0

@ProMILs a jeszcze takie pytanie. Co spowodowało, że zaklęcie które voldemort posłał na małego harrego, nie zabiło go, tylko się od niego odbiło ?

0

@ProMILs Ok Wielkie dzięki za wytłumaczenie

2

Hej może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego w Harrym Potterze i zakon feniksa śmierciożercy potrzebowali przepowiedni Harrego?

0

Jaka wasza ulubiona cześć harrego Pottera?

1

ej co oznaczało, że Tom jest dziedzicem slytherina, i dlaczego Jinny otworzyła komnatę tajemnic

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@barcelonaLM ta, mniej więcej wiem, w tym dowodzie robi się dowod nie wprost i na końcu wychodzi że liczby które założyliśmy że są już nieskracalne, mogą się skrócić i jest sprzeczność, tylko ja znam ten mechanizm ale do końca i tak go nie kumam xD

0

Wykaż, że √5 jest liczbą niewymierną

Czemu takie zadanie sprawia mi tyle trudności. Ogólnie zadania na dowodzenie są zje*ane.

0

I co ja robię tu..

2

@Pajunk czemu ?

22

Brakuje mi tych dawnych świąt… bez maseczek, ludzi na pasterce pełno aż nie mieścili się w ławkach, ministrantów tyle że musieliśmy siadać na balaskach bo nie było miejsca, łamanie się opłatkiem… serio z roku na rok wg mnie świat staje się coraz gorszy( nie tylko ze względu na covida)

0

Jakim cudem fati nie gra już rok przez kontuzje a ten ananas vinicjus się trzyma wtf

0

Jakim cudem fati nie gra już rok przez kontuzje a ten ananas vinicjus się trzyma

0

W sumie to nawet git, że tak zależy mu na klubie. Może to będzie akurat ten trener który wyciągnie nas z błota…

2

Mam przeczucie że ten nowy rok będzie dla nas zajebisty ;)

0

@Khardan przypomnę tylko, że u nas grał FDJ i Alba

10

@mokrychlopiec Mecz bez kartki dla Gaviego to nie mecz xD

1

Widać postęp. To naprawdę cieszy. Naprawdę super byłoby sprowadzić Ferrana, razem z fatim i dembele mogliby postraszyć z przodu. Na ławce taki jutgla, abde, (Depay?) na drugą połowe mogliby wejść i atak wyglądałby świetnie, przez cały mecz na pełnych obrotach. Vamos!


0

nie było źle. Można powiedzieć że nawet byliśmy lepsi w tym meczu. Jak widzieliście pod koniec sevilla zrezygnowała i sie tylko broniła. Nam brakowało jedynie kogoś z przodu kto mógłby postraszyć. Ale mimo to mecz nie był jakiś fatalny. Zaskakujące może być to, że dominowaliśmy w główkach xD

3

Ansu by już w tym meczu nie żył..

1

Sevilla bez honoru… co to ma być za drużyna która gra w kości zamiast w pilke ?

1

Co to się stanęło lol

0

Wyskoczył jak Ronaldo ;o;

0

@Cwaniak4 No i je*ać ich

0

Czemu każdy kto nam strzeli gola na taką zjebaną cieszynke. Jakos nasi normalnie się cieszą lolz

0

Sevilla widać że pełne gacie ma ;)

0

Co was by bardziej ciekawiło. Wiedza o tym z czego dokładnie zbudowana jest materia tj. Skład atomów, kwarków itd aż do kolejnych mniejszych cząstek budujących materię czy wiedza o wszechświecie tj. czy wszechświat jest skończony, czy istnieje gdzieś jeszcze życie oprócz na naszej planecie

0

Aha i to dobrze czy źle xD?

0

Mógłby ktoś mi wytłumaczyć o co chodzi z tym referendum bo tak niezbyt jestem na bieżąco ?

0

Wow Real stracił punkty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?