy i tak mieliście swoje zdanie ;)
0
Nauczył się w fifie jak strzelać
0
Ludzie ogarnijcie się czego wy oczekujecie jeśli gramy 2 składem. I tak dobrze, że tworzymy jakies okazje zamiast tylko klepka w środku pola. W końcu coś wpadnie, zobaczycie
0
Co z tym ansu fatim? Kiedy on wróci :(
0
@SkyWalkerr rzadko bo mieszkam na wsi xD, może raz na kilka miesięcy kiedy mi się akurat zachce albo jest okazja