9

Mam dziś 15 urodziny

0

A co, wielki pan Luuk De Jong już nieważny? :D

0

Dobry ten tar sztegan

0

@Swistus172 serio?

1

Ale wkurwia ten brak kreatywności.. tych piłek prostopadłych ala-messi, tej szybkiej wymiany podań. Tylko te monotonne klepania w środku pola tylko gdzieniegdzie jakies i tak niedokładne podanie do wybiegającego depaya czy fatiego. Niestety musza zaryzykować jeśli chcą se wypracować jakas klarowną okazje a nie tylko jak cieniasy podawać w środku pola usypiając wszystkich widzów…

0

Oglądaliście squid game ? Polecacie?

1

I znowu punkty w dupe.. ten klub to dramat

0

Kurińjo weź ty lepiej nie strzelaj…

0

Teraz albo nigdy.. proszę

1

Puciek! :D wierze w cb

0

Te wrzutki są okropne…

3

Gavi to jest kox

0

Ajajaj.. blisko…

1

Memfis to była pierwsza stolica Egiptu. Taka ciekawostka

0

Japierdo… wszedł jak chciał

0

W końcu gra się rozruszyla! O to chodziło!

3

TEGO BROKAWALO. TAK JEST!!!!!!!

0

JEJEJEJEJJEJEJEJEJJEJEJEJE

1

Wiecie co jest jedynie najgorsze ? To że kiedyś, oglądając Barcelonę, można było się poczuć jak na jakimś koncercie. Gra była piękna i nawet szkoda było wyjść do kibla żeby w razie czego nie przegapić żadnej akcji. Tera to można się czuć jak w więzieniu. Oglądasz bo musisz bo została ta więź z ostatnich lat z klubem, jednak odechciewa się tego oglądać….

30

Pov: oglądasz Barcelonę która właśnie przeprowadza kontraatak:
Biec samemu do przodu by wyjść 1v1?❌
Podać jakaś prostopadła pilke do kolegi by wyszedł 1v1?❌
Celowo sie zatrzymać aby wku.wić wszystkich i podać do tyłu?☑️

0

Strzał z dystansu 0.0

2

@punisher229 jak barca

1

Nic się nie zmieniło. Dalej flaki z olejem..

11

@Pewex tak. Tylko fati nie grał przez 10 miesiecy a ty już oceniasz LMAO

0

Krwa Real wygrywa

0

@joloskyy trudne? Jak poszły

0

Zdawał ktoś z was maturę z chemii lub z biologii?

1

XDDDD nawet mnie nie cieszy ten karny

1

Czytan la ramble zamiast oglądać mecz. Przynajmniej się pośmieje xD

0

Czemu na każdym ujęciu komana on pije wodę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?