Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Mam dziś 15 urodziny
0
A co, wielki pan Luuk De Jong już nieważny? :D
0
Dobry ten tar sztegan
0
@Swistus172 serio?
1
Ale wkurwia ten brak kreatywności.. tych piłek prostopadłych ala-messi, tej szybkiej wymiany podań. Tylko te monotonne klepania w środku pola tylko gdzieniegdzie jakies i tak niedokładne podanie do wybiegającego depaya czy fatiego. Niestety musza zaryzykować jeśli chcą se wypracować jakas klarowną okazje a nie tylko jak cieniasy podawać w środku pola usypiając wszystkich widzów…
0
Oglądaliście squid game ? Polecacie?
1
I znowu punkty w dupe.. ten klub to dramat
0
Kurińjo weź ty lepiej nie strzelaj…
0
Teraz albo nigdy.. proszę
1
Puciek! :D wierze w cb
0
Te wrzutki są okropne…
3
Gavi to jest kox
0
Ajajaj.. blisko…
1
Memfis to była pierwsza stolica Egiptu. Taka ciekawostka
0
Japierdo… wszedł jak chciał
0
W końcu gra się rozruszyla! O to chodziło!
3
TEGO BROKAWALO. TAK JEST!!!!!!!
0
JEJEJEJEJJEJEJEJEJJEJEJEJE
1
Wiecie co jest jedynie najgorsze ? To że kiedyś, oglądając Barcelonę, można było się poczuć jak na jakimś koncercie. Gra była piękna i nawet szkoda było wyjść do kibla żeby w razie czego nie przegapić żadnej akcji. Tera to można się czuć jak w więzieniu. Oglądasz bo musisz bo została ta więź z ostatnich lat z klubem, jednak odechciewa się tego oglądać….
30
Pov: oglądasz Barcelonę która właśnie przeprowadza kontraatak:
Biec samemu do przodu by wyjść 1v1?❌
Podać jakaś prostopadła pilke do kolegi by wyszedł 1v1?❌
Celowo sie zatrzymać aby wku.wić wszystkich i podać do tyłu?☑️
0
Strzał z dystansu 0.0
2
@punisher229 jak barca
1
Nic się nie zmieniło. Dalej flaki z olejem..
11
@Pewex tak. Tylko fati nie grał przez 10 miesiecy a ty już oceniasz LMAO
0
Krwa Real wygrywa
0
@joloskyy trudne? Jak poszły
0
Zdawał ktoś z was maturę z chemii lub z biologii?
1
XDDDD nawet mnie nie cieszy ten karny
1
Czytan la ramble zamiast oglądać mecz. Przynajmniej się pośmieje xD
0
Czemu na każdym ujęciu komana on pije wodę