Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ProMILs a jeszcze takie pytanie. Co spowodowało, że zaklęcie które voldemort posłał na małego harrego, nie zabiło go, tylko się od niego odbiło ?
0
@ProMILs Ok Wielkie dzięki za wytłumaczenie
2
Hej może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego w Harrym Potterze i zakon feniksa śmierciożercy potrzebowali przepowiedni Harrego?
0
Jaka wasza ulubiona cześć harrego Pottera?
1
ej co oznaczało, że Tom jest dziedzicem slytherina, i dlaczego Jinny otworzyła komnatę tajemnic
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@barcelonaLM ta, mniej więcej wiem, w tym dowodzie robi się dowod nie wprost i na końcu wychodzi że liczby które założyliśmy że są już nieskracalne, mogą się skrócić i jest sprzeczność, tylko ja znam ten mechanizm ale do końca i tak go nie kumam xD
0
Wykaż, że √5 jest liczbą niewymierną
Czemu takie zadanie sprawia mi tyle trudności. Ogólnie zadania na dowodzenie są zje*ane.
0
I co ja robię tu..
2
@Pajunk czemu ?
22
Brakuje mi tych dawnych świąt… bez maseczek, ludzi na pasterce pełno aż nie mieścili się w ławkach, ministrantów tyle że musieliśmy siadać na balaskach bo nie było miejsca, łamanie się opłatkiem… serio z roku na rok wg mnie świat staje się coraz gorszy( nie tylko ze względu na covida)
0
Jakim cudem fati nie gra już rok przez kontuzje a ten ananas vinicjus się trzyma wtf
0
Jakim cudem fati nie gra już rok przez kontuzje a ten ananas vinicjus się trzyma
0
W sumie to nawet git, że tak zależy mu na klubie. Może to będzie akurat ten trener który wyciągnie nas z błota…
2
Mam przeczucie że ten nowy rok będzie dla nas zajebisty ;)
0
@Khardan przypomnę tylko, że u nas grał FDJ i Alba
10
@mokrychlopiec Mecz bez kartki dla Gaviego to nie mecz xD
1
Widać postęp. To naprawdę cieszy. Naprawdę super byłoby sprowadzić Ferrana, razem z fatim i dembele mogliby postraszyć z przodu. Na ławce taki jutgla, abde, (Depay?) na drugą połowe mogliby wejść i atak wyglądałby świetnie, przez cały mecz na pełnych obrotach. Vamos!
0
nie było źle. Można powiedzieć że nawet byliśmy lepsi w tym meczu. Jak widzieliście pod koniec sevilla zrezygnowała i sie tylko broniła. Nam brakowało jedynie kogoś z przodu kto mógłby postraszyć. Ale mimo to mecz nie był jakiś fatalny. Zaskakujące może być to, że dominowaliśmy w główkach xD
3
Ansu by już w tym meczu nie żył..
1
Sevilla bez honoru… co to ma być za drużyna która gra w kości zamiast w pilke ?
1
Co to się stanęło lol
0
Wyskoczył jak Ronaldo ;o;
0
@Cwaniak4 No i je*ać ich
0
Czemu każdy kto nam strzeli gola na taką zjebaną cieszynke. Jakos nasi normalnie się cieszą lolz
0
Sevilla widać że pełne gacie ma ;)
0
Co was by bardziej ciekawiło. Wiedza o tym z czego dokładnie zbudowana jest materia tj. Skład atomów, kwarków itd aż do kolejnych mniejszych cząstek budujących materię czy wiedza o wszechświecie tj. czy wszechświat jest skończony, czy istnieje gdzieś jeszcze życie oprócz na naszej planecie
0
Aha i to dobrze czy źle xD?
0
Mógłby ktoś mi wytłumaczyć o co chodzi z tym referendum bo tak niezbyt jestem na bieżąco ?
0
Wow Real stracił punkty