0

Wtf xDddDdDdDdD

0

Dest ty klapku.

4

Jak ten grubas się wywalił od depaya xDdd

0

Benfica 2:0 :DDD

5

Z messim w tej minucie już przegrywaliśmy :)

0

Ja tylko liczę na to, żeby pokazali ducha walki. Na nic więcej nie licze

0

Busi wyszedł w turfach? XD?

2

W jakim banku macie konto ? Ja mam w santander i wiele osób twierdzi że ten bank jest ciulowy a ja nie widzę w nim nic złego xD

0

Hejka. Mam pytanie. Zdawał ktoś z was maturę rozszerzona z matematyki? Jestem w 1 klasie na biol-chem-mat i już myśle nad matura z matmy. Jak wyglądały wasze przygotowania do tej matmy ?

1

Trudne jest to życie kibica…..

0

Nosz kurdeeeeee

1

Depek… błagam cię

0

Depson w maradone się bawi

0

Ehh blisko ale brawa

0

Ale flaki z olejem

0

Depson weź zacznij rapować a nie się męczysz tą grą

1

@Kamilos84 ogladaj mecz a nie jakimiś skokami się przejmujesz :V

1

Coutinho co zrobił

0

Komentarz usunięty

0

@ranger3120 dobra przeżyłem XD ale dziwne uczucie w ręce mam lol

0

@Mixtape phizer pierwsza dawka

3

Zara mam szczepienie, powiem wam czy przeżyłem nara

0

Ile fati ma overalla w fifie ? Nie gram w to a jestem ciekawy xD i ma jakiegoś informa?

1

Hej w sobotę jadę na szczepienie i chciałbym was zapytać, czy was ręka bolała po szczepieniu ? Bo jak innych pytałem to mówili że tak

0

Wy się wysypiacie jak wstajecie do pracy?

1

Cieniutkie plasterki chrupiącego ziemniaczka

4

Przestańcie płakać o tego lewego. Miejmy wszyscy nadzieje że fati wkrótce będzie kandydatem do złotej piłki :D

0

Ja tam głęboko wierzę, że w następnym roku fati dostanie się na topkę ;)

1

@Wojcio za rok to wygra fati

0

@Kwiatek67 dlaczego tak nie mogło się stać z Barceloną

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?