0


Piękne

0

@BulaKG i z Ansu Fatim

0

@Tomo_95 może to być nasz super-zmiennik. Dzisiaj wszedł i od razu strzeliliśmy gola

0

@barcelonaLM być może, ale w dzisiejszym meczu dobrze się pokazał, mimo że miał tam może setkę czy dwie, to przynajmniej umie się pokazać i postraszyć bramkarza. Aktywny jest i potrafi uderzyć główką, co udowodnił w tym meczu

5

Abde, jutgla, fati; gavi, nico, pedri
Here we go !

0

@Kondziubarca gdzie spalony lol

0

@AssisMoreira ciężkie czasy są z nami już od przejebanja z romą tak szczerze mówiąc

0

Jak z puigiem nie wygramy to już nie wiem co to jest…

0

Dlaczego druga połowa zawsze jest taka chujowa

0

Czemu dembele jak się wywali to od razu łapie pilke XD

0

Aj jutla blisko było

0

Frenkie ty ciamajdo

0

GAVIIIII TY MISTRZU MÓJ!

0

@Nhyz a w jakie gry gra dembele

20

Przynajmniej wykończył dobrze :D

0

Licze, że abde dzisiaj pokaże się z jak najlepszej strony

0

nosz jasna DUPA

0

kiedy fati wróci

2

sergio (nie strzelam) busquets

1

mecz bez kartki dla gaviego to nie mecz xd

0

Gavi ty dziku :*

0

NIEEEEEE TYLKO NIE TY

0

luuk mogles spojrzeć w lewo...

3

to co najbardziej podoba mi się w gavim to jest jego zadziorność i nieustepliwość. Niesamowite, że mimo że jest chyba najmłodszy na boisku to nie boi sie przeciwników i walczy z wielką determinacją

4

@FIJI nom ale fati za to potrafi zrobić coś z niczego i wykończyć akcje z wielu miejsc na boisku

0

Ogląda ktoś szanse na sukces ? Na luj każdy z jury podciąga tak skarpety wtf

0

@Dari0G w sensie? Chodzi mi że lekcji przerabiam tematy dotyczące metabolizmu a to jeden z najtrudniejszych działów biologii

0

Po świętach przerabiam metabolizm na biologii. Pomocy xD

0

Pamietam jak ktoś pisał rok temu po porażce z psg że „wrócimy silniejsi” xD

0

Fajnie słyszeć coś takiego. Ale w najbliższych latach nie wydaje mi się by to było możliwe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?