0

@anxted dlaczego xD?

1

@Bykunn nie No raczej nie powinna sobie pomyśleć że śmierdzi. Ogólnie wydaje mi się że taki prezent jest spoko

0

Hej macie jakies pomysły na prezent dla dziewczyny do 70zl? Mikołajki się zbliżają wiec kupuje prezent dla koleżanki z klasy. Myślałem o jakieś perfumie, jednak nie do końca wiem jakich ona używa No a nie spytam jej bo wtedy się dowie że pewnie ja jej daje prezent bo my ogólnie losowaliśmy osoby. I właśnie boje się że nie trafie w gust lub coś z tą perfumą. Macie jakies pomysły?

0

Chyba będę leciał w luty na mecz Barcelony z atletico ze starszym bratem. Z tego powodu się cieszę, jedynie mam lęk przed lotem samolotem. Już raz( w sumie to dwa bo jeszcze powrót) leciałem samolotem do Norwegii i było git, jednak to było dawno i nadal mam pewien lęk. Pocieszy ktoś xD?

0

@Bobo25 chłopie ale „my name” to jest film

0

@paweldunajecfcb 10 zł po szkole kupię se jakąś kawę i paczka może albo loda i tyle

0

Polecacie „my name”? Bo szukam planów na weekend xD

0

Ansu wróci na espanyol?

1

Mierzyłem się i jestem tego samego wzrostu co fati :)

0

Przynajmniej przypomną się stare wrzutki w „kosmos” :D

0

Wypisz wszystkie liczby kwantowe zapisz stan kwantowy w postaci schematu klatkowego dla elektronów walencyjnych pierwiastków od wodoru do kryptonu.
Jprdl moja panią od chemii poyebalo

0

@ronni37 mnie nie obchodzi prawo xddd

3

Kocham ta stronę. Usunęli mi komentarz za czarny humor :D

0

@Firestone mi służy

3

Ja tam nie rozpaczam. Przyzwyczaiłem się już to tego xD

0

W tej połowie serce mi zabiło więcej razy niż w całym meczu z takim rayo..

0

Mats lągle i alba to impostorzy w tej połowie…

4

Riki tiki narkotiki coś nie zbyt dobrze dziś gra

0

Kurde mam nadzieje że nie sfrajerzą

0

Nie wydaje mi się że to będzie coś poważnego. Tera będzie przerwa reprezentacyjna to na pewno z tego wyjdzie

1

Fati mógłby zejść gdzieś w 60 minucie bo widzę że „polują na niego”.

0

DEPAY! ta gra jest cudowna

0

Depay ty trolu….

0

XDDDDD busquets

1

Jazda z ogórkami

0

Liczę że fati dziś strzeli bramkę

0

@kaamil1910 a właśnie. Tem pedri to on w ogóle żyje? Słuch po nim zaginął

0

Ciekawe czy xavi polubi fatiego

0

Co sądzicie o biolchemach?

1

Japierd0le XDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?