Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wtf xDddDdDdDdD
0
Dest ty klapku.
4
Jak ten grubas się wywalił od depaya xDdd
0
Benfica 2:0 :DDD
5
Z messim w tej minucie już przegrywaliśmy :)
0
Ja tylko liczę na to, żeby pokazali ducha walki. Na nic więcej nie licze
0
Busi wyszedł w turfach? XD?
2
W jakim banku macie konto ? Ja mam w santander i wiele osób twierdzi że ten bank jest ciulowy a ja nie widzę w nim nic złego xD
0
Hejka. Mam pytanie. Zdawał ktoś z was maturę rozszerzona z matematyki? Jestem w 1 klasie na biol-chem-mat i już myśle nad matura z matmy. Jak wyglądały wasze przygotowania do tej matmy ?
1
Trudne jest to życie kibica…..
0
Nosz kurdeeeeee
1
Depek… błagam cię
0
Depson w maradone się bawi
0
Ehh blisko ale brawa
0
Ale flaki z olejem
0
Depson weź zacznij rapować a nie się męczysz tą grą
1
@Kamilos84 ogladaj mecz a nie jakimiś skokami się przejmujesz :V
1
Coutinho co zrobił
0
Komentarz usunięty
0
@ranger3120 dobra przeżyłem XD ale dziwne uczucie w ręce mam lol
0
@Mixtape phizer pierwsza dawka
3
Zara mam szczepienie, powiem wam czy przeżyłem nara
0
Ile fati ma overalla w fifie ? Nie gram w to a jestem ciekawy xD i ma jakiegoś informa?
1
Hej w sobotę jadę na szczepienie i chciałbym was zapytać, czy was ręka bolała po szczepieniu ? Bo jak innych pytałem to mówili że tak
0
Wy się wysypiacie jak wstajecie do pracy?
1
Cieniutkie plasterki chrupiącego ziemniaczka
4
Przestańcie płakać o tego lewego. Miejmy wszyscy nadzieje że fati wkrótce będzie kandydatem do złotej piłki :D
0
Ja tam głęboko wierzę, że w następnym roku fati dostanie się na topkę ;)
1
@Wojcio za rok to wygra fati
0
@Kwiatek67 dlaczego tak nie mogło się stać z Barceloną