Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@anxted dlaczego xD?
1
@Bykunn nie No raczej nie powinna sobie pomyśleć że śmierdzi. Ogólnie wydaje mi się że taki prezent jest spoko
0
Hej macie jakies pomysły na prezent dla dziewczyny do 70zl? Mikołajki się zbliżają wiec kupuje prezent dla koleżanki z klasy. Myślałem o jakieś perfumie, jednak nie do końca wiem jakich ona używa No a nie spytam jej bo wtedy się dowie że pewnie ja jej daje prezent bo my ogólnie losowaliśmy osoby. I właśnie boje się że nie trafie w gust lub coś z tą perfumą. Macie jakies pomysły?
0
Chyba będę leciał w luty na mecz Barcelony z atletico ze starszym bratem. Z tego powodu się cieszę, jedynie mam lęk przed lotem samolotem. Już raz( w sumie to dwa bo jeszcze powrót) leciałem samolotem do Norwegii i było git, jednak to było dawno i nadal mam pewien lęk. Pocieszy ktoś xD?
0
@Bobo25 chłopie ale „my name” to jest film
0
@paweldunajecfcb 10 zł po szkole kupię se jakąś kawę i paczka może albo loda i tyle
0
Polecacie „my name”? Bo szukam planów na weekend xD
0
Ansu wróci na espanyol?
1
Mierzyłem się i jestem tego samego wzrostu co fati :)
0
Przynajmniej przypomną się stare wrzutki w „kosmos” :D
0
Wypisz wszystkie liczby kwantowe zapisz stan kwantowy w postaci schematu klatkowego dla elektronów walencyjnych pierwiastków od wodoru do kryptonu.
Jprdl moja panią od chemii poyebalo
0
@ronni37 mnie nie obchodzi prawo xddd
3
Kocham ta stronę. Usunęli mi komentarz za czarny humor :D
0
@Firestone mi służy
3
Ja tam nie rozpaczam. Przyzwyczaiłem się już to tego xD
0
W tej połowie serce mi zabiło więcej razy niż w całym meczu z takim rayo..
0
Mats lągle i alba to impostorzy w tej połowie…
4
Riki tiki narkotiki coś nie zbyt dobrze dziś gra
0
Kurde mam nadzieje że nie sfrajerzą
0
Nie wydaje mi się że to będzie coś poważnego. Tera będzie przerwa reprezentacyjna to na pewno z tego wyjdzie
1
Fati mógłby zejść gdzieś w 60 minucie bo widzę że „polują na niego”.
0
DEPAY! ta gra jest cudowna
0
Depay ty trolu….
0
XDDDDD busquets
1
Jazda z ogórkami
0
Liczę że fati dziś strzeli bramkę
0
@kaamil1910 a właśnie. Tem pedri to on w ogóle żyje? Słuch po nim zaginął
0
Ciekawe czy xavi polubi fatiego
0
Co sądzicie o biolchemach?
1
Japierd0le XDDDD