1

No to jest pan piłkarz niezastąpiony. Nic dodać nic ująć..

14

Ale ten sędzia jest zjarany xDdDd

1

@Sergio_Devils bo co? Bo nie trafili stsrzelajac z dystansu ? Wole już aby próbowali zamiast wieczna klepania na połowie rywala…

0

Nie No dembele idziesz do domu

0

No co za scamerzy

2

Nie było spalonego lol

0

@JaCules1211 i fati dojdzie

0

@gumaz czemu wszystkich pytasz co mieli na śniadanie xD

0

@gumaz ta a co?

4

Właśnie zmierzam po 2 dawkę. Może przeżyje

0

Może przynajmniej depson się odpali

0

Co sądzicie o województwie dolnośląskim

0

Zgadnijcie jaki to mecz:
"Jeszcze raz teraz już z otwartej gry. Neymar chce zwieźć rywala. Lewa noga Neymar dośrodkowanie....."

0

@HERORICH2 was sie pytam, bo wy mądrzy jestescie

0

jakie są najlepsze runy do Irelii?

0

@MarioVeB! żeby, rozje*ać ich i pokazać kto jest najlepszy

0

Możliwe by fati zagram przeciwko granadzie?

0

Możliwe że ansu zagra już z Granadą ?

1

@Krystian1588 my name

0

japierdziele XDDDDD

2

Zgadnijcie jaki to mecz:
"Przy tym wyniku barcelona wciąż ma tylko punkt przewagi nad realem, SuaREEEEEEEZ!!!!!!"

1

No nie, przed chwilą włączyłem

1

@Sulimo spokojnie jeszcze odpali swoje działo jak Niemcy w 39 i będziemy mu jeszcze dziękować ;)

1

Dobra teraz nadzieja że będzie powtórka z rozrywki i znowu będzie beka z realu xD

2

Zbyt długo przytrzymał B. Bywa..

1

No i co teraz hejterzy? Tak ich hejtowaliscie po 1 połowie a ja wam pisałem że w końcu coś wejdzie a wy i tak mieliście swoje zdanie ;)

0

Nauczył się w fifie jak strzelać

0

Ludzie ogarnijcie się czego wy oczekujecie jeśli gramy 2 składem. I tak dobrze, że tworzymy jakies okazje zamiast tylko klepka w środku pola. W końcu coś wpadnie, zobaczycie

0

Co z tym ansu fatim? Kiedy on wróci :(

0

@SkyWalkerr rzadko bo mieszkam na wsi xD, może raz na kilka miesięcy kiedy mi się akurat zachce albo jest okazja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?