Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Piękne
0
@BulaKG i z Ansu Fatim
0
@Tomo_95 może to być nasz super-zmiennik. Dzisiaj wszedł i od razu strzeliliśmy gola
0
@barcelonaLM być może, ale w dzisiejszym meczu dobrze się pokazał, mimo że miał tam może setkę czy dwie, to przynajmniej umie się pokazać i postraszyć bramkarza. Aktywny jest i potrafi uderzyć główką, co udowodnił w tym meczu
5
Abde, jutgla, fati; gavi, nico, pedri
Here we go !
0
@Kondziubarca gdzie spalony lol
0
@AssisMoreira ciężkie czasy są z nami już od przejebanja z romą tak szczerze mówiąc
0
Jak z puigiem nie wygramy to już nie wiem co to jest…
0
Dlaczego druga połowa zawsze jest taka chujowa
0
Czemu dembele jak się wywali to od razu łapie pilke XD
0
Aj jutla blisko było
0
Frenkie ty ciamajdo
0
GAVIIIII TY MISTRZU MÓJ!
0
@Nhyz a w jakie gry gra dembele
20
Przynajmniej wykończył dobrze :D
0
Licze, że abde dzisiaj pokaże się z jak najlepszej strony
0
nosz jasna DUPA
0
kiedy fati wróci
2
sergio (nie strzelam) busquets
1
mecz bez kartki dla gaviego to nie mecz xd
0
Gavi ty dziku :*
0
NIEEEEEE TYLKO NIE TY
0
luuk mogles spojrzeć w lewo...
3
to co najbardziej podoba mi się w gavim to jest jego zadziorność i nieustepliwość. Niesamowite, że mimo że jest chyba najmłodszy na boisku to nie boi sie przeciwników i walczy z wielką determinacją
4
@FIJI nom ale fati za to potrafi zrobić coś z niczego i wykończyć akcje z wielu miejsc na boisku
0
Ogląda ktoś szanse na sukces ? Na luj każdy z jury podciąga tak skarpety wtf
0
@Dari0G w sensie? Chodzi mi że lekcji przerabiam tematy dotyczące metabolizmu a to jeden z najtrudniejszych działów biologii
0
Po świętach przerabiam metabolizm na biologii. Pomocy xD
0
Pamietam jak ktoś pisał rok temu po porażce z psg że „wrócimy silniejsi” xD
0
Fajnie słyszeć coś takiego. Ale w najbliższych latach nie wydaje mi się by to było możliwe